ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@(C)Puyol bo siedzą Beldzy na swojej połowie. Nic tu po napastniku dopóki jakaś kontra nie pójdzie
0
@Kacper1432 może poszło o pieniądze, przynajmniej tylko taki racjonalny powód widzę
1
Ale jakość widać w tym meczu!
1
Ale nawinął De Bruyne
0
Psy szczekają a karawana jedzie dalej xD
0
Pedriego pewnie ze względu na karne ściąga
0
@ObiektywnyKibic121 tez bym nie szukał w jednym graczu jeszcze tak młodym zbawienia, ale tez jak kolega @Shroud jestem zdania, że bardzo mu umniejszyłeś tymi 4/5 meczami bo te 4 dobre mecze to zagrał w samym sezonie 2020/21 którego większość był kontuzjowany
3
@Gomess w tym sezonie akurat nawet sobie chłopak postrzelał
1
@IronSanHybrid matko boska xd
0
@karolek981 zgadza się większość zostanie przeznaczona na refinansowanie długu oraz funkcjonowanie klubu, a w artykule był fragment wiceprezydenta ds. finansów o tym, że w razie potrzeby może zostać wykorzystany do rozwiązywania kontraktów z zawodnikami
Wiadomo, że jest to ostateczność, ale jeśli nie będzie możliwości dogadania się/sprzedaży zawodników to trzeba będzie kilka kontraktów rozwiązać i wypłacić odszkodowanie
0
@karolek981 na ostatnim zgromadzeniu socios został zatwierdzony kredyt na 525 milionów w celu refinansowania długu, który w razie potrzeby będzie tez wykorzystywany do wypłacania odszkodowań w razie rozwiązywania umów z graczami. Wszystko jest opisane na stronie.
0
@koziar transfer narazie nierealny, powinnismy się skupić na tańszych opcjach. Uzdrowienie finansów klubu oraz utrzymanie poziomu gwarantującego walkę o ligę i puchar powinno być priorytetem.
0
@Gall jak nie więcej
0
@JimMorrisonFCB tylko na cholerę mu kolejny pomocnik i to jeszcze o profilu zbliżonym do Fodena
0
Dał i mógł zabrać
0
@Katalończyk 99 nie, ale piłka nożna tez stała się w ostatnich latach szczególnie bardziej fizyczna i pare kg więcej nie zaszkodzi+ oni byli o te kilka kg ciężsi co przy nisko osadzonym środku ciężkości i umiejętnościach technicznych powodowało ze ciezko było im piłkę zabrać
Dobrze to wyjaśnił Thiago w ostatnim wywiadzie który jest na naszej stronie
2
Dali by Pedriemu odpocząć w końcu bo to już gruba przesada
0
Niesamowita historia????????????????
1
Obrona? A co to takiego xD na co to komu
0
@pt9 nie wszystko idzie tak łatwo wynegocjować, gdyby tak było pewnie miał by większa, a zawodnicy ogółem podpisywali by takie kontrakty jakie klub chce. Przychodził jako jeden z bardziej perspektywicznych obrońców w Europie za promocyjna cenę(25mln jeśli dobrze pamietam) wiec ta klauzula mogła być np warunkiem ze przyjdzie do nas a nie gdzie indziej. Oczywiście na tej podstawie mogli równie dobrze z niego zrezygnować.
8
Główki w fifie to chyba trzeba będzie na 99 ocenić za to haha
17
@prodigy kolejna cześć kreatywnej księgowości dzięki której były zarząd mógł zawyżyć przychody. Nawet chyba był kiedyś o tym artykuł.
17
Jakiś rok kontraktu z opcja przedłużenia o kolejny nie jest głupia opcja biorąc pod uwagę ze uciekł nam Wijnaldum, braków na innych pozycjach oraz problemów z finansami
0
Pogbie jakby zawsze się tak chciało grać jak w reprezentacji to top 3 pomocników na świecie
1
@PiotrR od jakiegoś czasu tak, ale kiedyś Ronaldo tez dużo tych wolnych trafiał
0
Oj coś czuje dużo bramek padnie w meczu Holandia vs Macedonia
34
Byczku wróć do nas :-D
0
@Rust_Cohle wiadomo jest na to czas jak się będzie dobrze rozwijał to z roku na rok będzie widać progres, ale większość swoich liczb w ataku wykręcił w pierwszej połowie sezonu później już trochę przygasł prawdopobnie jak już mówiliśmy cały czas był zajechany już
0
Ładnie pokręcił Gnabry. Portugalia strasznie niepewnie w obronie
0
Komu kibicujecie w tym meczu? Niemcom czy Portugali?