Voldemord_16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ekipa lepsza niż seniorska w Polsce... :]
0
Tylko Pep:) Ale jeśli już zdarzyłby się kataklizm to Bielsa chyba. Ewentualnie Löw.
0
Twoja Argentyna też była słaba.. Takiego bramkarza zazdrości niejeden klub w lidze :]
0
Oby to się nie zemściło pod koniec..
0
Festiwal odbiorów :)
0
Skład najmocniejszy na dany moment, ale wolałbym Messiego na ławce a w jego miejsce Cuenca/Tell/Iniesta i wtedy Dos Santos do pomocy. Pep pewnie i tak czymś zaskoczy:)
0
Nie przepadam za Nim jakoś specjalnie ale ma szacunek do rywala, do Barcelony i potrafi uznać wyższość rywala gdy ten faktycznie był lepszy. Pełen Szacunek dla szkota.
0
tymeks
Wyjdź.
0
Nic się nie stało! :)
0
Jaki As.. Żałosne
0
koko10
Super, mamy Ci zazdrościć tego telewizora?
0
A po co Hart lub Szczęsny jak i tak wiadomo że będzie drugim bramkarzem? :) Götze też by mógł się nie przebić, skoro mamy tak mocny napad i środek pola:) jedynie jakiś obrońca. Jestem na tak dla Thiago Silvy ale jak już to w lato i to kwestia do przedyskutowania:) Tyle ode mnie.
0
Thiago Silva badz Alba jak najbardziej tak. Może jeszcze Hazard ale czy jest potrzebny?:) Co do rreszty sie nie wypowiem bo większości na oczy nie widziałem w akcji.
0
Prędzej bym powiedział,że nasi trochę obniżyli loty i dlatego jest to wyrównanie:)
0
Fuksem Bilbao dostale bramke to i przypadek zdecydowal o tym ze stracili:) sprawiedliwy wynik! VeB!
0
no niee
0
skąd wiecie że dzisiaj oficjalnie Cesc?;p
0
Każdy kolejny koncert życzeń konsekwentnie karany będzie banem
0
Pyrzo_Barca
obiektywny jesteś:) Iker numer 1. Ciężko to mówić ale to prawda...
0
jeonek
No nie wiem czy dostał gotową drużyne... chyba, że sprzedaż Deco,R10 i Zambrotty a wprowadzenie do składu graczy Cantery to małe, kosmetyczne zmiany.
0
Bierzmy go;) Zarządzie: Do boju! VeB
0
Czekam na taką Barcelone :)
0
cieszy mnie zwyciestwo i bramka DAvida:)
0
Pisze tu bo jestem pewien, że to przeczytasz. Jarku Figiela z 2 klasy Technikum Informatycznego w Żninie, przypominam Ci abyś zabrał piłkę do siatkówki na biwak ;)
0
trudny wybor:) dla mnie najlpiej Xavi lub Sneijder:)
0
Doszła:) świetna sprawa ;p
0
Mój typ:
Barca
Werder
Ajax
Auxerre
0
Cos mam wrażenie ze to przekręt.. 1.5 miesiaca czekac na koszulke?
0
Wysłaliście już?
0
Kiedy dostane koszulke? Czekam juz blisko miesiac!