Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
A nasi wyszli tam na sieste
0
Mane goooooool.
0
Ja dzisiaj kibicuje rzutom roznym. Naprzod over 11.5!
0
W sumie to nie mozemy narzekac ze grali na czas bo sami wyszlismy na Rome autobusem i to od 1 minuty. Valvi cos ty zrobil,pozbawiles nas pieknego finalu...
0
Byles blisko :)
0
Navas ty psychopato
1
Strzelcie im w doliczonej prosze was :D
0
Casemito zoltko,historyczna chwila
0
Idzie pieszo po calej szerokosci boiska a ten patrzy na zegarek
0
Jestem pewien ze Bayern wcisnie i przejdzie dalej :p
27
To ze Real jeszcze gra jest zasluga Navasa a i tak beda mowic ze to Grzmot ich prowadzi do LM a nie Modric i Keylor :D
19
Ludzie czy wy 1 raz ogladacie pilke nozna? Jak przy remisie moze awansowac Bayern jesli 1 mecz przegral? Nawet na ekranie widac wynik dwumeczu :|
0
Zobaczycie ze wcisna
0
Jak on to wyciagnal:O
0
Dobrze ze mecz na Santiago Bernaleo, Bayern ma tu wiecej szans niz u siebie :D
1
Jest jeszcze Eriksen i Lopez z OM o ktorym marze (mix Xaviego i Iniesty)
1
Akurat wyjscie na Rome i autobus od 1 minuty to bylo frajerstwo:)
3
Jesli to nie fake to zniszczyl system :D
37
Raul i Iker to byli prawdziwi kapitanowie z klasa,jak wogole mogli dac opaske Ramosowi? :)
3
On ma 20! lat a wy juz chcecie zeby krecil wszystkimi dookola jak Neymar,ktory jest starszy a w jego wieku bawil sie jeszcze w Brazylii.
Nie wiem dlaczego od razu chcecie fajerwerkow,on potrzebuje czasu i mysle ze juz w nastepnym sezonie pokaze wszystkie swoje mozliwosci
1
Cale szczescie ze nie masz nic wspolnego z zarzadem :)
2
Juz wiemy co wplynelo na wynik meczu :D
"Spotkanie Barcelony z Deportivo rozpoczęłó się od szpaleru, jaki gracze gospodarzy przygotowali zwycięzcy Pucharu Króla. Wydawało się, że to mogło wpłynąć na ich postawę, ponieważ już w siódmej minucie po uderzeniu Coutinho przegrywali 0:1"
5
Ok.
2
Brakuje gola Suareza,choc jestem pewien ze do konca bedzie oddawal Messiemu zeby ten zrobil hattrika. :p
Edit: LIOOOOOOOOOOOOOO
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Kurs na 2-2 byl po 17 :p
0
Ivanowi pomylily sie koszulki i podawal do sedziego :D
0
Coutinhoooooooo
0
Dzis najbardziej licze na Leo,dawno nie strzelal hatttricka
1
Pogba ladnie kreci.