Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zeby wygrac w LM musisz miec cos wiecej niz miliardy. Szejki juz nie wiedza co robic zebyto w koncu wygrac :D
0
Wolalbym final z Realem obojetnie gdzie (Na Santiago Bernaleo od dawna nie mamy problemow).
O ile sie myle nigdy z nimi nie gralismy w LM a marzy mi sie jakas manitka dawno im porzadnie nie skopalismy dupy :p
10
Wiem ze kazdy cules powtarza to sobie chyba po kazdym meczu Barcy ale musze to jeszcze raz powiedziec : Jaki ten Messi jest ZAJEBISTY, ile on nam meczow wygral to sie po prostu w glowir nie miesci,przez cale zycie moge sie chwalic ze od malolata kibicuje druzynie w ktorej on gra.
Co do meczu,to moge zostac zle zrozumiany ale bardzo ciezko mi sie oglada druzyne Valverde,nawet jesli dzis strzelilismy im 4 gole to mam wrazenie ze nic sie jeszcze w taktyce nie zmienilo i dalej jest to samo czekanie na Leo albo rzorzucanie na boki.
Mam nadzieje ze pod koniec sezonu bede zalowal ze watpie w tego trenera,ale naprawde wk.. mnie to monotonne granie,Barca nigdy tak nie grala :p
Nie mowie juz nawet o zmianach bo zwczynajac od Taty u nas zawsze musi byc trener ktory jak na zlo zawsze robia na odwrot :D
0
Psv mialo grac otwarty futbol wiec wzialem 4 gole, mogliby choc jedna strzelic
.
46
Valverde juz pewnie w glowie miesza cement dla muru :D
0
No to teraz pojda gole
0
Gooooooooooooool
2
Mialem 8 rzutow roznych na kuponie w meczu Sevilli,dziekuje ci sedzio za te +9 :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Francja to takie Atletico Madryt z fenomenalnym skladem. Zaraz walna z kontry.i Holandia przegra znajac sprawiedliwosc :D
3
Gooooooooool 1:1
0
Mbappe skurzybyk alez on ma wizje gry,takiej kopii Henryego sie nie spodziewalem
0
Polecam wlaczyx NY City - Dc United
Villa vs Ronneya fajny meczyk
0
O matko nie wierze ze jeszcze sa ludzie ktorzy pisza takie rzeczy.
1
Przypomniales mi film w ktorym dwoje 40 latkow chce dostac prace w google :D pamieta ktos tytul?
0
Pisalem juz o nim. Jesli nie widzieliscie jego gry i wizji na boisku,chlopak ma w sobie mnostwo talentu i bardzo przypomina Xaviego. Jesli my go nie wyciagniemy za sezon,dwa to jestem pewien ze Guardiola go zabierze do siebie i wtedy mozemy zalowac ze go odpuscilismy
0
Gdyby Messi trzymal sie prawej strony i klepal z nim tak jak z Danim to wg mnie byloby o wiele wiecej pozytku. Przypominam ze Brazylijczyk nadal jest w top 5 asystentow Laliga glownie dzieki grze z Leo na skrzydle
1
Az chcialem.zapytac czy przypadkowo nie masz ich na kuponie :D W sumie mozesz sie cieszyc kazdy inny rezultat jedt dobry dla Polakow :p
9
Bez Messiego nie ma co tam ogladac
0
Stawiales cos?
1
Na kuponie gol w 1szej polowie za 1.5 dzieki mordeczki :D
0
0-1 haha Italia zapomniala gre w pilke :D
0
Ale ty glupoty piszesz,jak mozna repre Italii z tych lat nazywac przecietna?
Edit: Miales 9 lat jak wygrywali Mundial,tym bardziej smieszna ta twoja analiza pilkarzy starszej daty :p
0
Jerzy Dudek 100%
5
Z tym ze Perez nie daje rady to akurat nie trafiles.
Perez napelnil sobie skarbonke na jakies 400 milionow i zrobil 3 LM z rzedu.
5
Plany sa pewnie takie zeby zajechac 11 zawodnikow do stycznia a potem zastanawiac sie dlaczego lawka bez formy.
9
Jak dla mnie sa po prpstu zjarane ale ok moze teraz tak to sie nazywa :D
2
Pozdrawiam wszystkich z overem 1.5 w meczu Ajaxu. Komedia
0
I bardzo dobrze,niech jeszcxe pogra a za rok mozna go postawic w miejsce Ivana
2
De Jong kapitalny grajek,to jest wlasnie rozgrywajacy z wielkim potencjalem niech Bartek tego nie prze..bie bo go zaraz Guardiola gdzies upchnie u siebie