0

Najszybsza reakcja jest tutaj,wiec prosze o pomoc w znalezieniu strony ktora najszybciej podaje wyniki rzutow roznych.

Chodzi mi konkretnie o mecz FC Haka - AC Kajaani,skonczyl sie prawie 3 godziny temu.
Mam kupon na 800$ ,zostala mi jedna gra na wieczor i nie moge tam nic zabezpieczac poki nie bedzie wiadomo weszly te rozne czy nie :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No to jeszcze zacznij liczyc podatki ktore Real bedzie musial zaplacic + $$$ za podpis + premia dla staruszka :D
Przypomne jeszcze ze za transfer Neya szejk wylozyl nie 200 a 300 wiec wyszedl by na totalnego debila sprzedajac go za 400.
Nie ma zadnych szans zeby Neymar tam teraz poszedl,Perez poczeka rok i wykupi go za 300:)

0

Przypomnialo mi sie jak jakies 2 lata temu wszystkie znane gazety wrzucily artykul o korupcji w tenisie w ktora zamieszany byl nawet Djokovic.

Mialo byc jakies wielkie sledztwo i po 2 dniach wszystko ucichlo,zadnych sprostowan albo wyjasnien,po prostu zapomniano i juz nikt o tym nie wspomnial. Od tamtej pory staram sie wogole nie grac na tenisie i wam nie radze :p

1

Im po prostu marzy sie ta Liga Midtrzow od 16 lat i poluja na stare wygi ktore potrafia to wygrac :D

0

Ja dodam od siebie Francja 98 :D

1

Znacznie lepsza wersja Rakiticia z genialnym wyprowadzaniem pilki i umiejetnoscia rozgrywania,kiedys tez nie przepadalem za nim ale w ofensywnie grajacej druzynie swietnie sobie radzi

2

A dlaczego twoje ma kogos obchodzic?:)

0

To ze chce odejsc mowia od dawna a jesli on mialby nam wejsc na pozycje Xaviego to nyloby cudownie

0

Kiedys cos mi sie o uszy obilo ze Mbappe sympatyzuje z Barca,mam wielka nadzieje ze przyjdzie do nas za sezon,dwa jako nastepca Suareza. Mamy juz sporo Francuzow w zespole moze namowia go zeby nie lecial do bialych bo on jest zbyt zajebisty zeby u nich grac.

Przypomnial mi sie jeszcze artykul na stronie bialych o tym ze szejk pogrozil palcem Perezowi za proby skontaktowania sie z Verrattim i ten od razu odpuscil,wiec nie rozumiem dlaczego teraz transfer mialby dojsc do skutku,tym bardziej ze szejk czeka na LM od 2 wojny swiatowej

0

Problem w tym ze my mielismy tych zmiennikow tyle ze gralismy jednym prawie caly sezon. Aleñe zepchnal do Barcy B a Roberto przygwozdzil na PO gdzie kupilismy kolesia za 50 mln,ktpry potrzebuje zgrania a nie siedzenia na dupie i granie co 4 mecz.
Najwiekszy problem mamy w rozgrywaniu i ta pozycja jest teraz najwazniejsza,3 sezony juz Leo zostawia cale prawe skrzydlo,gdzie gra po prostu zajebiscie i odciaga 3-4 rywali ze srodka

4

159 spotkan mniej a roznica bramek 41:)
Masz info ile Grzmot mial bramek przy 750 meczach?

0

Moze Gomes odchodzi np. do Juve ?

1

Jesli myslisz ze Perez nie kupi medialnej bomby to jestes w wielkim bledzie,on ma okolo 400mln. na transfery z samych sprzedazy zawodnikow i nagrod za ostatnie 3 sezony:)

1

Real kiedys tez myslal ze zespol zapchany gwiazdami da im potege na lata,wiec naszpikowali sie Beckhamem,Owenem,Cassano,Robinho itd. a my kupilismy R10 i dalimy szanse Xaviemu i Iniescie ktorzy byli blisko wylotu. Reszty pisac nie trzeba:)

PS: Co do Paco : Podaj mi choc jednego napastnika w jego wieku ktory nie narzeka,trenuje tak jak on i zawsze jak dostaje minuty to ma gola albo asyste a potem powiedz po co wogole mamy sprzedawac takiego grajka?

1

Ile juz wielkich pilkarzy przychodzilo do Laliga i odeszlo a nasz Messi jeszcze gra i spokojnie moze jeszcze poklepac 3-4 sezony.
Teraz pozostaje czekac na rywala Leo w Madrycie bo chyba nie bedzie rywalizowal z Balem o ZP?:D

Ps: Mimo wszystko szkoda,takiej rywalizacji dwoch zawodnikow. moze juz nigdy nie byc (a przynajmniej w naszych latach).
Dzieki Ronaldo,zycze zadnych sukcesow w Juve :)

0

Nie wiem dlaczego z Polski macie problemy z przelewami,ja gram z Rosji i nikt niczego nie blokuje. Przelewy robie nie przez banki a elektroniczny portfel

0

No to wyjdz na pole przed 60 tysieczna widownia i pokaz jaki ty jestes mocny psychicznie. Niektorzy mysla ze jak ma sie kase to automatycznie nie ma jut o czym myslec w tym zyciu bo przeciez swietnie zarabia:)
#logikahardlevel

0

Jak dla mnie najlepszy jest 1xbet,najwazniejsze ze aplikacja dziala wysmienicie i nie ma ma problemow z natychmiadtowymi przelewami

0

Perez nie jest glupi i to jego ostatnia szansa zeby go opchnac i zbudowac lepszy zespol. Przypominam ze oni nie kupowali od dawna, i maja sporo pieniedzy na zakupy + ew. transfer Grzmota da im szanse wzmocnic kilka pozycji klasowymi zawodnikami.

0

Z odejsciem Grzmota konczy cos co ogladalismy i przezywalismy przez ponad dekade czyli te pojedynki z Leo sezon w sezon,to bylo cos niesamowitego. Mamy mega szczescie ze zyjemy wlasnie w tych latach.
Nie cierpie Ronaldo od czasow w MU ale mimo wszystko zaluje ze to wszystko juz sie konczy. Idealnie by bylo gdyby Ney do nich przeszedl i walczyl z Leo o ZP :D

0

2

Ale walek z tym transferem Paulinho zrobili. Bartek mial jakies firmy budowlane i jesli sie nie myle to wygral jakis wielki projekt w Chinach dokladnie w tym czasie kiedy oglosili transfer Brazylijczyka :p

1

"Gol" bylo slychac tak ze az ziemia trzasnelo:D

15

Jestem na fan zonie w Peterburgu i powiem wam wszyscy rosjanie placza,cos niesamowitego

4

Brazole stracili fenomen na prawej obronie ;D

0

Mowilem bierzcie awans ruskich

0

Stawiajcie na awans ruskich za 9, Chorwacja wysiada fizycznie

1

Najlepsze jest to ze Denis byl rezerwowym i gdyby nie kontuzja Dzagoeva to zapewne tak i by nie zagral :D

0

Dzis deficyt wodki i piwa w Rosji po meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?