0

Nie rozumiem po co nam kolejny PS,jesli na PS mamy najlepszego pilkarza na swiecie.
Wyglada na to ze kolejny sezon z rzedu zacznirmy bez klasowego rozgrywajacego

0

Jakies 2 miesiace temu mowili ze Guardiola na niego poluje i nawet mu sie nie dziwie,dzieciak ma genialny przeglad pola

0

Im po prostu plonie dupa bo sprzedali karnety w ktorych byl mecz Barcy a teraz musza zwrocic pieniadze. No k.. umrzecie z glodu.
Z Sevilla nie mielismy nigdy problemow a te pajace zepsuly stosunki miedzy klubami

1

A TVP myslalo ze ludzie ogladaja te ich mode na sukces. Co jak co ale podnosilismy im rating ;D

1

Najlepsze to bylo. zobaczenie nazwiska Ronaldinho pod lista strzelcow goli ;)

21

Ja to bym chcial zeby twraz wrocily te czasy w ktorych o wynikach spotkan dowiadywalismy sie z telegazety,prasy,albo informacji sportowych:p Czlowiek szalu dostawal zeby tylko zobaczyc jakies meczycho kochanej druzyny :D

5

Czerczesow vs Neymar w UFC xDD

1

4 dzien z rzedu +30 i do tego jeszcze poniedzialek i praca. Byle dotrwac ten dzien

1

Wczorajsi geniusze ktorzy wbiegli na stadion: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Pussy_Riot

0

Czekam na uzytkownika ktory wczoraj tutaj krzyczal ze Pogba jest przereklamowanym pilkarzem i nie nadaje sie do Barcy

0

Widzieliscie ten sprint ???

3

Express do Sybira dzisiaj bedzie mial +5 pasazerow

0

Ciekawe czy Henry w wieku Mbappe moglby sie tak skopiowac,on jest niesamowity

0

Pomijajac fakt komu byl podyktowany karny to zaskocze was ale w pilce noznej obowiazuja zasady :) Co to za debilne stwierdzenie "przeciez nie chcial zagrac reka" ? Rownie dobrze mozna wejsc komus w nogi i powiedziec ze chcial w pilke i przypadkowo zahaczyl o nogi.

1

I pomyslec ze za 3 gole dawali 3.3

0

Dzieki za rady,zobacze co doktorzy powiedzia jak im fotke z poprsedneigo miasiace pokaze :D

0

Wzrost 186,w czerwcu warzylem 89 teraz 74.
Nie wiem jak z procentami ale na twarzy pojawiaja mi sie dolki i dlatego postanowilem najpierw tutaj zapytac,moze w koncu to normalne ale jak widze nie:p
Mam isc z tym do psychologa czy co?

0

Mozna przez stres zaczac zrzucac wage? W miesiac schudlem 15 kg a teraz tyle ludzi dookola mowi ze na cos zachorowalem ze juz sam zaczynam sie bac.
Nic mnie nie boli ale ciagle chodze zmeczony i kompletnie stracilem apetyt,moge nie jesc nawet 2-3 dni a potem wcisnac pare kanapek i dalej juz nie idzie. To moze niebezpieczne?

1

Najlepsze jest to ze Real buduje druzyne w ktorej beda gwiazdy glodne sukcesow,wiec trzeba naprawde spiac tylki na sezon,dobrze ze Leo bedzie wypoczety i wk..iony :)

0

Przeciez jest Dembele i Messi na skrzydla. Cou wskocxy do srodka,bedzie rozgrywajacy i Leo nie juz co robic w srodku pola wg mnie powinien sie ogrywac z Semedo na prawej stronie. Najlepszy Messi mial za.plecami genialnego Daniego i o ile mnie pamiec nie myli Brazylijczyk zaliczyl cos okolo 120 asyst w FCB

0

Moze sie zrzucimy i kupimy sobie takoego Vidala na przecenie?

1

No co w tym smiesznego? Sprobuj zasnac. kiedy pienadze wisza ci nad glowa a ty nie wiesz wisza tam czy nie

0

Na kuponie za 800$ mam rzuty rozne w jednym z meczow ktory zakonczyl sie 10 godzin temu. Wynik,rzuty rozne,kartki,zmiany wszystko wszedzie juz jest tylko tych jeb.. cornerow nie i stad pytanie ile trzeba czekac i co dalej ? Mecz juz zostal rozegrany wiec 48h i anulowanie nie wchodzi tu w gre

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Mi az sie rzygac zachcialo jak w poprzednim sezonie trafil mi sie mecz Atleti gdzie druzyna wygrywala w 75' 1-0,kumple lecieli na kontre a Griezzman zlapal pilke na skrzydle pobiegl na wlasna polowe i podal do obroncy za co dostal porzadne gwizdy :) Nie wiem jak inni ale kiedy widze taki futbol to mam ochote j..nac czyms w ekran z obrzydzenia :D

0

Nigdy nie mow nigdy :)

1

Nie wiem co trzeba miec na oczach zeby przez tyle lat nie zaobserwowac ze Pogba w ofensywnej grze jest kozackim rozgrywajacym

3

Mysle ze Bartek nas zaskoczy i kupi Pogbe albo Eriksena

0

Finlandia "ykkonen" czy jak im tam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?