Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jesli w meczu Anglii bedzie remis bramkowy i w zoltych kartkach tez bedzie remis to o jakim losowaniu mowia w tv?
2
I mowi to gosc ktory w 96 minucie idzie na lewe skrzydlo rozgrywac pilke i grajacy w 1szym skladzie za to ze 3 lata temu byl najlepszy na swiecie.
0
Brazylijczycy chyba najbardziej sie cieszyli
https://mobile.twitter.com/FoxSportsBrasil/status/1012000729010180098
2
Coutinho nasze zbawienie w srodku,juz sobie wyobrazam ile pilek bedzie rzucal do Luisa i Leo :)
1
Ale to jest zajebiste,ta ich pewnosc siebie ich zabila na tym turnieju :D
0
Bedzie gol Niemcy do domu :D
17
Bo to najlepszy gracz w historii pilki noznej :)
0
Wg zasad zaaodnik meczu powinien stawic sie na pomeczowej konferencji z trenerem,Salah nie wyszedl i teraz ma problemy :)
0
A co powiedzial Sampa na konferencji? Wyszli razem ale jakos nigdzie nie pytan i odpowiedzi trenera
0
Jest ktos w srodku do podawania i juz to jakos wyglada
0
Leo na prawej,jestem pewien ze jesli tam zostanie to stworzy wiecej zagrozenia niz na faldzywrj 9
1
Vamos Leo.
6
Zaraz sie pobija nawzajem :d
0
Strzal stulecia.
0
Egipt hahaha ale ich malolaty rozklepaly :D
0
Rosja 1X za 1.49 pojdzie?
2
Slyszeliscie o Indyjcu ktory sie zabil a ostatnia rzecza ktora robil wieczorem bylo ogladanie Argentyna-Chorwacja? Koles byl wielkim kibicem Leo i po meczu powiedzial ze nie bedzie mogl sir pokazywac na ulicy.
0
Nawalka jaki zadowolony
3
Jeszcze 1 corner i 8.5 jak w maslo
5
Na neutralnym w Rosji
0
Jak komus sie nudzi to wlaczcie Polska-Kolumbia fajny meczyk na wolna niedzele
0
Najwazniejsze strzelic na 1-0 potem Kolumbia musi sie otworzyc i tam trzeba brac lekcje ze Szwecji
0
1.5 gola przy tym 5-0 wyglada co najmniej smiesznie :D
0
Anglicy nastukaja bramek slabszym a w 1-8 skoncza tak jak zawsze :D
0
Co ten Federer wyprawia,po co ja go dalem do kuponu
7
A Pogba to napastnik co nie?
Co do transferu to juz pisalem ze byloby wspalniale on dusi sie u Mou
1
00:52 zobaczcie ile makulatury wzial ze soba na trening Sampaolli,moze szuka pomyslu :D
1
Dowody u mnie
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1710785315670865&id=573730156043059
25
31 lat! jak sobie pomysle ze jeszcze 3-4 sezony i bedziemy go zegnac to az mi sie slabo robi. Jako kibic widze to jako najgorszy dzien w zyciu kibica,wiec cieszmy sie kazdym meczem naszego Leo bo potem bedziemy juz tylko opowiadac.
0
Loew jest na takim stresie ze nie ma czasu nawet pogrzebac tu i tam