5

A nasi wyszli tam na sieste

0

Mane goooooool.

0

Ja dzisiaj kibicuje rzutom roznym. Naprzod over 11.5!

0

W sumie to nie mozemy narzekac ze grali na czas bo sami wyszlismy na Rome autobusem i to od 1 minuty. Valvi cos ty zrobil,pozbawiles nas pieknego finalu...

0

Byles blisko :)

0

Navas ty psychopato

1

Strzelcie im w doliczonej prosze was :D

0

Casemito zoltko,historyczna chwila

0

Idzie pieszo po calej szerokosci boiska a ten patrzy na zegarek

0

Jestem pewien ze Bayern wcisnie i przejdzie dalej :p

27

To ze Real jeszcze gra jest zasluga Navasa a i tak beda mowic ze to Grzmot ich prowadzi do LM a nie Modric i Keylor :D

19

Ludzie czy wy 1 raz ogladacie pilke nozna? Jak przy remisie moze awansowac Bayern jesli 1 mecz przegral? Nawet na ekranie widac wynik dwumeczu :|

0

Zobaczycie ze wcisna

0

Jak on to wyciagnal:O

0

Dobrze ze mecz na Santiago Bernaleo, Bayern ma tu wiecej szans niz u siebie :D

1

Jest jeszcze Eriksen i Lopez z OM o ktorym marze (mix Xaviego i Iniesty)

1

Akurat wyjscie na Rome i autobus od 1 minuty to bylo frajerstwo:)

3

Jesli to nie fake to zniszczyl system :D

37

Raul i Iker to byli prawdziwi kapitanowie z klasa,jak wogole mogli dac opaske Ramosowi? :)

3

On ma 20! lat a wy juz chcecie zeby krecil wszystkimi dookola jak Neymar,ktory jest starszy a w jego wieku bawil sie jeszcze w Brazylii.
Nie wiem dlaczego od razu chcecie fajerwerkow,on potrzebuje czasu i mysle ze juz w nastepnym sezonie pokaze wszystkie swoje mozliwosci

1

Cale szczescie ze nie masz nic wspolnego z zarzadem :)

2

Juz wiemy co wplynelo na wynik meczu :D
"Spotkanie Barcelony z Deportivo rozpoczęłó się od szpaleru, jaki gracze gospodarzy przygotowali zwycięzcy Pucharu Króla. Wydawało się, że to mogło wpłynąć na ich postawę, ponieważ już w siódmej minucie po uderzeniu Coutinho przegrywali 0:1"

5

Ok.

2

Brakuje gola Suareza,choc jestem pewien ze do konca bedzie oddawal Messiemu zeby ten zrobil hattrika. :p
Edit: LIOOOOOOOOOOOOOO

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Kurs na 2-2 byl po 17 :p

0

Ivanowi pomylily sie koszulki i podawal do sedziego :D

0

Coutinhoooooooo

0

Dzis najbardziej licze na Leo,dawno nie strzelal hatttricka

1

Pogba ladnie kreci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?