ViscaElLegia
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Rzeszów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mi nie sam sobie wybral klub
0
super real brawooooo
0
nie bez ronaldo tylko bez alonso i di marie
1
już wiem dlaczego nikt go nie nominował do #icebucketchallenge#
5
on jest zbyt zarozumiały jak na piłkarza tej klasy
1
nie miał racji kto wg ciebie zasłużył na tę nagrodę ?
0
nie on tylko di maria to on ciągą gre realu we wszystkich meczach nwm kto to teraz zrobi
1
jakby nie di maria to ronaldo byłby na takim samym poziomie jak benzyma. Ronaldo strzela tyle goli dzięki asystom i 80% swoich goli strzela z dobicia lub na pustą bramkę
2
sezon miał lepszy bo messi puł sezonu był kontuzjowany
0
na co bardziej zasłużył ?
1
dlaczego parodia ? messi ciągną argentynę aż do pułfinału gdyby nie on argentyna miała by problemy z wyjściem z grupy
0
mnie zastanawia skąd tam wziął się robben
0
ciekawe będzie spotkanie z Thiago Silvą , Marquinhosem i Zlatanem reszta na luzie. Real jak zawsze ma szczęście jak rok temu kiedy trafili na bayer w fazie pucharowej i na II drużyne Borussi ale mam nadzieje że w tym roku tak latwo im nie będzie w końcu odeszli angel i Alonso
0
potwierdzam krystyna powinna być zdyskwalifikowana na 15 meczy za to co on robi
0
wątpie jest po kontuzji
0
przegrali chyba 3:0 czytałem życiorys iniesty i pisał o tym że to był zły początek pięknej ery pepa
0
bedzie mial na 100% bo di maria odchodzi i nie bedzie mial kto krysi podawac pilek a on sam to najwyzej 10 goli strzeli
0
messi strzelil muir rewelacja strzelil drugiego gola
0
na obecną chwile jest to najlepsza 11 barcy a jak wyzdrowieją neymar, pedro vermalen i luis będzie mugł grać to jesteśmy nie do ogrania chyba że będzie kryzys formy
0
Di Maria to najlepszy zawodnik realu poprzedniego sezonu jak go sprzedadzą to nic nie wygrają w tym sezonie. To Di Maria ciągną grę w finale CHL i PK jak go braknie to nie będzie miał kto podawać do krystyny i Real nic nie wygra ale mi to pasuje
0
nie wazne w jakiej ale zeby byl
0
alexis już asystuje w arsenalu
0
kroos za 30 mln to znakomity interes ale james za 80 to nieporozumienie mial slaby sezon w monaco i zablysną na mś i od razu 80 mln. Pep zrobił bład puszczajac kroosa za tak mała cene jak di maria odejdzie real nic nie wygra bo on byl motorem napedowym realu. Wiele asyst i kilka bramek gdyby nie angel real nie mial by LM
0
bedzie w tv puchar gampera?
0
a kompa mam w naprawie
0
wg mnie straciliśmy koleejnego piłkarza po thiago
0
co sie stalo?
0
1000% w LM
0
tak
1