Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A potem mowimy ze Ivan slaby
3
Dopiero co wpadlo mi pod reke i nie wiem czy juz widzielisxie ale wrzuce
Kibice Polski wczoraj,fajnie to zrobili :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Juz biega :D.
Edit ahahaha jeszcze jeden
0
Dzis Iran z magnesem do trawy w spodenkach
2
Taktycznie to u nich taki mix sie zrobil,nie wiesz nawet co oczekiwac,przeciez tam stoi Hierro o ktorego trenerskich umiejetnosciach nic nie wiemy :D
0
Modla sie :D.
1
Bardzo ciekawa sytuacja. Polowa graczy Barcy i Realu vs autobus zobaczymy czyja taktyka lepiej sie sprawdza- wrzutka czy klepanie
0
Niech juz laduja te 3 gole
2
Dobrze ze mam total over,moge kibicowac Grzmotowi :D
0
Pewnie zmieni menu i tym razem beda frytki z ketchupem na glowie
0
Co z Neymarem? Pisze ze opuscil trening
1
Denis gon Grzmota gon
0
Tu juz nie ma kalkulacji trzeba strzelac i juz
2
Najslabszym punktem Senegalczykow jest prawa obrona gdzie gra 19 latek,tam trzeba szukac okazji
1
Jaki ten real jest zalosny,oni zawsze kogos chca u nas podkupic
0
To byla taka troche gorsza wersja wolnego R10 przeciwko Werderowi w LM :p
1
Kupon wraca do gry brawo :D
0
Nie wiem nie jestem Polakiem,teraz przezywam zwyciestwo Kolumbii xD
0
Niech lepiej wyrownaja do przerwy bo zwyciestwo ucieka....
17
W 3 minucie mozna juz myslec o zwalonym kuponie :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Smiesznie kradna te minuty,ich bramkarz Hassen ktory zszedl w 1 polowie,ostatnio w meczu z Portugalia tez krecil niezle filmy z tym zabijaniem gry :D
0
Stawiajcie na Tunezje za 18 :D
0
Gooooooool 1-1 :p
0
Karny Tunezja :DDD.
1
Ale szkoda bramkarza,rwal dupe 13 minut i sam sie skasowal
0
Kane i 1-0.
0
Ja dalem 9 rzutow roznych,na gole chyba zaczne grac od drugiej kolejki bo cos nie idzie
0
Gruby blad,ekran byl daleko i nie zdazylem jeszcze obczaic :D