ViscaElLegia
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Rzeszów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
krystyna połowe zdobyła z karnych XD
0
jedyne co mu morze przeszkodzić to rosberg ktory może wjechać w niego aly lewis nie ukonczył wyścigu
0
gdzie wpisac kod rabatowy?
0
gdzie wpisać ten kod na promocje?
0
jakby navas grał dobrze to grałby w I składzie a nie gra czyli jest w gorszej formie od ikera czyli w tragicznej i dlatego szukaja innego
0
Polska to nie barca i nie mistrz świata zeby rozegranie było dobre. Wystarczyła gra długą piłą żeby szkopy nie zaatakowały presingiem
5
chciałbym żeby polska miała taki skład jak Niemcy wczoraj. Niewiem co nasi musieli by zrobić zeby zadowolić takiego hu..a jak ty. A Polska już awansowała na Euro wczorajszym meczem. Przypomnij sobie eliminacje do ME 2008 wtedy zwycięstwo nad Portugalią dało zajebistego kopa i teraz też tak będzie
3
wojtek i glik na równi
0
może taka była taktyka żeby grać długą piłe i nie rozgrywac od tyłu i nie stważać szans szwabom na presing
0
to był dopier drugi znakomity mecz glika i ty juz chcesz go kupować?
0
Sfinks powinien postawić na De Gee ostatnio znakomicie broni w Manu
1
szkoda mi Casillasa
0
mi chodzi o rozgrywanie piłki i asysty a nie że krystyna łaskawie wruci się pod swoje pole karne zresztą on jest ustawiony na lewym skrzydle więc musi się wrucić
3
haha jakby messi stał w polu karnym jak ronalda i czekał na piłki albo przewracał się jak lalka to miałby 15 goli po 7 meczach
1
Dalczego mówi się BBC? przecież ronaldo ma na nazwisko ronaldo a nie cristiano powinno być RBB od lewej strony boiska albo BBR od prawej
0
dlaczego mówi się BBC? przecież jest to RBB
0
naj 9 to lewy, aguero, van persie, falcao, a nie benzyna ronalda chyba sobie żarty mówił o nim
0
analizując ostatnie trafienia ronaldy to są to albo karne albo strzały z pierwszej piłki tzw,,dobitki`` i widać właśnie że w realu grają na niego a jeśli odetnie się go od podań to real nie istnieje
0
dlaczego mu nie uznano?
0
juz tesknia 4:2 z RSSS
3
napewno nie alonso hahaha
1
1
dobra gra ronaldo byla uzalezniona od gry angela to on najwiecej asystowal
0
jakby nie wydali glupio 80 mln to by mieli na pensje dla najlepszego zawodnika
0
ronaldo ostatnio za dużo komentuje i to może być dla niego złe
0
al wgl to ogladac. Od tylu lat od ilu kibicuje Realowi chyba nigdy nie widzialem tak slabej polityki i takiej marionetki jaka jest Carlo w rekach Péreza. Jak po zdobyciu upragnionej Décimy mozna sprzedac kluczowych zawodnikow, dac grac zawodnikom za nazwiska i miec tak slaba lawke biorac udzial w tylu rozgrywkach. Mam nadzieje ze Pérez uwaznie dzisiaj ogladal mecz i przejzal na oczy ze nie liczy sie tylko aspekt finansowy. jeden z komentarzy na realmadryt.pl idzie sie usmiac
1
vela jest genialny
0
a jaka byla u barcy?
0
haha dobre to byla najwieksza glupota sprzedawac tych gosc
0
uraz po meczu to normalka oby nie grozny