0

niech xavi konczy kariere i na trenera!!!!!!!!!!!

0

trenera sie nie kupuj

0

2 mecz luisa po 4 miesiacach i juz hejty leca ludzie ogarnijcie sie bo zle z wami

0

jak LE powiedział ze woli wygrac lige niz el clasico to pomyslalem ze on nie jest z tej ekipy tylko przyszedl z kosmosu czy on nie wie czym sa derby z realem dla barcy?to jest swieto wieksze od niedzieli dla kibica barcy o tej godzinie nie ma nic wazniejszego czy on tego nie rozumie? za martino przegralismy lige ale wygralismy 2 razy z tymi hamskimi cipami

0

3-4 bo sewilla gra jutro tragedia

0

to jest propozycja gazet nie lucho

0

kazdy by chcial zobaczyc bartre i martina a masche na dm ale tego nie zobaczymy niestety

0

tak samo jak cesc i alexis ale oni u nas nie grali źle alexis II strzelec a cesc najlepszy asystent wiec ja nadal nie rozumiem decyzji zarzadu ze ich puscili

0

to sa propozycje gazet a nie lucho

0

złota piłka straciła dla mnie swoją wartosc jest to walka na słowa a nie na boisku walka miedzy krystyna a messim i w tym roku jest to samo

0

jeśli Pique nie poprawi formy to należy go sprzedać bo 30 mln za takiego zawodnika w tej formie w kturej teraz jest to majątek

0

sezon ligowy miał dosc przeciętny duzo gorszy niz lewy

0

to ze nurkuje to jedno a drugie to jego hamskie wypowiedzi na wywiadach trzecie skandaliczne zachowanie podczas niekturych spotkań np. gdy kopnął alvesa lub podczas finalu PK gdy kopnął godina chyba

1

tak zajął 5 miejsce

0

gdyby real gral o trofea co tydzien to mialby ich xx a nie gra bo nie zawraca sobie dupy i ma racje

0

chyba tylko wtedy gdy nie bedzie juz kogo wystawic na PO

0

to było podanie luisa napewno nie strzał a więc brawo luis

0

0

ja sie martwie o te wydane pieniadze na tego douglasa kiedy on ma grac jak nie dziś?

3

niedobrze mi sie robi jak patrze co robi lucho wstyd

0

mi chodzi że 90% pojeba... ludzi zwykłych ludzi kibicuje realowi

0

90% pojebanych ludzi kibicuje realowi. Mam w klasie kibica realu i to jest taki zjeb jakich mało

0

czy karny był słuszny?

0

vamos barca mes que un club sklad dobry bo wybieral lucho i tyle w tym temacie

0

mecz na żywo w sts to transmisja czy relacja na zywo

0

mecz na żywo w sts to transmisja czy relacja?

0

żeby tylko sędzia nie popsuł widowiska

0

to jest skandal

1

jak zobaczyłem staty ronaldy to spadłem z krzesła 4 gole z karnych i tylko 1 asysta widać że wszyscy grają na niego ciekawe ile goli ma 2 strzelec realu

0

Przed sezonem wszyscy mówili że Ter Stegen musi grać w I składzie a teraz jaką po nim jak po Pedro czy Sergim Roberto. Nie rozumiem tych ludzi bo ich się chyba nie da zrozumieć jak czytam te komentarze to mi się nie dobrze robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?