Voldemord_16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak nie idzie to nie idzie :/ Osobiście powoli tracę cierpliwość do tego zawodnika, ale mam nadzieję że zadziała u niego prawo serii. Pierwszy gol otworzy worek :)
0
Szansa dla Villi, Iniesta do środka może? ;)
0
Jeśli to prawda, to nie ma się co dziwić. Za dobry jest na ławkę.
0
Oby nie. Przy grze tyloma podaniami które wykonuje Barca, ten typowy indywidualista będzie po prostu cierpiał.
0
Ale Dani w defensywie moim zdaniem mizernie nadal :/
0
Liniowi naprawdę okularów potrzebują...
0
Kawał dobrego trenera jeśli można tak o kimś powiedzieć. Fajnie prowadzi Malage, pojawiła się kolejna siła w La Liga. Oby wyszli z tych problemów finansowych i będzie fajnie ;)
0
Nie wyobrażam sobie Barcy bez Puyola. Genialny gracz. Niesamowity walczak
0
PSG :)
0
Thiago
0
Najlepszy z najlepszych..
0
Wreszcie wraca nasz Tarzan!
0
Najważniejsze to zachować czyste konto i przejść ten mecz bez kontuzji :)
0
Alves za niska ocena moim zdaniem.
0
Wreszcie został doceniony nasz złoty chłopak ;)
0
Już Sergio wszyscy widzicie na ławce po jednym słabszym meczu? PO GD u nas wszyscy go kochali za świetny występ.... ehh
0
Barca, Dynamo, Juve, Celtic ;)
0
Alba i Vertonghen lub Silva. Uważam że napastnik nie jest potrzebny.
0
może na lewą Alaba? Super mecze z realem
0
Barcelona Guardioli była fantastyczna. Najlepszy zespół jaki dane mi było oglądać. Wspaniałe 4 lata, świetne mecze, piękne gole i wspomnienia. Wielka szkoda, że odchodzi ale widocznie czuł że musi odpocząć. Nam pozostają wspomnienia i z nadzieją należy patrzeć w przyszłość. Czas na erę Tito Vilanovy :) Ten niepozorny gość jest w stanie stworzyć nowy Dream Team! VeB!!
0
A dlaczego nie Hiddink albo Advocat? Bielsa tez nie glupi...
0
Wcisnęli to!
0
Thiago chyba do zmiany. Czesiek na boisko albo Alexis.. Wygramy to Panie i Panowie, Mamy wojowników w zespole :)
0
Tomal17
Na pewno mu wychodzi...
0
Fantastyczna wiadomość :)
0
redbull94
mecze bezpośrednie
0
Wszyscy kochamy Pepa:)
0
Czekam z niecierpliwością na powrót Davida :)
0
Podoba mi się Jego wypowiedź, zwłaszcza fragment o sędziowaniu. Wszyscy wiemy, że nie był to najlepszy mecz arbitrów, głównie liniowych ale Simeone nie dyskutuje i nie obwinia nikogo o porażkę. Bardzo mądra wypowiedź, niektórzy trenerzy powinni brać z tego Pana przykład :)
0
Chcieć to Ty sobie możesz. Też bym chciał ale szanse na to są porównywalne jak tego Pana :)