0

I wszystko wygląda tak jak powinno wyglądać;-)

0

Napiszę krótko nawiązując do nicka VISCA EL BARCA!!!Po prostu Barca miłość mojego życia , jeszcze raz WIELKIE BRAWO I DZIĘKI ZA WSPANIAŁY SEZON!!!

Dobranoc wszystkim:-)))

0

LM jest chyba od 92/93 albo 93/94

2

Kibicuję temu wspaniałemu zespołowi od 2007;-)

13

Alves musi zostać!!!Przy enrique odżył na nowo:-)))

0

Wgl dzisiaj uspokajał gorącom atmosferę xavi jak kiedyś robił to puyol...nasuwa się pytanie kto teraz?

0

Mi się bardzo podobało jak xavi bronił neya
Ahhh prawdziwy kapitan:-)

0

Z góry przepraszam, że nie na temat barcy , ale przeczytałem przed chwilą bardzo ciekawy news.Do tej pory myślałem, że to tylko plotki , ale Carlo rzeczywiście dostał ofertę z AC Milan i ma się zdecydować do 3.Bardzo mnie zaciekawił ten powrót tym bardziej, że jak wszyscy wiemy swoje największe sukcesy w XXI wieku Milan przeżywał właśnie z Włochem na ławce i uważam, że jeśli ktoś ma przywrócić temu klubowi dawny blask to właśnie taki trener jak Carlo + ma otrzymać sporą sumke na transfery:-) huuuh koniec
Visca el Barca!!!

0

Co do transferów wie ktoś o co chodzi z tą amnestią blattera(który prawdopodobnie wygra wybory)?Czy od razu wejdzie w życie i będziemy mogli dokonywać transferów?

0

Strzelili 117 jeśli się nie mylę(56 messi , 37 neymar , 24 suarez)

0

Oszczędza go enrique

1

Ciekawi mnie jak za te ileś lat będzie wyglądało odejście messiego heh

0

Napisałem ci poniżej;-)

0

Jeśli chodzi o Trofeum Zamory to jeszcze trzeba rozegrać jakąś tam minimalną liczbę meczy(28 chyba) , że być branym pod uwagę;-)

0

Co do Ramseya to no niby piszą o 70mln ale jak dla mnie kwota zamknęła by się w 30-40;-)
Poza tym potrzebujemy jeszcze jednego prawdziwego pomocnika, a nie tylko zmiennika

0

Wie ktoś na ile wiarygodny jest angielski The Sun?
Bo właśnie przeczytałem o możliwym transferze Ramseya do Barcelony i jestem bardzo ciekawy n ile to możliwe xd Swoją drogą jak dla mnie to dużo lepsza opcja niż gundogan

0

Kolejny kibic realuno spoko spoko ale konkretnie piłkarsko w czym Ronaldo jest lepszy? W dryblingu?, w podaniach? w kreacji gry? w prowadzeniu piłki? Odp na te pytania to : nie. Ronaldo jest świetny owszem, ale Messi ma ten pierwiastek co i Maradona - pierwiastek prawdziwego geniuszu. Może autyzm mu w tym pomógł - nie wiem.

1

Polecam poczytać jaka dyskusja teraz trwa na rm.pl;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?