1

Muzyczka rozwala system :D

0

Przeciez on moze spokojnie grac na rozgrywajacym

2

Co bedzie jesli Argentyna wygra 2-0 a Islandia 2-1?

W pkt. bedzie remis,bezposredni pojedynek remis,strzelone/stracone tez remis

1

No to Serbia zdecydowanie.

0

9 rzutow roznych :)

0

Chyba karny bedzie.

0

Islandczycy wygladaja jakby przebiegli 23 km. Pewnie nie wytrzymuja w temperaturze +30 :D

0

Bedzie 3-0 bo Islandia juz nic nie ma do stracenia

0

Gooooooollllllllllll

0

Poprzeczka!

4

Islandia az sie prosi zeby ich dobic

0

Zabiles :D.

0

No wlasnie nie bo nastepny Mundial za 4 lata i tam juz nie wiadomo czy uda mu sie zagrac i do czegos dojsc z repra

0

Dawac 2-0 i lepiej byc nie moze

0

Wychodzi na to ze najwazniejszy mecz Leo w karierze reprezentacyjnej bedzie w Sankt Peterburgu,w ktorym mieszkam szkoda ze nie udalo mi sie dostac biletu na ktory polowalem od grudnia....

2

Goooooooooooooool

3

Atletico Madrid vs Atletico Madrid
Najlepszy skrot :)

1

nie ogladales Maroko-Iran wiec nie rozpedzaj sie z ta nagroda :D

0

Nigeria sie pogubila w koncowce,niech ich ten Niemiec przetrzepie w szatni

0

Ktos tam zasnal na trybunach haha pewnie z emocji

0

8 rzutow roznych za 1.4 to prezent na te meczycho :d

0

Drogba z WKS tez byl graczem Chelsea to tez troche beka

0

Moga i obstawiam 1-0 0-0,Islandia defensywnie dzisiaj jak zwykle liczy na kontry

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gdyby to byl mecz nudystow to i tak nikt by nie pomylil druzyn :D

0

Nigeria 2-0 z Islandia i niezly sajgon bedzie w tej grupie za kilka dni :D

8

Sam nie przepadam za Neymarem i pomijajac te placze,szopki,makarony itd. to wy naprawde nie widzicie ile on kopniakow dostaje w nogi? Ktokolwiek do niego przybiegnie zamiast w pilke 1 co robi kopie "lekko" po kostkach i tak za kazdym razem w meczu.

1

Dodaj jeszcze ze z hattricka Leo z Argentyna po zmianie trenera i samoboju Ronaldo z Iranem. Indyjskie filmy przy tym to wymiekaja

0

Pomijajac fakt ze Argentyna grala slaby meczto bramkarz niezly agent. 0-0 wiesz ze 1 blad i moze byc po mundialu a ty rzuc pilke napastnikowi :)

0

Zobaczycie ze Nigeria ogra albo zremisuje z Islandia,ten Mundial jest niemozliwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?