ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przegrywa rywalizacje o miejsce w składzie, a nie chce być rezerwowym
20
@tutajBagno jak się nie uda zarejestrować memphisa do końca okna to się tylko ośmieszymy i pewnie będzie chciał rozwiązać z nami kontrakt. Każdy piłkarz tez 1000 razy się zastanowi zanim podpisze z nami umowę.
1
@JarekS wcale mu się nie dziwie. Przy jego umiejętnościach i potencjale może grać w najlepszych zespołach walczących co sezon o najwyższe cele, a nie czekać aż Barcelona zmartwychwstanie tracąc przy tym dobre kilka lat kariery. Pieniędzy tez nie mamy żeby go przekonać do pozostania.
1
@marcin000019 ciezko to zweryfikować, wielu fanów by się z tym zgodziło, ale piłka jest najbardziej popularna/dochodowa dyscyplina na świecie co za tym idzie jest najbardziej znany. Było wielu sportowców w historii, którzy mogli mieć podobny lub nawet większy wpływ na swoją dyscyplinę, ale z racji na mniejsza popularność ich dyscyplin tyle się o nich nie mówi. Zostałbym przy stwierdzeniu ze jest najlepszym piłkarzem w historii i nie porównywał do siebie różnych dyscyplin bo praktycznie nie da się tego miarodajnie ocenić.
Edit: zapomniałbym jeszcze dochodzi ważny aspekt podziału na sporty indywidualne i drużynowe, który kolega @TheNekro94 poruszył
0
@Messibestplayerintheworld ja szczerze współczuje Koemanowi pracy w takich warunkach. Brak jakiejkolwiek stabilizacji, co chwile jakieś złe wieści co pewnie odbija się też na mentalu drużyny i jeszcze oderwani od rzeczywistości kibice, którzy myślą ze dalej jesteśmy w światowej czołówce wymagając jakiś cudów.
1
@JarekS co prawda to nadal dopiero, początek kadencji choć narazie niezbyt obiecujący, ale ciekaw jestem co by było gdyby wygrał jednak Font
0
@Kgorecki2500 Garcia to narazie raczej zawodnik do ogrania niż murowany kandydat na pierwszy skład
0
@VegetaPolska nic nadzwyczajnego. Monitorują sytuacje Moriby.
0
@QuiqueSetien1958 teraz Barcelona daje młodym przeżyć to jeszcze raz żeby nabrali większego respektu do sukcesów z ostatniego 15-lecia :-D
1
Nie sądziłem, że dożyje czasów kiedy Ramos i Messi będą grać w jednej drużynie. Mimo niechęci do psg(w granicach rozsądku bez fanatyzmu xd) ciekawy jestem jakie ten projekt psg da efekty.
0
Wiem, że to już najgorszy możliwy scenariusz, ale myślicie, że przy wynikach audytu, odejściu najmocniejszego martketingowo zawodnika, braku obniżek kontraktów i tym całym szambie jakie się wylewa z klubu od dłuższego czasu widmo ogłoszenia upadłości klubu w przeciągu najbliższych kilku lat jest realnym zagrożeniem? Jakie La Rambla ma zdanie na ten temat?
0
Przy kontrach trochę za dużo miejsca zostawiamy
0
Ale wielBŁĄD Xd
0
@Mr8lack No niestety. W tym sezonie pewnie wyleje się na niego więcej hejtu nawet niż w poprzednim, a jak dla mnie za jego kadencji może ogromnych sukcesów nie będzie, choć w naszej sytuacji ciezko ich oczekiwać, ale owoce jego pracy szczególnie z młodzieżą będą nieocenione dla jego następców.
1
Ciężko się z tym pogodzić. Nie tak sobie na pewno wyobrażaliśmy odejście naważniejszego zawodnika w historii naszego ukochanego klubu, jego ukochanego dziecka i spuścizny La Masii. Powinien odejść kiedy uzna, że nadszedł jego czas, a nie z powodu tragicznej sytuacji finansowej klubu, ale widocznie tak musiało być. Żałuje tylko ze nie mógł pożegnać się przy pełnym po brzegi camp nou skandującym jego imię. Wielka szkoda, ale powodzenia Leo na dalszym etapie kariery i do zobaczenia wkrótce, ale juz w innej roli.
1
Tebas chyba ciągle przy nadziei bo oficjalny profil La liga na insta dalej nie wstawił posta pożegnalnego dla Leo :-D
0
Zgadza się, to daje tylko nawiększa możliwość szybkiego przypływu gotówki bez strat na amortyzacji jak w przypadku zawodników których wymieniłeś. Teoretycznie nasza najlepsza opcja na zarobek z transferu+dużo odciążenie budżetu płacowego jest sprzedaż De Jonga(tylko w teorii nie znaczy ze chciałbym go sprzedać).
1
@Jacento2105 dobrze sobie zdaje sprawę z tego poręczenia i nadal uważam, że nie jest to takie proste.
1
@Jacento2105 i jak twoim zdaniem ma zabrać te pieniądze Bartomeu? Przecież to jest nierealne, świat tak nie działa. Stało się i musimy się z tym pogodzić czy nam się to podoba czy nie
0
@JordiElNino i właśnie dlatego, że dużo nie zarabiają dużo łatwiej by było ich sprzedać. Choć fati akurat po tak ciężkiej kontuzji nie jest tak łakomym kąskiem jak przed.
3
@barcelonaLM po to otacza się fachowcami żeby mu doradzali
1
Ciekawe jakie ikony teraz będą promować La ligę, kiedy w jednym roku odchodzi messi(mam nadzieje ze to tylko gierka Laporty), ramos czy zidane. Kto ma teraz promować La ligę na świecie? Przecież to marketingowy gwóźdź do trumny Tebasa xD
0
@socha ale nie da się wypchać piłkarza z klubu jeśli on odejść nie chce. Nadal wydaje mi się ze ten komunikat to może być forma wywarcia presji na władzach La liga, ale zobaczymy jak to się potoczy.
4
kilka sekund temu
???? Komunikat FC Barcelony został opublikowany by wywrzeć presję na Tebasie. [Toni Juanmarti] (2️⃣)
OdpowiedzUdostępnij
0
Sytuacja tragiczna nie tylko pod względem sportowym, ale również finansowym i chyba jednym wygranym jest Griezmann który w końcu będzie mógł grać na swojej optymalnej pozycji.
0
Pewnie zobaczył Bartomeu na lotnisku i zawrócił xD
0
@Firestone zwolniło im się również ogromne miejsce na liście płac po odejściu Aguero, który obok De Bruyne był najlepiej opłacanym zawodnikiem. To jest nawet istotniejsze od kwot za transfery.
0
@Firestone akurat City jako najlepszy zespół ligi angielskiej ostatnich lat ma duże wpływy z praw do transmisji+ rosnąca popularność
0
@amanter jeśli nie wyciąganiemy wniosków i w trakcie sezonu będziemy cały czas popełniać te same błędy to wtedy przyjdzie czas ja krytykę, ale narazie dajmy im w spokoju pracować.
3
Spokojnie z tym jechaniem po naszych już. Mecze towarzyskie są po to żeby najlepiej przygotować drużynę do sezonu, testować różne warianty taktyczne i piłkarzy, wynik jest sprawa drugorzędną. Jesteśmy tez na zupełnie innym etapie przygotowań, gdzie niekorzy nasi piłkarze dopiero trenują od niecałego tygodnia, a piłkarze z Salzburga już rozegrali dwie kolejki ligowe.