0

@(C)Puyol bo siedzą Beldzy na swojej połowie. Nic tu po napastniku dopóki jakaś kontra nie pójdzie

0

@Kacper1432 może poszło o pieniądze, przynajmniej tylko taki racjonalny powód widzę

1

Ale jakość widać w tym meczu!

1

Ale nawinął De Bruyne

0

Psy szczekają a karawana jedzie dalej xD

0

Pedriego pewnie ze względu na karne ściąga

0

@ObiektywnyKibic121 tez bym nie szukał w jednym graczu jeszcze tak młodym zbawienia, ale tez jak kolega @Shroud jestem zdania, że bardzo mu umniejszyłeś tymi 4/5 meczami bo te 4 dobre mecze to zagrał w samym sezonie 2020/21 którego większość był kontuzjowany

3

@Gomess w tym sezonie akurat nawet sobie chłopak postrzelał

1

@IronSanHybrid matko boska xd

0

@karolek981 zgadza się większość zostanie przeznaczona na refinansowanie długu oraz funkcjonowanie klubu, a w artykule był fragment wiceprezydenta ds. finansów o tym, że w razie potrzeby może zostać wykorzystany do rozwiązywania kontraktów z zawodnikami
Wiadomo, że jest to ostateczność, ale jeśli nie będzie możliwości dogadania się/sprzedaży zawodników to trzeba będzie kilka kontraktów rozwiązać i wypłacić odszkodowanie

0

@karolek981 na ostatnim zgromadzeniu socios został zatwierdzony kredyt na 525 milionów w celu refinansowania długu, który w razie potrzeby będzie tez wykorzystywany do wypłacania odszkodowań w razie rozwiązywania umów z graczami. Wszystko jest opisane na stronie.

0

@koziar transfer narazie nierealny, powinnismy się skupić na tańszych opcjach. Uzdrowienie finansów klubu oraz utrzymanie poziomu gwarantującego walkę o ligę i puchar powinno być priorytetem.

0

@Gall jak nie więcej

0

@JimMorrisonFCB tylko na cholerę mu kolejny pomocnik i to jeszcze o profilu zbliżonym do Fodena

0

Dał i mógł zabrać

0

@Katalończyk 99 nie, ale piłka nożna tez stała się w ostatnich latach szczególnie bardziej fizyczna i pare kg więcej nie zaszkodzi+ oni byli o te kilka kg ciężsi co przy nisko osadzonym środku ciężkości i umiejętnościach technicznych powodowało ze ciezko było im piłkę zabrać
Dobrze to wyjaśnił Thiago w ostatnim wywiadzie który jest na naszej stronie

2

Dali by Pedriemu odpocząć w końcu bo to już gruba przesada

0

Niesamowita historia????????????????

1

Obrona? A co to takiego xD na co to komu

0

@pt9 nie wszystko idzie tak łatwo wynegocjować, gdyby tak było pewnie miał by większa, a zawodnicy ogółem podpisywali by takie kontrakty jakie klub chce. Przychodził jako jeden z bardziej perspektywicznych obrońców w Europie za promocyjna cenę(25mln jeśli dobrze pamietam) wiec ta klauzula mogła być np warunkiem ze przyjdzie do nas a nie gdzie indziej. Oczywiście na tej podstawie mogli równie dobrze z niego zrezygnować.

8

Główki w fifie to chyba trzeba będzie na 99 ocenić za to haha

17

@prodigy kolejna cześć kreatywnej księgowości dzięki której były zarząd mógł zawyżyć przychody. Nawet chyba był kiedyś o tym artykuł.

17

Jakiś rok kontraktu z opcja przedłużenia o kolejny nie jest głupia opcja biorąc pod uwagę ze uciekł nam Wijnaldum, braków na innych pozycjach oraz problemów z finansami

0

Pogbie jakby zawsze się tak chciało grać jak w reprezentacji to top 3 pomocników na świecie

1

@PiotrR od jakiegoś czasu tak, ale kiedyś Ronaldo tez dużo tych wolnych trafiał

0

Oj coś czuje dużo bramek padnie w meczu Holandia vs Macedonia

34

Byczku wróć do nas :-D

0

@Rust_Cohle wiadomo jest na to czas jak się będzie dobrze rozwijał to z roku na rok będzie widać progres, ale większość swoich liczb w ataku wykręcił w pierwszej połowie sezonu później już trochę przygasł prawdopobnie jak już mówiliśmy cały czas był zajechany już

0

Ładnie pokręcił Gnabry. Portugalia strasznie niepewnie w obronie

0

Komu kibicujecie w tym meczu? Niemcom czy Portugali?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?