0

Ekipa lepsza niż seniorska w Polsce... :]

0

Tylko Pep:) Ale jeśli już zdarzyłby się kataklizm to Bielsa chyba. Ewentualnie Löw.

0

Twoja Argentyna też była słaba.. Takiego bramkarza zazdrości niejeden klub w lidze :]

0

Oby to się nie zemściło pod koniec..

0

Festiwal odbiorów :)

0

Skład najmocniejszy na dany moment, ale wolałbym Messiego na ławce a w jego miejsce Cuenca/Tell/Iniesta i wtedy Dos Santos do pomocy. Pep pewnie i tak czymś zaskoczy:)

0

Nie przepadam za Nim jakoś specjalnie ale ma szacunek do rywala, do Barcelony i potrafi uznać wyższość rywala gdy ten faktycznie był lepszy. Pełen Szacunek dla szkota.

0

tymeks
Wyjdź.

0

Nic się nie stało! :)

0

Jaki As.. Żałosne

0

koko10
Super, mamy Ci zazdrościć tego telewizora?

0

A po co Hart lub Szczęsny jak i tak wiadomo że będzie drugim bramkarzem? :) Götze też by mógł się nie przebić, skoro mamy tak mocny napad i środek pola:) jedynie jakiś obrońca. Jestem na tak dla Thiago Silvy ale jak już to w lato i to kwestia do przedyskutowania:) Tyle ode mnie.

0

Thiago Silva badz Alba jak najbardziej tak. Może jeszcze Hazard ale czy jest potrzebny?:) Co do rreszty sie nie wypowiem bo większości na oczy nie widziałem w akcji.

0

Prędzej bym powiedział,że nasi trochę obniżyli loty i dlatego jest to wyrównanie:)

0

Fuksem Bilbao dostale bramke to i przypadek zdecydowal o tym ze stracili:) sprawiedliwy wynik! VeB!

0

no niee

0

skąd wiecie że dzisiaj oficjalnie Cesc?;p

0

Każdy kolejny koncert życzeń konsekwentnie karany będzie banem

0

Pyrzo_Barca

obiektywny jesteś:) Iker numer 1. Ciężko to mówić ale to prawda...

0

jeonek

No nie wiem czy dostał gotową drużyne... chyba, że sprzedaż Deco,R10 i Zambrotty a wprowadzenie do składu graczy Cantery to małe, kosmetyczne zmiany.

0

Bierzmy go;) Zarządzie: Do boju! VeB

0

Czekam na taką Barcelone :)

0

cieszy mnie zwyciestwo i bramka DAvida:)

0

Pisze tu bo jestem pewien, że to przeczytasz. Jarku Figiela z 2 klasy Technikum Informatycznego w Żninie, przypominam Ci abyś zabrał piłkę do siatkówki na biwak ;)

0

trudny wybor:) dla mnie najlpiej Xavi lub Sneijder:)

0

Doszła:) świetna sprawa ;p

0

Mój typ:

Barca

Werder

Ajax

Auxerre

0

Cos mam wrażenie ze to przekręt.. 1.5 miesiaca czekac na koszulke?

0

Wysłaliście już?

0

Kiedy dostane koszulke? Czekam juz blisko miesiac!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?