2

krystyna połowe zdobyła z karnych XD

0

jedyne co mu morze przeszkodzić to rosberg ktory może wjechać w niego aly lewis nie ukonczył wyścigu

0

gdzie wpisac kod rabatowy?

0

gdzie wpisać ten kod na promocje?

0

jakby navas grał dobrze to grałby w I składzie a nie gra czyli jest w gorszej formie od ikera czyli w tragicznej i dlatego szukaja innego

0

Polska to nie barca i nie mistrz świata zeby rozegranie było dobre. Wystarczyła gra długą piłą żeby szkopy nie zaatakowały presingiem

5

chciałbym żeby polska miała taki skład jak Niemcy wczoraj. Niewiem co nasi musieli by zrobić zeby zadowolić takiego hu..a jak ty. A Polska już awansowała na Euro wczorajszym meczem. Przypomnij sobie eliminacje do ME 2008 wtedy zwycięstwo nad Portugalią dało zajebistego kopa i teraz też tak będzie

3

wojtek i glik na równi

0

może taka była taktyka żeby grać długą piłe i nie rozgrywac od tyłu i nie stważać szans szwabom na presing

0

to był dopier drugi znakomity mecz glika i ty juz chcesz go kupować?

0

Sfinks powinien postawić na De Gee ostatnio znakomicie broni w Manu

1

szkoda mi Casillasa

0

mi chodzi o rozgrywanie piłki i asysty a nie że krystyna łaskawie wruci się pod swoje pole karne zresztą on jest ustawiony na lewym skrzydle więc musi się wrucić

3

haha jakby messi stał w polu karnym jak ronalda i czekał na piłki albo przewracał się jak lalka to miałby 15 goli po 7 meczach

1

Dalczego mówi się BBC? przecież ronaldo ma na nazwisko ronaldo a nie cristiano powinno być RBB od lewej strony boiska albo BBR od prawej

0

dlaczego mówi się BBC? przecież jest to RBB

0

naj 9 to lewy, aguero, van persie, falcao, a nie benzyna ronalda chyba sobie żarty mówił o nim

0

analizując ostatnie trafienia ronaldy to są to albo karne albo strzały z pierwszej piłki tzw,,dobitki`` i widać właśnie że w realu grają na niego a jeśli odetnie się go od podań to real nie istnieje

0

dlaczego mu nie uznano?

0

juz tesknia 4:2 z RSSS

3

napewno nie alonso hahaha

1

1

dobra gra ronaldo byla uzalezniona od gry angela to on najwiecej asystowal

0

jakby nie wydali glupio 80 mln to by mieli na pensje dla najlepszego zawodnika

0

ronaldo ostatnio za dużo komentuje i to może być dla niego złe

0

al wgl to ogladac. Od tylu lat od ilu kibicuje Realowi chyba nigdy nie widzialem tak slabej polityki i takiej marionetki jaka jest Carlo w rekach Péreza. Jak po zdobyciu upragnionej Décimy mozna sprzedac kluczowych zawodnikow, dac grac zawodnikom za nazwiska i miec tak slaba lawke biorac udzial w tylu rozgrywkach. Mam nadzieje ze Pérez uwaznie dzisiaj ogladal mecz i przejzal na oczy ze nie liczy sie tylko aspekt finansowy. jeden z komentarzy na realmadryt.pl idzie sie usmiac

1

vela jest genialny

0

a jaka byla u barcy?

0

haha dobre to byla najwieksza glupota sprzedawac tych gosc

0

uraz po meczu to normalka oby nie grozny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?