0

Zeby wygrac w LM musisz miec cos wiecej niz miliardy. Szejki juz nie wiedza co robic zebyto w koncu wygrac :D

0

Wolalbym final z Realem obojetnie gdzie (Na Santiago Bernaleo od dawna nie mamy problemow).
O ile sie myle nigdy z nimi nie gralismy w LM a marzy mi sie jakas manitka dawno im porzadnie nie skopalismy dupy :p

10

Wiem ze kazdy cules powtarza to sobie chyba po kazdym meczu Barcy ale musze to jeszcze raz powiedziec : Jaki ten Messi jest ZAJEBISTY, ile on nam meczow wygral to sie po prostu w glowir nie miesci,przez cale zycie moge sie chwalic ze od malolata kibicuje druzynie w ktorej on gra.


Co do meczu,to moge zostac zle zrozumiany ale bardzo ciezko mi sie oglada druzyne Valverde,nawet jesli dzis strzelilismy im 4 gole to mam wrazenie ze nic sie jeszcze w taktyce nie zmienilo i dalej jest to samo czekanie na Leo albo rzorzucanie na boki.
Mam nadzieje ze pod koniec sezonu bede zalowal ze watpie w tego trenera,ale naprawde wk.. mnie to monotonne granie,Barca nigdy tak nie grala :p
Nie mowie juz nawet o zmianach bo zwczynajac od Taty u nas zawsze musi byc trener ktory jak na zlo zawsze robia na odwrot :D

0

Psv mialo grac otwarty futbol wiec wzialem 4 gole, mogliby choc jedna strzelic
.

46

Valverde juz pewnie w glowie miesza cement dla muru :D

0

No to teraz pojda gole

0

Gooooooooooooool

2

Mialem 8 rzutow roznych na kuponie w meczu Sevilli,dziekuje ci sedzio za te +9 :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Francja to takie Atletico Madryt z fenomenalnym skladem. Zaraz walna z kontry.i Holandia przegra znajac sprawiedliwosc :D

3

Gooooooooool 1:1

0

Mbappe skurzybyk alez on ma wizje gry,takiej kopii Henryego sie nie spodziewalem

0

Polecam wlaczyx NY City - Dc United
Villa vs Ronneya fajny meczyk

0

O matko nie wierze ze jeszcze sa ludzie ktorzy pisza takie rzeczy.

1

Przypomniales mi film w ktorym dwoje 40 latkow chce dostac prace w google :D pamieta ktos tytul?

0

Pisalem juz o nim. Jesli nie widzieliscie jego gry i wizji na boisku,chlopak ma w sobie mnostwo talentu i bardzo przypomina Xaviego. Jesli my go nie wyciagniemy za sezon,dwa to jestem pewien ze Guardiola go zabierze do siebie i wtedy mozemy zalowac ze go odpuscilismy

0

Gdyby Messi trzymal sie prawej strony i klepal z nim tak jak z Danim to wg mnie byloby o wiele wiecej pozytku. Przypominam ze Brazylijczyk nadal jest w top 5 asystentow Laliga glownie dzieki grze z Leo na skrzydle

1

Az chcialem.zapytac czy przypadkowo nie masz ich na kuponie :D W sumie mozesz sie cieszyc kazdy inny rezultat jedt dobry dla Polakow :p

9

Bez Messiego nie ma co tam ogladac

0

Stawiales cos?

1

Na kuponie gol w 1szej polowie za 1.5 dzieki mordeczki :D

0

0-1 haha Italia zapomniala gre w pilke :D

0

Ale ty glupoty piszesz,jak mozna repre Italii z tych lat nazywac przecietna?
Edit: Miales 9 lat jak wygrywali Mundial,tym bardziej smieszna ta twoja analiza pilkarzy starszej daty :p

0

Jerzy Dudek 100%

5

Z tym ze Perez nie daje rady to akurat nie trafiles.
Perez napelnil sobie skarbonke na jakies 400 milionow i zrobil 3 LM z rzedu.

5

Plany sa pewnie takie zeby zajechac 11 zawodnikow do stycznia a potem zastanawiac sie dlaczego lawka bez formy.

9

Jak dla mnie sa po prpstu zjarane ale ok moze teraz tak to sie nazywa :D

2

Pozdrawiam wszystkich z overem 1.5 w meczu Ajaxu. Komedia

0

I bardzo dobrze,niech jeszcxe pogra a za rok mozna go postawic w miejsce Ivana

2

De Jong kapitalny grajek,to jest wlasnie rozgrywajacy z wielkim potencjalem niech Bartek tego nie prze..bie bo go zaraz Guardiola gdzies upchnie u siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?