0

Co na kuponach? Ja nie moglem sie powstrzymac i over 2.5 za 1.69

0

Jedyny plakat jaki kiedykolwiek powiesilem na scianie to Ronaldinho z Bravo Sport jakies 15 lat temu

2

On jest wszedzie. Na yt,na fcbarca,na fb,na ulicy, wszedzie Cristiano Ronaldo:D

3

Siedze w WC a tam Ronaldo

5

ja tam lubie czytac takie glupoty ;) czasami w wc albo w pociagu nie ma co robic idealnie zabija czas taki art. + komentarze :D

0

Jest i 9 corner uff..

1

Najwazniejsze zeby weszlo 9 rzutow roznych,nie moglem ominac kursu 1.68 :P

0

Kiedy pokaza Peterburg wyobrazcie sobie ze jest tu tak jasno do okolo 2:00,potem przez okolo godzine zacmienie a od 4 znowu slonce i dzien :D

2

A dzis pewnie pytal czy mumie sa prawdziwe ;D

1

Ogladalem kilka minut i juz mnie oczy bola,mam nadzieje ze sie rozkreca w 2 polowie,bo 2 gole wisza na kuponie :/

1

Niezly troll z tego Lopetegui. 2 dni temu wyj..li go z reprezentacji a na nastepny dzien na prezentacji w realu mowi ze to najpiekniekszy dzien w jego zyciu :D

0

Jesli chodziloby mu tylko o pieniadze to mogl przejsc do druzyny lepszej od Atleti z podobnymi zarobkami.

0

Zobaczcie na czym do Rosji jechal kibic Niemiec :D

3

Na pozycje Xaviego jest jeszcze jeden kandydat o ktorym wogole nikt nie mowi,a dosc sporo czytalem ze nie jest zadowolmy ze swojej roli w zespole : Pogba! Szanse sa bardzo male ale on moglby u nas niezle wymiatac,w porownaniu z Ivanem to niebo i ziemia (z calym szacunkiem do gry Chorwata oczywicie).

0

A wg mnie on go po prostu strollowal bo przeciez wiedzial ze nie przyjdzie :D

0

Polec mi lepiej jakas fajna komedie,z nowszych jesli ogladasz.

0

Alez ciezko teraz znalezc jakis dobry film,mam wrazenie ze od 2013 roku wszystkie produkcje sie powtarzaja:p Raz w rok wyjdzie taki contratiempo i vsjo jak to mowi kolega putin.
http://m.filmweb.pl/film/The+Irishman-2019-513794
Caly czas odkladaja tego Irishmana,mam nadzieje ze warto tyle na niego czekac

2

Najlepsze to byly te "oficjalne" fotki Griezzmana w koszulce Barcy i ta pewnosc ze przejdzie :D Od poczatku uwazalem za glupote kupno na ta pozycje,teraz trzeba sie skupic na najwiekszym problemie naszej ekipy :rozgrywajacym :)

1

Nie tylko on,wszyscy cules na to czekaja

1

Zajebiscie,to oznacza ze kupimy rozgrywajacego.
Z dwojki Alcantara - Eriksen jestem za tym drugim ktory jestem pewien ze bedzie wymiatal,pozostaje tylko kupic :D

9

0

Ciekawe czy bedzie wrzucal na glowke

0

Jesli Urusy sa w formie to az mi szkoda tych gosci,a szczegolnie tego malutkiego brankarza :D

0

Araby juz maja pograne,najlepsza rakieta Wladka juz na boisku

1

Albo zerwal miesien :)

1

Dawac 1-1 i widoki z lozy,fajne trollowanie tam idzie :D

6

Nawet jesli by padl gol to VAR by go anulowal,co wy tak panikujecie bosh :D

0

Male boisko pewnie bedzie masa rzutow roznych

0

Zaraz 160 milionow ludzi w jednym kraju bedzie spiewac hymn :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?