0

Kiedy dostane koszulke?? czekam juz blisko miesiąc!

0

Dostałem tylko e-mail że przyjęte zostało zamówienie.....Pieniądze wysłałem z 4 dni temu i żadnej odpowiedzi z waszej strony... wtf?

0

Zostal trenerem w dniu moich urodzin xD wspanialy prezent od zarzadu:)

0

Szary

O tak!! Defensywny napastnik to jest to!!

0

Liczę na piękny mecz w wykonaniu obu drużyn!! Ale oczywiście końcowy sukces Barcy:) Choć po tej porannej tragedii nie czuje tych emocji jakie zawsze towarzyszyły mi przed tym spektaklem....Cóż los tak chciał a My musimy wytrwać w tym cierpieniu...VeB!!

A tak swoją drogą na C+Sport jest powtórka z ostatniego GD:)

0

Ja chce Toure....:)Ale wierze w NASZYCH CHŁOPAKÓW!!!!

0

Brawo Leo:) teraz nie dac sie skontrowac... :)

0

RAFA!!

0

TITI :)

0

Wreszcie Iniesta coś strzelił!!:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?