Voldemord_16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ney po kontuzji delikatnie mówiąc nie zachwyca, więc moim zdaniem skład okej :) Oby tylko motywacji nie zabrakło. Niech Panowie będą skoncentrowani i nie myślą za szybko o GD to jestem spokojny :)
0
Xavi w swoim stylu.... :)
0
To że przegrali idzie przeboleć, ale ten brak walki.. eh ciężko się to oglądało.
0
Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, Cesc, Messi , Pedro , Alexis
0
Piqué?? O.o
0
Bartra, Song, Iniesta za Masche,Busiego i Xaviego :)
0
Jeszcze trafienia Iniesty i będzie pięknie ;)
0
Bardzo dobry gracz, mam nadzieję że nie odejdzie. Silny,dobrze grający w powietrzu - potrzebny Barcelonie!
0
Dla tego zawodnika oglądało się mecze, dla Jego magicznych zagrań ;) Najlepszy gracz jakiego dotychczas widziałem..
0
Liczę na spokojne zwycięstwo, na zero z tyłu i Songa w wyjściowym składzie ;) VeB!!
0
I to mi się podoba ;) Czekam na efekty
0
Też chciałem żeby Villa został... zamiast Pedro :)
0
Alves jaki grzeczny dzisiaj :d nie poznaję ;)
0
Zgadam się, ale niestety nie ma za bardzo kim rotować :/
0
Ty serio, czy troll? O.o
0
Kolejny Kiko Femenia? ;)
0
Oby to była prawda...
0
To idź grać dalej w FIFE :)
0
Nie widzę innej opcji jak przedłużenie kontraktu ;) Nie dość że bardzo uniwersalny (5-6 pozycji) to w dodatku nie widać frustracji że na swojej nominalnej pozycji jest tylko zmiennikiem Alby. Dla mnie to piłkarz a'la Keita u Pepa. Jak gra to gra dobrze ;)
0
OnlyTito
Jak można mówić, że Pep miał gotowy skład? :D heh, odejście Deco,R10,Zamrotty,Edmilsona, Zrobienie z Xaviego głownego dyrygenta zespołu do spółki z Iniesta, Messi na szpice itp,itd. To nie były kosmetyczne zmiany, więc gotowca nie miał. To co wygrał, to tylko dzięki wielkiej pracy swojej jak i zespołu.
0
Znając życie i tak Alexisa nam sprzedadzą a zostawią na prawe skrzydło Kanaryjską gwiazdę co się zwie Pedro :(
0
Song i Thiago od pierwszej minuty :)
0
Moim zdaniem należy się pozbyć Pedro, gra katastrofalnie. Chciałbym jakiegoś silnego napadziora ( wiem, z Ibrą nie wypaliło ) który grałby na pozycji 9. Odciążyłby Messiego i wrzutki nie miałby ciągle pustego przelotu.
Pomoc mamy wystarczająco mocną, ale chciałbym żeby Song dostawał więcej minut - jest świetny. No i obrona. Puyol ma już swoje lata, Pique gra w kratke, Abidal wiadomo, nie uciągnie nam obrony. Fajnie by było sprowadzić Kompanego lub Hummelsa. Boki obrony mamy załatwione (Dani,Alba,Adriano,Montoya) choć ten ostatni też powinien dostawać więcej minut. No bramka. Jak Valdes chce wypełnić kontrakt to lepiej sprzedać go teraz i dostać trochę grosza, a na jego pozycję? hmm... Ciężko będzie wyciągnąć jakiegoś klasowego. Hart osiągalny ale tylko w Fifie. Może Muslera,Guaita,Krul?
No i tacy gracze jak Rafinha,Deulofeu, Dongou powinni powoli dostawać coraz więcej okazji do pokazania się. Już samo bycie w kadrze meczowej i treningi z pierwszym zespołem dadzą im naprawdę dużo, a co dopiero wejścia na takie ekipy jak Celta,Deportivo czy Granada :)
VeB!
0
Będzie nam bardzo trudno ale trzeba wierzyć ;) Rozum podpowiada, że nie mamy absolutnie żadnych szans z tak grającym Bayernem, ale serce prawdziwego culé nigdy nie przestaje wierzyć ;)
VeB!
0
Przemek7128
A wynik jak? to obstawie coś :)
0
Fc Barcelona 10
....,,,, - masz kilka kropek i przecinków, skopiuj sobie bo Twoja klawiatura chyba nie jest w to wyposażona ;) Co do wywiadu: "Camp Nou przeżyje noc taką jak nigdy." Wszystko w temacie :) Czekamy!
0
Pewność i wypowiedzi naszych zawodników napawają optymizmem :) Ważne, że sami dostrzegają że nie idzie i chcą to poprawić ;) VeB!
0
"nie chce o tym dyskutować" - to po co wspominasz? Zachowaj te swoje przemyślenia dla siebie Żoze :)
0
Modlę się o Tello-Villa-Messi ;)
0
Camp Nou eksploduje jak wybiegnie na murawę ;)