ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DaPidejpi Conte nie przyjdzie do zespołu, który nie jest w stanie zapewnić mu konkurencyjnego projektu sportowego, a jak nie z miejsca to przynajmniej ma fundusze żeby taki zbudować. Żaden topowy trener tu nie przyjdzie wychowywać dzieci nie mówiąc, że w aktualnych warunkach pracy jakie u nas panują ryzyko utraty reputacji jest bardzo duże.
1
Nie, dzięki ;-) Od tego Pana to bym Ryana Gravenbercha przygarnął
0
Już nie mówiąc, że kompletnie nie wierze ani w nasze możliwości finansowe żeby go sprowadzić(bardzo wysoka pensja+bonusy za podpis) ani to, że wybrałby akurat nas jeśli nawet byłoby nas stać to mam ogromne wątpliwości co do jego przydatności akurat dla naszej drużyny. My potrzebujemy kogoś kto zastąpi Busiego, a nie pomocnika który mimo fenomenalnego przeglądu pola, wizji gry i umiejętności technicznych jeśli chodzi o grę obronna, asekuracje partnerów itd jest praktycznie nieprzydatny.
4
@Hanok Gavi pokazał kilka ciekawych zagrań i widać, że to zawodnik z dużym potencjałem, ale na ten moment tych błędów trochę jednak było. Oczywiście stres i brak doświadczenia zrobiły swoje wiec nie ma co się pastwić :-D
1
@Janiama 100% racji w tym co napisałeś. Jeśli ktoś myśli, że światowej klasy trener przyjdzie tu wychowywać dzieci przy ogromnym ryzyku utraty reputacji to jest nieźle oderwany od rzeczywistości
0
@Kettger to jest trener, któremu jeśli nie zapewnisz warunków do stworzenia mistrzowskiego projektu to nie przyjdzie, a już na pewno nie uczyć dzieci grać w piłkę
1
@pacior95 ale nie mamy. Gdyby prowadzili rozsądniejsza politykę transferowo-kontraktowa to bylibyśmy dalej jedna z najlepszych drużyn na świecie…ale nie jesteśmy. Od dywagacji i rozstrząsania przeszłości sytuacja się nie poprawi.
0
@OTX przy takim ustawieniu jak mówisz ta dziura w pomocy była by tak dużo, że byłaby widoczna z orbity ziemskiej
0
@Krycha1899 naprawdę z całej mojej wypowiedzi to okazało się dla ciebie najważniejsze? Niech Ci będzie odszedł najważniejszy zawodnik i kluczowy zawodnik? Teraz lepiej? Czy chcesz czy nie mimo, że nie był efektowny to był efektywny co pokazują liczby w ataku gdzie był messi potem Griezz, a potem długo nic nie mówiąc o ogromnej pracy w defensywie i asekuracji linii pomocy.
@mleczkoo pomysł jakiś był próbowaliśmy zrobić przewagę w linii pomocy w 3-5-2, ale różnica klas jest tak duża, że mimo to nie mieliśmy szans. Roberto grał na wachadle, bo wybór byl między nim a Mingueza. Jak ktoś spojrzy obiektywnie na nasza kadrę to nawe kiedy wszyscy są zdrowi to widać, że brakuje głębi, a przy tylu kontuzjach ile mieliśmy w linii ataku czy z destem i alba to nawet Bayern by miał problem jakby im tylu ważnych graczy wypadło
1
@pacior95 Guardiola oprócz tego, że po pracy przez z rok z rezerwami znał tych zawodników na wylot to było to ostatnie pokolenie, które przebiło się do pierwszego zespołu( patrz Busquets, Pedro). Co więcej Guardiola nie wprowadzał całego zaciągu młodych tylko małe uzupełnienie gdzie my teraz wprowadzamy ich już nawet nie tylko z Barcy B tylko wręcz z Juvenilu i potrzeba więcej czasu żeby ich przygotować do dorosłego futbolu, nie mówiąc o tym, że miał luksus wtedy mega utalentowana drużynę+ Transfery jakich potrzebował i na tych młodych nie ciążyła presja wiec mogł ich spokojnie wg własnego uznania wprowadzić. Porównywanie aktualnej sytuacji do tego co zastal Guardiola to już mocne zakrzywianie rzeczywiści i brak zrozumienia aktualnej sytuacji klubu, a przykład z Chelsea to śmiech na sali. Spójrz jakich mieli zawodników i jakie mieli pozycje w świecie piłki w momencie kiedy Tuchel ich przejmował(wykonał świetna robotę, ale wcześniej Chelsea grała poniżej oczekiwań).
5
@barca87f zespół jest słabszy bo się pozbyliśmy 2 najlepszych zawodników, a nie przez trenera. Po masowym napływie dzieciaków ta drużyna potrzebuje czasu na zgranie i odpowiednie przygotowanie ich do realiów dorosłego futbolu bo taki Gavi czy Balde to nawet w Barcy B się nie nagrali w zeszłym sezonie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lj89 dokładnie tak
1
@arasz1819 masz 100% racji dla nich daleka perspektywa i przewidywanie to jakiś miesiąc góra dwa do przodu, a co do Chelsea już widziałem komentarz gdzie gość stwierdził, że u nich tez było dużo młodych wśród których wymienił Havertza czy Reece James’a
0
@Seledynowy akurat ten temat potencjalnego odejścia najbardziej utalentowanych zawodników to nie jest jakaś nowość w obrębie Barcelony i temat w mediach pojawia się od jakiegoś czasu. Prawda jest taka, że nie mamy argumentów sportowych ani finansowych żeby zatrzymać takich zawodników jak De jong, Fati, Pedri czy Araujo i nasza jedyna szansa jest ich wiara w ten zespół, wdzięczność za szanse która otrzymali, dosyć sprawne wprowadzenie do drużyny młodych i ich harmonijny rozwój który będzie podnosili poziom drużyny oraz jakieś ciekawe ruchy transferowe w niedalekiej przyszłości(ciężki temat). Krótko mówiąc łatwo nie będzie, ale jeśli już taki De jong ma odejść to niech przynajmniej Barcelona wyciągnie za niego jakaś przyzwoita sumkę.
0
@Arnold1234 Błagam Cię człowieku widzisz nasza sytuacje kadrowa? Jakby dembele i fati byli zdrowi to by zagrali, a to jedyni typowi szybcy skrzydłowi w naszej kadrze. Dest to samo do ostatniej chwili jego obecność była niepewna i skoro nie był gotowy to na tym wachadle mógł grać tylko roberto albo mingueza.
1
@JarekS do plusów tego meczu można dodać, że może w końcu populacja januszów sukcesu na tej stronie trochę się przerzedzi :-)
0
@Szogi daj spokój. Jesteśmy w każdej formacji słabsi od Bayernu i to wiedzieliśmy już przed meczem i tylko mamy prawo z nimi wygrać jeśli my rozegramy perfekcyjny mecz, a oni słaby. W trakcie okienka transferowego jeszcze sie oslabiliśmu choć z finansowego punktu widzenia było to komieczne. Nie mamy argumentów żeby wygrywać z tak mocnymi zespołami i tak to będzie wyglądać w najbliższym czasie zanim młodzi nie wejdą na dobre to pierwszego zespołu plus nie kupimy jakiś wartościowych zawodników z odpowiednim doświadczeniem na tym poziomie. Nie ma co płakać, głowa do góry i kibicujemy dalej czekając na lepsze jutro.
0
@Rewolucja123 oj tak, super wejscie i bardzo pozytywny zaskoczenie
1
@norbi77 obowiązkowo
1
@norbi77 a tam byku głupoty gadasz dawać Demira na boisko to tak zakręci Daviesem, że ten nie będzie wiedział jak się nazywa i Balde do tego. Oni już na pewno pociągną nasza grę w takim meczu.
1
@FCB24 spójrz na kontuzje w ataku i powiedz mi kim ty byś chciał teraz grać
4
Czytając te komentarze malkontentów zaczynam się zastanawiać czego się spodziewali? 3/4 naszych zawodników ofensywnych jest niedostępna, Dest ma jakieś problemy, Alba tez załapał się na ostatnia chwile, może nie wyglada to spektakularnie, ale fatalnie na pewno tez nie jest, a gramy z jednym z ścisłych faworytów do końcowego triumfu w tych rozgrywkach, który jeszcze rok temu nas historycznie upokorzył. Już nawet szkoda gadać o tych sugestiach żeby wpuścić na tak silny Bayern teraz Demira, Balde czy Nico.
0
@ChampionLW Ale przy aktualnej pladze kontuzji takich nie mamy
1
@Pawel13sz koncert zagrał wtedy w końcówce messi :-D
22
Oj żeby tylko przetrwał ciężkie chwile klubu i został z nami na wiele lat. Tego życzę sobie i nam wszystkim :-D
5
@Jakchcesz Tak, doprecyzował to na konferencji przed spotkaniem z Bayernem
1
@formentera2017 gdyby Puig był tak dobry i ambitny oraz faktycznie Koeman był jego jedynym problemem to już dawno udałby się na wypożyczenie żeby pokazać swoją wartość, choć tutaj tez nie słychać żeby inne zespoły regularnie dopytywały o jego sytuacje już nie wspominając, że nawet za Moribe z rocznym kontraktem i tylko 500 minutami w La liga Lipsk był gotowy zapłacić Ok 20mln(A Lipsk kupuje głównie młode talenty i rzadko rzuca takie kwoty), gdzie wątpię, że za Puiga ktoś by dał polowe tej kwoty.
0
@pienaar mimo jego wad, które się zaczęły z czasem obnażać prawda jest taka, że nawet nie ma za bardzo kto grać w tej chwili za niego. Mam nadzieje, że zagramy w 3-5-2 bo przy aktualnej linii ataku, której większość jest na L4 i charakterystyce gry Bayernu dobrze będzie zagęścić trochę środek.
0
@AlwaysBlaugrana choćby problemami zdrowotnymi, które ma od poprzedniego sezonu, a co do Koemana po wypowiedziach naszych młodych zawodników jak Minguezy widać, że u nie niego liczy się ciągłość ciężkej pracy. Araujo natomiast na 90% nie gra przez te drobne problemy zdrowotne, które się za nim ciągnęły w zeszłym sezonie i przez Copa America tak naprawdę nie miał czasu ich w pełni zaleczyć.