1

@blazeq dobrze wyjaśniony temat Felixa, który wyglada świetnie…ale w kompilacjach na yt, a realnie tak jak napisałeś gorsze liczby od Griezza, wcale nie lepszy w kreacji, drybling niewiele lepiej wygląda, mniej pracowity, konztujogenny i charakterek tez podobno niczego sobie. W dodatku również gra najlepiej na pozycji, której u nas za bardzo nie ma. Rozwinąć się może, ale nie jest to żaden pewnik, a bardziej nadzieja.
Jak ktoś chce dokładny wgląd w statystki to polecam fbref

1

@tristan87 niech zgadnę ta oferta też jest „śmieszna” i „obraźliwa” xD

3

58+zmienne? A w tej bajce były smoki? xD

1

@DonMajkeL pozazdrościli naszej francuskiej koloni :-D

2

Zastanawia mnie czy wszyscy, którzy są tak wielkimi entuzjastami Felixa za Griezza widzieli chociaż z 15/20 spotkań z nim w składzie na przestrzeni ostatnich 2 sezonów czy tylko sklejek z youtube się naoglądali

0

@norbi77 natomiast ffp to jeszcze inna para kaloszy, bo po rozpoczęciu pandemii zmienili trochę zasady i połączyli okresy za, które jest weryfikowane wiec narazie psg nie sprawdza, a druga sprawa ze do tego czasu mogą trochę pokombinować

0

@norbi77 No to tylko przykład, bo nie znam dokładnie ich sytuacji finansowej ale można to chyba w ten sposób przedstawić

0

@norbi77 to się będzie różniło w zależności od klubu. My możemy wydać tylko 1/4 tego co zarobimy i jest to związane z naszymi finansami i limitami które mamy narzucone.

6

@PatrykBarcelona klasyczny numer Bayernu osłabić bezpośrednich rywali i to jeszcze za grosze

0

Szkoda, że Rafa Mir odszedł do Sevilli bo byłby ciekawa opcja do rozważenia

0

@Coutinho007 Alves jest/był zawodnikiem absolutnie wyjątkowym i można śmiało powiedzieć, że jest legenda piłki nożnej, ale Carvajal to też ścisła światowa czołówka i w formie top 3 prawych obrońców na świecie, a co za tym idzie tacy zawodnicy jak on trafiają się mimo wszystko dosyć rzadko. To nie jest solidny zawodnik tylko już klasa światowa. Wracając do naszych prawnych obrońców na pewno większy potencjał ma Dest, choć narazie ma dosyć nierówna forme, ale dajmy mu czas i zobaczymy jak się będzie rozwijał.

0

@AlexDark00 wiadomo, poprawimy finanse to przyjdzie czas na transfery topowych zawodników, ale po prostu mnie to trochę rozbawiło jakby „od biedy” mógł być ktoś na poziomie Carvajala hah

1

@Coutinho007 „chociaż” Carvajala czyli top 5 prawych obrońców na świecie w formie i podstawowego zawodnika drużyny, która 3x z rzędu wygrała lm i gość przez którego Real sprzedał Hakimiego, czyli również czołowego, ale wahadłowego na świecie. Jak na „chociaż” to spore masz wymagania :-D

11

@JarekS doszedłem do momentu gdzie, częściej niż poczytać artykuły/La Ramble wchodzę tutaj poczytać twoje opinie różne tematy :-D

0

@patrykzmc2000 trzeba będzie ojcu chrzestnemu Juve Agnelliemu ręce wycałować jeśli go weźmie :-D

1

@FC1899Barca daj spokój, jak dla nich oczekiwanie czegokolwiek innego niż walka o tryplet to wstyd, problemy finansowe zarząd powinien zażegnać w rok i w przyszłe okienko ruszyć po Haalanda, a nasza młodzież powinno ogrywać wyjadaczy z Atletico, Realu i innych tego typu zespołów oraz przegrywamy z nimi tylko przez źle dobrana przez Koemana taktykę xD

1

Narazie nie ma co bić na alarm bo to pierwszy mecz Marca po kontuzji, ale mam nadzieje, że wkrótce wróci do swojej optymalnej dyspozycji. Bramka, której można było uniknąć.

0

Orientuje się ktoś może w sytuacji Jerome Boateng’a? Mamy prawie wrzesień, rozgrywki ligowe się zaczęły, a gość nadal nie ma klubu.

1

@mleczkoo bo jeśli dostał takie pytanie na konferencji to musiał udzielić jakiejś w miarę logicznej i sensownej odpowiedzi. Takich odpowiedzi na konferencjach po transferach są pęczki np. Klub przekonał mnie świetnym projektem sportowym, to klub z wielka historia i tradycja, marzyłem o grze tutaj o dziecka, całowanie herbu itd. Zwykle zagrania pod publiczkę, żeby ocieplić swój wizerunek wśród kibiców i mediów nowo przybyłego zawodnika. Naprawdę nie jesteśmy dziećmi i już powinniśmy przywyknąć żeby na takie wypowiedzi patrzeć z przymrużeniem oka.

1

@Vaven doskonale rozumiem ;-) Macie pretensje, że opowiada o tym jakby tylko to, że psg było szybsze/bardziej konkretne zadecydowało, a nie pieniądze, ale równocześnie żaden zdrowy na umyśle piłkarz nie wyjdzie na konferencje i nie powie „negocjowałem z Barcelona, ale przyszło psg zaoferowało więcej szmalu i dla tego tu jestem” bo nie dość ze brzmi to abstrakcyjnie to jest PR-owy strzał w kolano i raczej kibice psg zbyt dobrze by go nie przywitali. Licząc, że piłkarze zaczną szczerze mówić dlaczego przychodzą do danego klubu trzeba być po prostu naiwnym.
Edit: oczywiście są wyjątki, ale to mniejszość mimo wszystko

2

@Vaven kończył mu się kontakt, wiec mógł z nim negocjować praktycznie każdy, a faktem jest, że przez nasze problemy finansowe trochę się ociągaliśmy co wykorzystało psg oferując lepszy kontakt i go zgarnęło od tak koniec historii, nic nadzwyczajnego. Takich historii w piłce jest pełno.

8

Nie rozumiem czemu użytkownicy tutaj go obrażają. Większość piłkarzy gra tylko dla pieniędzy i traktują piłkę nożna tylko jako prace bez żadnych emocji co jest normalne i maja do tego pełne prawo. Niektórzy nawet za bardzo nie interesują się piłka z przesytu, a po zakończeniu kariery maja ja w głębokim poważaniu. Obrażanie ich tylko dlatego, że chcą więcej zarobić nie ma sensu. Czy mając prace z 2x większymi zarobkami na tym samym stanowisku odrzucilibyście ja od tak? Tylko błagam nie zaczynajcie mi wyjeżdżać z tekstami ze jak ktoś tyle zarabia to nie ma znaczenia bo taki człowiek tez żyje na trochę wyższym stanadardzie, a co za tym więcej wydaje plus często jak maja łeb na karku to inwestują. Zaglądanie komuś do portfela tez jest mega słabe. Jeśli piłkarz utożsamia się z klubem to wspaniale i kibice na pewno to docenia, ale nie wymagajmy tego od wszystkich zawodników. Szczególnie jeśli mówimy o doświadczonym zawodniku dla którego to ostatni taki kontrakt w karierze.

0

@Sysia11 młodzi piłkarze nawet jeśli bardzo zdolni to nie są na ten moment gwarancja wyników, a poza nimi nasza kadra mimo,że posiada nadmiar piłkarzy jest dosyć wąska bo w rzeczywistości tych doświadczonych zawodników gwarantujących jakość wymagana na najwyższym poziomie mamy niewielu

0

@PatrychoO kibice mogą sobie snuć różne domysły, ale tak naprawdę transfer upadł zanim zaczęły się jakieś naprawdę konkretne negocjacje. Nie wiemy jak to wyglądało, a z perspektywy czasu ludzie będą pamiętać nostalgiczna historie o powrocie do miejsca gdzie jego wielka kariera naprawdę się zaczęła. Może źle sie określiłem, ale z perspektywy czasu to będzie tylko co najwyżej od taka anegdotka nic więcej.

0

@PatrychoO do transferu nie doszło wiec nie ma tematu i nikt o tym nie będzie za chwile pamiętał

0

Arabia Saudyjska z Katarem w grupie

8

Szampan już się chłodzi :-D

2

Ciekawa sprawa z tym transferem Ronaldo jeśli dojdzie do skutku, a wszystko wskazuje, że dojdzie. Zawsze myślałem, że po wygaśnięciu kontraktu z Juve wróci do United, które już puka znowu do światowej czołówki i pomoże im w walce o odzyskanie prymu w Anglii i to będzie zwieńczenie jego kariery tam gdzie wszystko się zaczęło przynajmniej na tym najwyższym poziomie, a później albo koniec kariery albo sporting lub jakis egzotyczny kierunek. Tymczasem trochę splunięcie w twarz kibicom United choć jestem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie bo ostatnio brakowało City takiego goleadora przy tej taktyce 1001 pomocnika.

1

@KrwawiaceoczyVEB Nie chce cię martwić, ale im teraz tez wchodzi do pierwszej drużyny całkiem ciekawa młodzież, a my niewiadomo czy nie będziemy musieli części naprawdę ważnych zawodników sprzedawać za rok żeby podreperować finanse i zmieścić się w limit narzucony przez Ligę, bo po odejściu Messiego i przychodów które generował prawodopodobnie będzie mniejszy choć zobaczymy co jeszcze zdziała przez ten rok Laporta
Mała dopiska: młodzież tez nie da nam efektów „na już” i trzeba będzie kilka lat poczekać w zależności jak szybka będą się rozwijać i łapać doświadczenie

0

@KrwawiaceoczyVEB nie byłbym taki całkiem pewien co do tego, że Halaand i Mbappe razem nie mogą zagrać w Realu. Nie jest pewne, że zagrają bo do gry jeszcze mogą wejść Anglicy lub psg i rozumiem, że zaprzeczenie to mechanizm obronny w tym przypadku bo dla nas to będzie oznaczało brak sukcesów sportowych nawet w Hiszpanii na dobre kilka lat, ale taki obrót spraw jak najbardziej jest możliwy bo Real stać, a teza ze nie mogli by razem zagrać przez wybujałe ego obu zawodników to narazie tylko twoje domysły i to co nam podają pismaki.
Reszty na temat finansów Realu i ich limitu w La lidze szkoda nawet komentować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?