0

Jesli w meczu Anglii bedzie remis bramkowy i w zoltych kartkach tez bedzie remis to o jakim losowaniu mowia w tv?

2

I mowi to gosc ktory w 96 minucie idzie na lewe skrzydlo rozgrywac pilke i grajacy w 1szym skladzie za to ze 3 lata temu byl najlepszy na swiecie.

0

Brazylijczycy chyba najbardziej sie cieszyli
https://mobile.twitter.com/FoxSportsBrasil/status/1012000729010180098

2

Coutinho nasze zbawienie w srodku,juz sobie wyobrazam ile pilek bedzie rzucal do Luisa i Leo :)

1

Ale to jest zajebiste,ta ich pewnosc siebie ich zabila na tym turnieju :D

0

Bedzie gol Niemcy do domu :D

17

Bo to najlepszy gracz w historii pilki noznej :)

0

Wg zasad zaaodnik meczu powinien stawic sie na pomeczowej konferencji z trenerem,Salah nie wyszedl i teraz ma problemy :)

0

A co powiedzial Sampa na konferencji? Wyszli razem ale jakos nigdzie nie pytan i odpowiedzi trenera

0

Jest ktos w srodku do podawania i juz to jakos wyglada

0

Leo na prawej,jestem pewien ze jesli tam zostanie to stworzy wiecej zagrozenia niz na faldzywrj 9

1

Vamos Leo.

6

Zaraz sie pobija nawzajem :d

0

Strzal stulecia.

0

Egipt hahaha ale ich malolaty rozklepaly :D

0

Rosja 1X za 1.49 pojdzie?

2

Slyszeliscie o Indyjcu ktory sie zabil a ostatnia rzecza ktora robil wieczorem bylo ogladanie Argentyna-Chorwacja? Koles byl wielkim kibicem Leo i po meczu powiedzial ze nie bedzie mogl sir pokazywac na ulicy.

0

Nawalka jaki zadowolony

3

Jeszcze 1 corner i 8.5 jak w maslo

5

Na neutralnym w Rosji

0

Jak komus sie nudzi to wlaczcie Polska-Kolumbia fajny meczyk na wolna niedzele

0

Najwazniejsze strzelic na 1-0 potem Kolumbia musi sie otworzyc i tam trzeba brac lekcje ze Szwecji

0

1.5 gola przy tym 5-0 wyglada co najmniej smiesznie :D

0

Anglicy nastukaja bramek slabszym a w 1-8 skoncza tak jak zawsze :D

0

Co ten Federer wyprawia,po co ja go dalem do kuponu

7

A Pogba to napastnik co nie?
Co do transferu to juz pisalem ze byloby wspalniale on dusi sie u Mou

1


00:52 zobaczcie ile makulatury wzial ze soba na trening Sampaolli,moze szuka pomyslu :D

25

31 lat! jak sobie pomysle ze jeszcze 3-4 sezony i bedziemy go zegnac to az mi sie slabo robi. Jako kibic widze to jako najgorszy dzien w zyciu kibica,wiec cieszmy sie kazdym meczem naszego Leo bo potem bedziemy juz tylko opowiadac.

0

Loew jest na takim stresie ze nie ma czasu nawet pogrzebac tu i tam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?