1

A potem mowimy ze Ivan slaby

3

Dopiero co wpadlo mi pod reke i nie wiem czy juz widzielisxie ale wrzuce


Kibice Polski wczoraj,fajnie to zrobili :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Juz biega :D.
Edit ahahaha jeszcze jeden

0

Dzis Iran z magnesem do trawy w spodenkach

2

Taktycznie to u nich taki mix sie zrobil,nie wiesz nawet co oczekiwac,przeciez tam stoi Hierro o ktorego trenerskich umiejetnosciach nic nie wiemy :D

0

Modla sie :D.

1

Bardzo ciekawa sytuacja. Polowa graczy Barcy i Realu vs autobus zobaczymy czyja taktyka lepiej sie sprawdza- wrzutka czy klepanie

0

Niech juz laduja te 3 gole

2

Dobrze ze mam total over,moge kibicowac Grzmotowi :D

0

Pewnie zmieni menu i tym razem beda frytki z ketchupem na glowie

0

Co z Neymarem? Pisze ze opuscil trening

1

Denis gon Grzmota gon

0

Tu juz nie ma kalkulacji trzeba strzelac i juz

2

Najslabszym punktem Senegalczykow jest prawa obrona gdzie gra 19 latek,tam trzeba szukac okazji

1

Jaki ten real jest zalosny,oni zawsze kogos chca u nas podkupic

0

To byla taka troche gorsza wersja wolnego R10 przeciwko Werderowi w LM :p

1

Kupon wraca do gry brawo :D

0

Nie wiem nie jestem Polakiem,teraz przezywam zwyciestwo Kolumbii xD

0

Niech lepiej wyrownaja do przerwy bo zwyciestwo ucieka....

17

W 3 minucie mozna juz myslec o zwalonym kuponie :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Smiesznie kradna te minuty,ich bramkarz Hassen ktory zszedl w 1 polowie,ostatnio w meczu z Portugalia tez krecil niezle filmy z tym zabijaniem gry :D

0

Stawiajcie na Tunezje za 18 :D

0

Gooooooool 1-1 :p

0

Karny Tunezja :DDD.

1

Ale szkoda bramkarza,rwal dupe 13 minut i sam sie skasowal

0

Kane i 1-0.

0

Ja dalem 9 rzutow roznych,na gole chyba zaczne grac od drugiej kolejki bo cos nie idzie

0

Gruby blad,ekran byl daleko i nie zdazylem jeszcze obczaic :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?