0

zdenerwowal mnie po co takie glupoty wypisuje

0

0

zal mi cie. Legia gra bardzo dobrze w pierwszych 10 min

0

jaki wynik?

0

nie bede pisal o historii pilki noznej tylko o terazniejszosc wg mnie messi jest najlepszy poniewaz on potrafi zrobic cos z niczego dzieki niemu argentyna dotarla do finalu mś a portugalia nawet z grupy nie wyszla, to messi ratuje barce w trudnych momentach ronaldo gra dobrze jak reszta zespołu gra dobrze tak jak na mś jak w finale LM i jak w innych meczach la ligi

0

mozna dolozyc inieste za 100 mnl pique 50 mln pedro 15 mln busi za 30 mln.Podalem najdroższych A real ile by mial za swoich wychowanków ?

0

niech sprzedaja songa, affelaya i alvesa i bedzie kasa na marqa i cuardado

0

jakby to byl pic to o sankcji wgl nie bylo by mowy

0

zdecydowanie hummelsa jednak marquinhos jest bardzo mlody i moze byc z niego obronca klasy swiatowej jednak na ten moment jest nam potrzebny mlody i doswiadczony obronca a hummels taki jest

0

ładnie grają?

0

jaki wynik panowie?

0

0

wlasnie ze kasa jest im potrzebna poniewaz zyski musza byc wieksze niż straty w budżecie. Raz juz kare dostali od fify razem z psg wiec te 20 mln by im sie przydalo

0

ja bym go oddal nawet za darmo i wziął mlodego z barcy b zeby sie rozwijał

0

jesli nie kibicujesz barcelonie to co robisz na tym forum?

1

jeśli Blind kosztuje 16 mln € to nad czym oni się zastanawiają? wg mnie jest on najlepszy z tych 3 zawodników o kturych mowa nie licząc Matsa oczywiście

0

posadzil go bo nie byl w pelni formy przez murinho ktury go wykonczył i przez ancelottiego ktury dopełnił dzieła zniszczenia

0

szkoda mi brazyli ale sama jest sobie winna. To co wyprawiał Marcelo i Fernandinho to jest skandal a niemcy wykożystali wszystkie błędy tylko nie wiem z czego się niekturzy cieszą przecierz niemcy to nasz odwieczny wróg ludzie ogarnijcie sie tamta kadra ma połowe graczy niemieckich a reszta to turki polacy afrykanie i jeszcze inni. Zapytajcie się starszych ludzi co niemcy robili podczas II wojny , wstyd mi za was

0

chyba po holandi nie bedzie co zbierac. Jak widze komentarze w stylu ''holandi nalezy sie MŚ'' to mnie ze smiechu skreca , za co im sie należy? Powinni już odpaść z mexykiem , graja slabo już z australią mieli ogromne problemy. Bede sie modlil zeby zajęli 4 miejsce bo to i tak o wiele za dużo

0

chyba cie pogieło holandia powinna juz odpasc z mexykiem. Maja zajebiste szcześci bo trafili na Kostaryke a wygrali dopiero po karnych wstyd. Dzisiaj Messi i spółka pokarze im gdzie ich miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?