0

mi nie sam sobie wybral klub

0

super real brawooooo

0

nie bez ronaldo tylko bez alonso i di marie

1

już wiem dlaczego nikt go nie nominował do #icebucketchallenge#

5

on jest zbyt zarozumiały jak na piłkarza tej klasy

1

nie miał racji kto wg ciebie zasłużył na tę nagrodę ?

0

nie on tylko di maria to on ciągą gre realu we wszystkich meczach nwm kto to teraz zrobi

1

jakby nie di maria to ronaldo byłby na takim samym poziomie jak benzyma. Ronaldo strzela tyle goli dzięki asystom i 80% swoich goli strzela z dobicia lub na pustą bramkę

2

sezon miał lepszy bo messi puł sezonu był kontuzjowany

0

na co bardziej zasłużył ?

1

dlaczego parodia ? messi ciągną argentynę aż do pułfinału gdyby nie on argentyna miała by problemy z wyjściem z grupy

0

mnie zastanawia skąd tam wziął się robben

0

ciekawe będzie spotkanie z Thiago Silvą , Marquinhosem i Zlatanem reszta na luzie. Real jak zawsze ma szczęście jak rok temu kiedy trafili na bayer w fazie pucharowej i na II drużyne Borussi ale mam nadzieje że w tym roku tak latwo im nie będzie w końcu odeszli angel i Alonso

0

potwierdzam krystyna powinna być zdyskwalifikowana na 15 meczy za to co on robi

0

wątpie jest po kontuzji

0

przegrali chyba 3:0 czytałem życiorys iniesty i pisał o tym że to był zły początek pięknej ery pepa

0

bedzie mial na 100% bo di maria odchodzi i nie bedzie mial kto krysi podawac pilek a on sam to najwyzej 10 goli strzeli

0

messi strzelil muir rewelacja strzelil drugiego gola

0

na obecną chwile jest to najlepsza 11 barcy a jak wyzdrowieją neymar, pedro vermalen i luis będzie mugł grać to jesteśmy nie do ogrania chyba że będzie kryzys formy

0

Di Maria to najlepszy zawodnik realu poprzedniego sezonu jak go sprzedadzą to nic nie wygrają w tym sezonie. To Di Maria ciągną grę w finale CHL i PK jak go braknie to nie będzie miał kto podawać do krystyny i Real nic nie wygra ale mi to pasuje

0

nie wazne w jakiej ale zeby byl

0

alexis już asystuje w arsenalu

0

kroos za 30 mln to znakomity interes ale james za 80 to nieporozumienie mial slaby sezon w monaco i zablysną na mś i od razu 80 mln. Pep zrobił bład puszczajac kroosa za tak mała cene jak di maria odejdzie real nic nie wygra bo on byl motorem napedowym realu. Wiele asyst i kilka bramek gdyby nie angel real nie mial by LM

0

bedzie w tv puchar gampera?

0

a kompa mam w naprawie

0

wg mnie straciliśmy koleejnego piłkarza po thiago

0

co sie stalo?

0

1000% w LM

0

tak

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?