2

Nie wiem czy to legitne bo musiało pochodzić z jego materiału yt, którego jeszcze nie obejrzałem, ale jeśli tak to wiele opcji nie zostanie Atleti bo dumne PSG raczej nie wróci. Arsenal chyba też ma inne priorytety, a sam Julian nie chce wracać do Anglii z tego co się mówi.
@blakkudium
@BORO_12
@Lionel_Messi10
@mekston

„Arsenal i Paryż zainteresowały się Julianem Alvarezem. Jego odpowiedź: Dziękuję, ale chcę iść do Barçy. PSG źle przyjęło odpowiedź gracza.”


5

@blakkudium za Gyokeresa? @Kessie się nie zgadza.

6

Ten co jedzie xD
@BORO_12
@blakkudium

Wielu wątpiło w to, co opublikowałem o Juliánie. Czas przyznał mi rację.

Z Barcolą stanie się to samo. Nie jesteście na to gotowi.

Wy decydujecie, na jaką łódź chcecie wsiąść. Ale na moją wsiadają tylko ci, którzy zaufali od pierwszej minuty.


1

@blakkudium trochę w sumie zgadujemy co autor miał na myśli xD

3

@mekston idę od Poppersa pieniądze pożyczyć.

@Popitek12

1

@blakkudium większość postów ma teraz podbitych z Barca i Julianem, ale ten jeden właśnie wygląda zagadkowo trochę.

1

@blakkudium no nie wiem. Ja to rozumiem jakby Real miał wrócić do tego dealu. Inaczej nie wiem czemu miałby akurat ten repostować.

2

@blakkudium pa co makaroniarz dał xD


1

@macio_944 dla mnie ma wielkie plusy jak i pewne wady budzące wątpliwości na pozycji 9, ale imo poradzi sobie co najmniej przyzwoicie. Sam klucz doboru zawodników przy tym jak idziemy all in w atak zamiast wzmacniać obronę wydaje się jasny…wzmacniamy atak i obronę jednocześnie idąc po absolutne maszyny w pracy bez piłki jak Gordon czy Alvarez. Generalnie uważam też, że Gordon oraz Alvarez bardziej oddadzą w LM gdzie futbol jest szybszy, bardziej bezpośredni i intensywność jest jeszcze ważniejsza.

1

xD

7

Julian Alvarez: „chce spełnić swoje marzenie…zawsze chciałem grać dla Artety. Uważam, że to największy dyktator naszych czasów, a to jak Arsenal pięknie domyka przestrzenie w niskim bloku jest niczym poezja dla prawdziwych koneserów futbolu. Takiego poziomu piłkarskiego terroryzmu nie uświadczyłem nawet u Cholo i chciałbym po prostu móc grać dla Baskijskiego Dyktarora.”

Przetłumaczyłem dla was brakującą resztę wypowiedzi Julka. Nie ma za co.
@blakkudium @mekston
@Bolton

2

@Roobo dlatego zaskoczyłem się, że w ogóle wykonał ruch publiczny. Tutaj +1 dla niego.

0

@Roobo trochę łagodnie narazie, ale niech będzie. Jest to jakiś krok w dobrą stronę jeśli naprawdę chce tu trafić.

2

@macio_944 pozwolisz na to @Popitek12 ?

0

@Who_you_mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Who_you_mam kto tam gra w środku? Mógłbyś mi przeczytać i przetłumaczyć?

0

@Nazio_87 narazie sobie rozważamy tylko, a co będzie to czas pokaże :D

0

W sumie tak czysto hipotetycznie jeśli Messi by wygrał Mundial jako lider bijąc kolejne rekordy i zostając najlepszym graczem mistrzostw czy wygrałby Złotą Piłkę? Teoretycznie już lata temu Ronaldo Fenomeno wygrał „prawie” za sam Mundial, ale wtedy mam wrażenie przed erą social mediów zawodnicy byli mniej „śledzeni” co występ i bardziej liczyła się ogólne odczucia oraz te „momenty” plus nigdy jeszcze nie wygrał zawodnik, który nie grał w Europie. Z drugiej strony byłby to tak mocny statement, że przy marce Messiego i braku takiego jednoznacznego kandydata wcale by mnie to nie zdziwiło.

4

@blakkudium na ten statement czekaliśmy? xD

8

Południowcy co się bawią xD


0

@Barca_bwo Pardon. Jaki to był numer zamiast 7? 5?

7

@Lionel_Messi10 następnym razem niech koledzy trafią do tego dużego prostokąta bo rekord asyst jest do pobicia jeszcze

19

Warto zauważyć to co zrobił w tej akcji Alvarez. Podczas gdy nasz Ferran by zwyczajnie zmarnował tą akcję ten sprytnie odbił piłkę od bramkarza rywali pod nogi świetnie ustawionego Paredesa dzięki czemu ten mógł asystować Messiemu. W dzisiejszych futbolu brakuje napastników od takiej boiskowej inteligencji. Za to warto zapłacić €150m, a nawet i €200m.

@mekston

3

@Pawlak1992 jeszcze może rekord asyst też pobić

1

@FabianekMrozek a co na to zaawansowane modele symulacyjne?

2

@Comentateiro a mimo to ma wpływ na prawie każdą akcję Argentyny. Są poziomy w tej grze.

2

Leo Messi dalej serwuje futbol w staromodny sposób i to jest piękne.

1

@mindbender84 byle nie był to gest Kozakiewicza xD

12

Tak musiałby wyglądać Julian Alvarez żeby naprawdę wzbudzić zainteresowanie Pereza i Realu Madryt. Oferta na €200m już byłaby w drodze.
@Bolton @mekston
https://zapodaj.net/plik-juWhSUUEge

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?