0

Jak nie idzie to nie idzie :/ Osobiście powoli tracę cierpliwość do tego zawodnika, ale mam nadzieję że zadziała u niego prawo serii. Pierwszy gol otworzy worek :)

0

Szansa dla Villi, Iniesta do środka może? ;)

0

Jeśli to prawda, to nie ma się co dziwić. Za dobry jest na ławkę.

0

Oby nie. Przy grze tyloma podaniami które wykonuje Barca, ten typowy indywidualista będzie po prostu cierpiał.

0

Ale Dani w defensywie moim zdaniem mizernie nadal :/

0

Liniowi naprawdę okularów potrzebują...

0

Kawał dobrego trenera jeśli można tak o kimś powiedzieć. Fajnie prowadzi Malage, pojawiła się kolejna siła w La Liga. Oby wyszli z tych problemów finansowych i będzie fajnie ;)

0

Nie wyobrażam sobie Barcy bez Puyola. Genialny gracz. Niesamowity walczak

0

PSG :)

0

Thiago

0

Najlepszy z najlepszych..

0

Wreszcie wraca nasz Tarzan!

0

Najważniejsze to zachować czyste konto i przejść ten mecz bez kontuzji :)

0

Alves za niska ocena moim zdaniem.

0

Wreszcie został doceniony nasz złoty chłopak ;)

0

Już Sergio wszyscy widzicie na ławce po jednym słabszym meczu? PO GD u nas wszyscy go kochali za świetny występ.... ehh

0

Barca, Dynamo, Juve, Celtic ;)

0

Alba i Vertonghen lub Silva. Uważam że napastnik nie jest potrzebny.

0

może na lewą Alaba? Super mecze z realem

0

Barcelona Guardioli była fantastyczna. Najlepszy zespół jaki dane mi było oglądać. Wspaniałe 4 lata, świetne mecze, piękne gole i wspomnienia. Wielka szkoda, że odchodzi ale widocznie czuł że musi odpocząć. Nam pozostają wspomnienia i z nadzieją należy patrzeć w przyszłość. Czas na erę Tito Vilanovy :) Ten niepozorny gość jest w stanie stworzyć nowy Dream Team! VeB!!

0

A dlaczego nie Hiddink albo Advocat? Bielsa tez nie glupi...

0

Wcisnęli to!

0

Thiago chyba do zmiany. Czesiek na boisko albo Alexis.. Wygramy to Panie i Panowie, Mamy wojowników w zespole :)

0

Tomal17
Na pewno mu wychodzi...

0

Fantastyczna wiadomość :)

0

redbull94
mecze bezpośrednie

0

Wszyscy kochamy Pepa:)

0

Czekam z niecierpliwością na powrót Davida :)

0

Podoba mi się Jego wypowiedź, zwłaszcza fragment o sędziowaniu. Wszyscy wiemy, że nie był to najlepszy mecz arbitrów, głównie liniowych ale Simeone nie dyskutuje i nie obwinia nikogo o porażkę. Bardzo mądra wypowiedź, niektórzy trenerzy powinni brać z tego Pana przykład :)

0

Chcieć to Ty sobie możesz. Też bym chciał ale szanse na to są porównywalne jak tego Pana :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?