Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Muzyczka rozwala system :D
0
Przeciez on moze spokojnie grac na rozgrywajacym
2
Co bedzie jesli Argentyna wygra 2-0 a Islandia 2-1?
W pkt. bedzie remis,bezposredni pojedynek remis,strzelone/stracone tez remis
1
No to Serbia zdecydowanie.
0
9 rzutow roznych :)
0
Chyba karny bedzie.
0
Islandczycy wygladaja jakby przebiegli 23 km. Pewnie nie wytrzymuja w temperaturze +30 :D
0
Bedzie 3-0 bo Islandia juz nic nie ma do stracenia
0
Gooooooollllllllllll
0
Poprzeczka!
4
Islandia az sie prosi zeby ich dobic
0
Zabiles :D.
0
No wlasnie nie bo nastepny Mundial za 4 lata i tam juz nie wiadomo czy uda mu sie zagrac i do czegos dojsc z repra
0
Dawac 2-0 i lepiej byc nie moze
0
Wychodzi na to ze najwazniejszy mecz Leo w karierze reprezentacyjnej bedzie w Sankt Peterburgu,w ktorym mieszkam szkoda ze nie udalo mi sie dostac biletu na ktory polowalem od grudnia....
2
Goooooooooooooool
3
Atletico Madrid vs Atletico Madrid
Najlepszy skrot :)
1
nie ogladales Maroko-Iran wiec nie rozpedzaj sie z ta nagroda :D
0
Nigeria sie pogubila w koncowce,niech ich ten Niemiec przetrzepie w szatni
0
Ktos tam zasnal na trybunach haha pewnie z emocji
0
8 rzutow roznych za 1.4 to prezent na te meczycho :d
0
Drogba z WKS tez byl graczem Chelsea to tez troche beka
0
Moga i obstawiam 1-0 0-0,Islandia defensywnie dzisiaj jak zwykle liczy na kontry
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gdyby to byl mecz nudystow to i tak nikt by nie pomylil druzyn :D
0
Nigeria 2-0 z Islandia i niezly sajgon bedzie w tej grupie za kilka dni :D
8
Sam nie przepadam za Neymarem i pomijajac te placze,szopki,makarony itd. to wy naprawde nie widzicie ile on kopniakow dostaje w nogi? Ktokolwiek do niego przybiegnie zamiast w pilke 1 co robi kopie "lekko" po kostkach i tak za kazdym razem w meczu.
1
Dodaj jeszcze ze z hattricka Leo z Argentyna po zmianie trenera i samoboju Ronaldo z Iranem. Indyjskie filmy przy tym to wymiekaja
0
Pomijajac fakt ze Argentyna grala slaby meczto bramkarz niezly agent. 0-0 wiesz ze 1 blad i moze byc po mundialu a ty rzuc pilke napastnikowi :)
0
Zobaczycie ze Nigeria ogra albo zremisuje z Islandia,ten Mundial jest niemozliwy