Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie rozumiem po co nam kolejny PS,jesli na PS mamy najlepszego pilkarza na swiecie.
Wyglada na to ze kolejny sezon z rzedu zacznirmy bez klasowego rozgrywajacego
0
Jakies 2 miesiace temu mowili ze Guardiola na niego poluje i nawet mu sie nie dziwie,dzieciak ma genialny przeglad pola
0
Im po prostu plonie dupa bo sprzedali karnety w ktorych byl mecz Barcy a teraz musza zwrocic pieniadze. No k.. umrzecie z glodu.
Z Sevilla nie mielismy nigdy problemow a te pajace zepsuly stosunki miedzy klubami
1
A TVP myslalo ze ludzie ogladaja te ich mode na sukces. Co jak co ale podnosilismy im rating ;D
1
Najlepsze to bylo. zobaczenie nazwiska Ronaldinho pod lista strzelcow goli ;)
21
Ja to bym chcial zeby twraz wrocily te czasy w ktorych o wynikach spotkan dowiadywalismy sie z telegazety,prasy,albo informacji sportowych:p Czlowiek szalu dostawal zeby tylko zobaczyc jakies meczycho kochanej druzyny :D
5
Czerczesow vs Neymar w UFC xDD
1
4 dzien z rzedu +30 i do tego jeszcze poniedzialek i praca. Byle dotrwac ten dzien
1
Wczorajsi geniusze ktorzy wbiegli na stadion: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Pussy_Riot
0
Czekam na uzytkownika ktory wczoraj tutaj krzyczal ze Pogba jest przereklamowanym pilkarzem i nie nadaje sie do Barcy
0
Widzieliscie ten sprint ???
3
Express do Sybira dzisiaj bedzie mial +5 pasazerow
0
Ciekawe czy Henry w wieku Mbappe moglby sie tak skopiowac,on jest niesamowity
0
Pomijajac fakt komu byl podyktowany karny to zaskocze was ale w pilce noznej obowiazuja zasady :) Co to za debilne stwierdzenie "przeciez nie chcial zagrac reka" ? Rownie dobrze mozna wejsc komus w nogi i powiedziec ze chcial w pilke i przypadkowo zahaczyl o nogi.
1
I pomyslec ze za 3 gole dawali 3.3
0
Dzieki za rady,zobacze co doktorzy powiedzia jak im fotke z poprsedneigo miasiace pokaze :D
0
Wzrost 186,w czerwcu warzylem 89 teraz 74.
Nie wiem jak z procentami ale na twarzy pojawiaja mi sie dolki i dlatego postanowilem najpierw tutaj zapytac,moze w koncu to normalne ale jak widze nie:p
Mam isc z tym do psychologa czy co?
0
Mozna przez stres zaczac zrzucac wage? W miesiac schudlem 15 kg a teraz tyle ludzi dookola mowi ze na cos zachorowalem ze juz sam zaczynam sie bac.
Nic mnie nie boli ale ciagle chodze zmeczony i kompletnie stracilem apetyt,moge nie jesc nawet 2-3 dni a potem wcisnac pare kanapek i dalej juz nie idzie. To moze niebezpieczne?
1
Najlepsze jest to ze Real buduje druzyne w ktorej beda gwiazdy glodne sukcesow,wiec trzeba naprawde spiac tylki na sezon,dobrze ze Leo bedzie wypoczety i wk..iony :)
3
https://www.fcbarca.com/mobile/84252-barcelona-i-monaco-maja-w-swoich-szeregach-zawodnikow-z-kazdego-stopnia-podium-mundialu.html
0
Przeciez jest Dembele i Messi na skrzydla. Cou wskocxy do srodka,bedzie rozgrywajacy i Leo nie juz co robic w srodku pola wg mnie powinien sie ogrywac z Semedo na prawej stronie. Najlepszy Messi mial za.plecami genialnego Daniego i o ile mnie pamiec nie myli Brazylijczyk zaliczyl cos okolo 120 asyst w FCB
0
Moze sie zrzucimy i kupimy sobie takoego Vidala na przecenie?
1
No co w tym smiesznego? Sprobuj zasnac. kiedy pienadze wisza ci nad glowa a ty nie wiesz wisza tam czy nie
0
Na kuponie za 800$ mam rzuty rozne w jednym z meczow ktory zakonczyl sie 10 godzin temu. Wynik,rzuty rozne,kartki,zmiany wszystko wszedzie juz jest tylko tych jeb.. cornerow nie i stad pytanie ile trzeba czekac i co dalej ? Mecz juz zostal rozegrany wiec 48h i anulowanie nie wchodzi tu w gre
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Mi az sie rzygac zachcialo jak w poprzednim sezonie trafil mi sie mecz Atleti gdzie druzyna wygrywala w 75' 1-0,kumple lecieli na kontre a Griezzman zlapal pilke na skrzydle pobiegl na wlasna polowe i podal do obroncy za co dostal porzadne gwizdy :) Nie wiem jak inni ale kiedy widze taki futbol to mam ochote j..nac czyms w ekran z obrzydzenia :D
0
Nigdy nie mow nigdy :)
1
Nie wiem co trzeba miec na oczach zeby przez tyle lat nie zaobserwowac ze Pogba w ofensywnej grze jest kozackim rozgrywajacym
3
Mysle ze Bartek nas zaskoczy i kupi Pogbe albo Eriksena
0
Finlandia "ykkonen" czy jak im tam.