ViscaElLegia
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Rzeszów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zdenerwowal mnie po co takie glupoty wypisuje
0
0
zal mi cie. Legia gra bardzo dobrze w pierwszych 10 min
0
jaki wynik?
0
nie bede pisal o historii pilki noznej tylko o terazniejszosc wg mnie messi jest najlepszy poniewaz on potrafi zrobic cos z niczego dzieki niemu argentyna dotarla do finalu mś a portugalia nawet z grupy nie wyszla, to messi ratuje barce w trudnych momentach ronaldo gra dobrze jak reszta zespołu gra dobrze tak jak na mś jak w finale LM i jak w innych meczach la ligi
0
mozna dolozyc inieste za 100 mnl pique 50 mln pedro 15 mln busi za 30 mln.Podalem najdroższych A real ile by mial za swoich wychowanków ?
0
niech sprzedaja songa, affelaya i alvesa i bedzie kasa na marqa i cuardado
0
jakby to byl pic to o sankcji wgl nie bylo by mowy
0
zdecydowanie hummelsa jednak marquinhos jest bardzo mlody i moze byc z niego obronca klasy swiatowej jednak na ten moment jest nam potrzebny mlody i doswiadczony obronca a hummels taki jest
0
ładnie grają?
0
jaki wynik panowie?
0
http://m.onet.pl/sport/ofsajd/plotki,lt6vw co o tym sądzicie?
0
wlasnie ze kasa jest im potrzebna poniewaz zyski musza byc wieksze niż straty w budżecie. Raz juz kare dostali od fify razem z psg wiec te 20 mln by im sie przydalo
0
ja bym go oddal nawet za darmo i wziął mlodego z barcy b zeby sie rozwijał
0
jesli nie kibicujesz barcelonie to co robisz na tym forum?
1
jeśli Blind kosztuje 16 mln € to nad czym oni się zastanawiają? wg mnie jest on najlepszy z tych 3 zawodników o kturych mowa nie licząc Matsa oczywiście
0
posadzil go bo nie byl w pelni formy przez murinho ktury go wykonczył i przez ancelottiego ktury dopełnił dzieła zniszczenia
0
szkoda mi brazyli ale sama jest sobie winna. To co wyprawiał Marcelo i Fernandinho to jest skandal a niemcy wykożystali wszystkie błędy tylko nie wiem z czego się niekturzy cieszą przecierz niemcy to nasz odwieczny wróg ludzie ogarnijcie sie tamta kadra ma połowe graczy niemieckich a reszta to turki polacy afrykanie i jeszcze inni. Zapytajcie się starszych ludzi co niemcy robili podczas II wojny , wstyd mi za was
0
chyba po holandi nie bedzie co zbierac. Jak widze komentarze w stylu ''holandi nalezy sie MŚ'' to mnie ze smiechu skreca , za co im sie należy? Powinni już odpaść z mexykiem , graja slabo już z australią mieli ogromne problemy. Bede sie modlil zeby zajęli 4 miejsce bo to i tak o wiele za dużo
0
chyba cie pogieło holandia powinna juz odpasc z mexykiem. Maja zajebiste szcześci bo trafili na Kostaryke a wygrali dopiero po karnych wstyd. Dzisiaj Messi i spółka pokarze im gdzie ich miejsce.