ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Przereklamowany ten Pedri, gra tylko w poprzek :-D :-D :-D
0
@LuisSalvano temat z Griezzem w Atleti raczej już upadł przez ich irracjonalna ofertę wymiany 1:1 z Saulem
2
@LeoMessiah to chyba będzie klasyczny kontrakt do 2026, bo ta wersja z ambasadorem w Miami była zbyt zagmatwana pod względem opodatkowania, a trzeba pamiętać ze Messi już raz miał problemy z hiszpańskim fiskusem, a następny wyrok już by musiał odsiedzieć. Nie oznacza to ze Barcelona go nie puści wcześniej np za te 2/3 lata na podstawie jakiejś dżentelmeńskiej umowy pomiędzy Messim, a Laporta.
0
Moriba jeśli już to tylko do Anglii bo jakoś nie widzę tego żeby jakikolwiek niemiecki klub mu tyle zapłacił na tym etapie kariery
0
@JarekS logiczne ze grać dla nas bez podpisanego kontraktu nie będzie, ale zastanawia mnie czy nie mógł by trenować z zespołem na takiej zasadzie jak np Henry w 2011 z Arsenalem? Nie wiem może coś się zmieniło od tamtego czasu nie znam się.
0
@Gall w punkt(15 znaków)
0
@Pressinho Armostrong był genetycznym freakiem, który miał tętno spoczynkowe ponad 2x niższe od przeciętnej osoby co nawet jak na zawodowego sportowca jest sytuacja wręcz niespotykana, a mimo to twierdził ze bez EPO(na tym został złapany, środek bardzo popularny w sportach wydolnościowych) nie miałby szans na takie sukcesy. Teraz sam możesz sobie rozważyć czy brak testu pozytywnego musi oznaczać 100% czystość.
1
@Cochise prędzej jestem zdania, że ma nawet za duże poparcie i każdemu trenerowi się obrywało ze nie dostawał szansy. Choć moim zdaniem jeśli 3 trenerów z rzędu na niego nie stawia i nawet trener hiszpańskiej młodzieżówki innych pomocników ceni wyżej to najpierw szukałbym problemu w zawodniku. Żeby nie było jako kibic Barcelony każdemu jej zawodnikowi życzę jak najlepiej, ale jak do tej pory tylko wchodził i robił trochę wiatru, bo gra w obronie i siła fizyczna nie sprawia zbyt dobrego wrażenia.
2
@dzefrej234 fun fact jest taki, że Simonsowi za rok kończy się kontrakt z psg i mówi się o możliwości powrotu do Barcy po jego zakończeniu. Możliwe ze Moriba sam sie będzie ogrywać
0
@JarekS a jak pisałem, że Renato to kot w worku bo na ostatnie 5 lat zagrał jeden dobry sezon to mi go porównali do Depaya „bo tez się odbił od wielkiego klubu” xD
1
Nie napalajcie się tak na tego Depay już w tym meczu. Gość dopiero trenuje od 3 dni, wiele pewnie nie zagra.
1
@szymonex10 to instrukcje od Koemana będę jasne. Ładujemy samobóje xD
2
@kaamil1910 problemy prędzej będą wynikać z dysbalansów mięśniowych w ciele np między przednia a tylnia taśma niż z „umięśnienia” bo piłkarz mimo ze umięśniony może takie dyzbalanse jeśli trening siłowy był zle poprowadzony np częsty problem u piłkarzy czyli za mocny miesien czwroglowy uda do dwugłowego i przy dynamicznym zrywie dochodzi do zerwań dwugłowego. Może to tez wynikać z zle dobranej objętości i intesywności treningu, ale nie po prostu z umiesnienia.
1
@kamilop to nie ma znaczenia bo już kolejny raz są problemy z przedłużeniem jego kontraktu i tak będzie z każdym następnym. Mamy swoje problemy i nie potrzebujemy 18-latka który dopiero w zeszłym sezonie zadebiutował w pierwszej drużynie i już chce nam stawiać twarde warunki jakby był nieodzownym elementem naszej drużyny. Mamy wielu utalentowanych pomocników w szkółce którzy są bardziej poukładani i tylko czekają żeby wskoczyć na jego miejsce, a Moriba niech idzie do PSG czy Premier League gdzie nie widza problemu żeby płacić takim grajkom po kilka milionów za rok.
5
@JarekS takie chore czasy, piłkarze i agenci chcą co raz wiecej, a La Liga co raz bardziej odstaje od Premier League finansowo, a większość ligi nawet od czołowych zespołów championship. Co prawda do niedawna u nas tez było kontraktowe el Dorado, ale jak widać skończyło się. I dobrze.
1
@BARCA1899Messi Pedri i tak początek sezonu ma z głowy. Najpierw krótkie zasłużone wakacje, a później doprowadzenie się do formy.
Ogólnie i tak masakra ten rok i następny dla piłkarzy. Nie dość ze sezon się zaczął później(a poprzedni później skończył) i terminarz był strasznie ściśnięty to jeszcze doszło to euro, copa i igrzyska, a w następnym roku jeszcze te mistrzostwa w Katarze.
0
@Comfortable_ co z nim bo musiałem wyjść i wyłączyłem mecz?
1
@osa91 z tym Malcomem bym nie powiedział, że się spalał. Tak naprawdę nie miał nawet zbyt wielu szans żeby się spalić
2
Puig tak pograł w tych 30min ze zapewnił sobie wsparcie la Rambli na cały najbliższy sezon :-D
2
@FCB24 Trincao rok temu w towarzyskich tez robił wrażenie i pamietam jak wszyscy na La Rambli spuszczali się nad nim ;-D
0
@FC1899Barca już nie przesadzajcie...mnie tam stroje jakoś nigdy bardzo nie ruszały. Liczy się jak gramy, a nie w czym.
0
@patriotaFCB było już omawiane, ale pod koniec okienka jeśli będziemy już naprawdę pod ścianę klub może rozwiązać jednostronnie kilka kontraktów i wypłacić odszkodowanie. Nie jest to zbyt korzystne, ale wtedy cześć kredytu który wzięliśmy na to pójdzie.
1
Jak to mówią holenderski Will Smith przybył :-D
0
@BulaKG można skrytykować forme, ale nie od razu stwierdzać ze to słaby piłkarz i myśle ze głównie tutaj jest problem
0
Patrząc czasem na ocenę Ter Stegena wg La Rambli czy optymizm względem Renato Sanchesa mam wrażenie, że tutaj piłkarz jest tak dobry jak jego ostatni sezon, a cała reszta się nie liczy
0
@koksik2700 tyle ze gość za przestrzeni ostatnich 5 lat miał jeden dobry sezon, wiec nijak się to ma do Depaya który miał dużo większa powtarzalność.
2
@koksik2700 jak dla mnie jest to trochę kot w worku. Nadal jest młody, ale wielu sezonów na bardzo wysokim poziomie nie zagrał
1
@Tomek54321 Znaczy wiadomo jak jest dobry prawo i lewonożny stoper to super, ale nie róbmy z tego jakiejś sprawy najwyższej wagi. W city Guardioli, w którym tak jak u nas stoperzy wyprowadzają piłkę potrafił grać w tym sezonie Stones z Diasem gdzie jeden i drugi jest prawonożny
7
Nigdy nie zrozumiem tego upychania na siłe środkowego obrońcy prawo i lewonożnego. Na bokach obrony to jeszcze zrozumiałe, ale na środku obrony tym poziomie powinni być na tyle wyszkoleni technicznie, żeby bez problemu odebrać piłkę czy dokładnie zagrać słabsza noga. W wielu topowych drużynach gra para stoperów z ta sama dominująca noga i nikt nie robi z tego problemu. Nawet u nas w prime grało dwóch prawonożnych stoperów.
4
Kempes tak samo jak śp. Maradona, albo nie pamięta co jeszcze niedawno mówił, albo nawet sam nie wie co mówi. Jeszcze dwa lata temu broni Messiego i twierdzi ze nie potrzebuje nawet Mistrzostwa Świata żeby dorównać Diego, a teraz kiedy Messi coś wgrał z reprezentacja to nagle okazuje się ze czego by nie wygrał to jednak nie dorówna haha. W finale Messi był niewidoczny i nareszcie drużyna mu się odwdzięczyła i zrobiła coś za niego bo do finału był kluczowa postacią co pokazują statystki jak zdominował cały turniej. Piłka tez się znacznie zmieniła nawet na przestrzeni ostatnich 10 lat nie mówiąc o 30 i dużo ciężej się robi różnice indywidualnie.