Voldemord_16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy dostane koszulke?? czekam juz blisko miesiąc!
0
Dostałem tylko e-mail że przyjęte zostało zamówienie.....Pieniądze wysłałem z 4 dni temu i żadnej odpowiedzi z waszej strony... wtf?
0
Zostal trenerem w dniu moich urodzin xD wspanialy prezent od zarzadu:)
0
Szary
O tak!! Defensywny napastnik to jest to!!
0
Liczę na piękny mecz w wykonaniu obu drużyn!! Ale oczywiście końcowy sukces Barcy:) Choć po tej porannej tragedii nie czuje tych emocji jakie zawsze towarzyszyły mi przed tym spektaklem....Cóż los tak chciał a My musimy wytrwać w tym cierpieniu...VeB!!
A tak swoją drogą na C+Sport jest powtórka z ostatniego GD:)
0
Ja chce Toure....:)Ale wierze w NASZYCH CHŁOPAKÓW!!!!
0
Brawo Leo:) teraz nie dac sie skontrowac... :)
0
RAFA!!
0
TITI :)
0
Wreszcie Iniesta coś strzelił!!:)