ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pablit kolega nie do tego pije. Na chłopski rozum Neymar więcej zarabia, ale też więcej „przynosi” do klubowej kasy, a co do poziomu sportowego jednak w najważniejszych meczach kiedy Neymar był zdrowy to on robił większa różnice. Nawet w spotkaniu z Bayernem mimo, że Mbappe strzelał to Neymar kreował grę.
5
Casemiro może irytować przeciwników i pewnie postronni kibice za nim nie przepadają, ale trzeba przyznać Pan Piłkarz. Klasa Światowa
1
@Pilka_jest_okragla @Pilka_jest_okragla
Zdarzało mu się przegrać taktycznie, ale to normalne jak każdemu trenerowi, natomiast myślenie ze przegrywamy z najlepszymi wyłącznie przez taktykę Koemana(której De facto sam nie dobiera, od tego jest sztab który mu w tym pomaga) jest bardzo naiwne i trzeba się w końcu pogodzić ze nas zespół jest po prostu trochę za słaby na tych najlepszych. Real w zeszłym sezonie był lepszy w każdej formacji z wyjątkiem ataku, Atletico to samo, a psg nawet atak miało lepszy nie mówiąc jeszcze o bayernie, city czy Chelsea. Do tego pełno kontuzji ważnych zawodników. Zwalanie winy na Koemana to najprostsze rozwiązanie i można dalej żyć w bańce wyobrażając sobie ze jesteśmy potęga, która ma walczyć o ligę mistrzów.
0
Ręce bramkarza połamane:-D
0
@formentera2017 po pierwsze trochę szacunku do naszego trenera i legendy klubowej, bo nazywanie go „głupkiem” jest mocno nie na miejscu. Przechodząc do minut zawodników 17 z nich rozegrało co najmniej 1000 minut, dla porównania w Manchesterze City, który ma duża szersza kadrę i rozegrał wiecej meczów+ w Anglii rozgrywa się wiecej spotkań ma takich zawodników 19. Poza wyjściowa jedenastka nie mamy zbyt wielu jakościowych zmienników i tak naprawdę musiał łatać problemy młodzieża, z ktorej większość miala grać w zeszłym sezonie przede wszystkim w drugim zespole, albo tylko łapać „ogony”. Przy warunkach, które opisałem uważam ze Koeman niezle zarządzał zespołem
12
@formentera2017 jak piłował 12-13 piłkarzy? Chyba inna drużynę oglądaliśmy. Dawał wiele szans młodym, zmieniał ustawienia, a co za tym idzie również były pewne zmiany kadrowe, wielu ważnych piłkarzy mu wypadło na większość sezonu, albo przynajmniej często wypadało jak pique, coutinho, fati czy Roberto, a nasza kadra nie jest niewiadomo jak szeroka.
3
@MichalZZZ z ta teza, że z Sociedad tak lubimy grać to trochę poleciałeś bo poza ostatnimi dwoma meczami zazwyczaj mieliśmy z nimi ciężkie przeprawy zawsze
3
@Pawel13sz bardziej efekty pracy Zubizaretty, którego pół roku później wykurzył z klubu będąc jeszcze tymczasowym prezydentem bo formalnie to kadencja Rosella
0
@norbercikvisca2007 witamy na pokładzie haha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Di Marzio: "Dwuletnie wypożyczenie (darmowe) oraz obowiązkowy wykup latem 2023 roku".
To warunki transferu Manu Locatellego. Masterclass. [JuvePoland]
We Włoszech widzę jak w Niemczech wszyscy robią dobrze najlepszej drużynie ligii
0
@Kamiloza91 czy tak mizerny to nie wiem, ale żeby walczyć o ligę mistrzów wymaga z 2/3 wzmocnień. Natomiast już teraz maja również całkiem ciekawa młodzież, Topowego bramkarza, świetna obronę, nadal świetna pomoc choć ta formacja niedługo będzie potrzebowała odświeżenia, ale myśle ze jakiś jeden transfer np takiego goretzki powinien załatwić sprawę no i Atak trochę stary, ale uważam ze po powrocie bale lepszy niż w poprzednim sezonie o ile zagra chociaż na 60-70% swoich możliwości, a przy transferze mbappe również ta formacja będzie świetna.
@kamilop przejściowy może nie i jak wszystkich COVID tez ich dotknął, ale w porównaniu do nas to ich jedyny problem. Nowy stadion w budowie, a transfery na pewno za niedługo nadejdą przy ich świetnym zarządzaniu na pewno sobie na nie mogą pozwolić, a kibicie jeszcze podziękują Florentino
2
@AntekGriezmann Ci „starcy” ostatnio regularnie nas ogrywają
15
@Gaucho ostatnio było tak cicho, że prawie o nim zapomniałem
1
@BarcaInfo chwile to może zająć, ale obyśmy się wydostali z tego bagna. To ważniejsze niż jakiekolwiek trofea.
0
@Huberc1kk ja obstawiam na fortunie, już ledwo pamiętam, ale od Tomka Ćwiąkały oraz piłkarzyków były jakieś bonusy i chyba pierwszy zakład bez ryzyka straty czy coś takiego
0
Aj sami sobie zrobiliśmy nerwówkę na koniec
1
@Kapitan hawk nie przesadzaj. Uspokoiła trochę tempo, każdy mecz ma swoje fazy i nie ma takiej drużyny na świecie, która by na pełnej intensywności przez 90 minut napierała.
O akurat gol xd
0
Jedno trzeba Depayowi przyznać styl gry ma bardzo przyjemny dla oka
0
Kunowi chyba przeszedł foch bo na relacji już banan na twarzy:-D
0
@amanter piękne przywitanie, strasznie szkoda ze tak się to wszystko potoczyło, ale niech przynajmniej traktują nasze dziecko tak jak na to zasługuje :-D
2
@michal1899 Umtiti dostał nowy kontrakt w momencie kiedy był najlepszym obrońca w zespole i było ryzyko jego odejścia do innego zespołu z powodu stosunkowo niskiej klauzuli( chyba 60mln)+kontakt jest taki długi ze względu na jego wiek w momencie przedłużenia, a to że złapie kontuzje i tak poleci jego kariera w dół to nawet wróżbita Maciej nie mógł przewidzieć
1
@JarekS oprócz wszystkiego co wymieniłeś jako nasza legenda Koeman był pierwszym, który pod koniec zeszłego roku bez problemu zgodził się na odroczenie zapłaty części pensji. Prawdziwa legenda tego klubu i idealny trener na aktualne, trudne czasy(nazywajmy rzeczy po imieniu jesteśmy w „okresie przejściowym”). Może nie zostanie zapamiętamy tutaj z wielu trofeów podczas swojej kariery trenerskiej w Barcelonie, choć to nie tylko jego wina, ale jego następca na pewno doceni jego prace z młodzieżą i fundamenty pod „nowa” Barcelone.
0
@LeoMessiah Leo jak miał jakoś 19 lat chyba został już pierwszy raz nominowany do złotej piłki
2
W tym samym artykule na oficjalnej stronie podają, że pracują nad obniżka Alby i Busquetsa, a piłkarze są w całkowicie zgodni współpracować z klubem
0
Przegrywa rywalizacje o miejsce w składzie, a nie chce być rezerwowym
20
@tutajBagno jak się nie uda zarejestrować memphisa do końca okna to się tylko ośmieszymy i pewnie będzie chciał rozwiązać z nami kontrakt. Każdy piłkarz tez 1000 razy się zastanowi zanim podpisze z nami umowę.
1
@JarekS wcale mu się nie dziwie. Przy jego umiejętnościach i potencjale może grać w najlepszych zespołach walczących co sezon o najwyższe cele, a nie czekać aż Barcelona zmartwychwstanie tracąc przy tym dobre kilka lat kariery. Pieniędzy tez nie mamy żeby go przekonać do pozostania.
1
@marcin000019 ciezko to zweryfikować, wielu fanów by się z tym zgodziło, ale piłka jest najbardziej popularna/dochodowa dyscyplina na świecie co za tym idzie jest najbardziej znany. Było wielu sportowców w historii, którzy mogli mieć podobny lub nawet większy wpływ na swoją dyscyplinę, ale z racji na mniejsza popularność ich dyscyplin tyle się o nich nie mówi. Zostałbym przy stwierdzeniu ze jest najlepszym piłkarzem w historii i nie porównywał do siebie różnych dyscyplin bo praktycznie nie da się tego miarodajnie ocenić.
Edit: zapomniałbym jeszcze dochodzi ważny aspekt podziału na sporty indywidualne i drużynowe, który kolega @TheNekro94 poruszył
0
@Messibestplayerintheworld ja szczerze współczuje Koemanowi pracy w takich warunkach. Brak jakiejkolwiek stabilizacji, co chwile jakieś złe wieści co pewnie odbija się też na mentalu drużyny i jeszcze oderwani od rzeczywistości kibice, którzy myślą ze dalej jesteśmy w światowej czołówce wymagając jakiś cudów.