Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co na kuponach? Ja nie moglem sie powstrzymac i over 2.5 za 1.69
0
Jedyny plakat jaki kiedykolwiek powiesilem na scianie to Ronaldinho z Bravo Sport jakies 15 lat temu
2
On jest wszedzie. Na yt,na fcbarca,na fb,na ulicy, wszedzie Cristiano Ronaldo:D
3
Siedze w WC a tam Ronaldo
5
hehe
https://scontent.fhel2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35360713_2234888573401861_8583266131286949888_n.jpg?_nc_cat=0&oh=b3af3c92fd8d3488e3ccbfd13ca30377&oe=5BB72A04
5
ja tam lubie czytac takie glupoty ;) czasami w wc albo w pociagu nie ma co robic idealnie zabija czas taki art. + komentarze :D
0
Jest i 9 corner uff..
1
Najwazniejsze zeby weszlo 9 rzutow roznych,nie moglem ominac kursu 1.68 :P
0
Kiedy pokaza Peterburg wyobrazcie sobie ze jest tu tak jasno do okolo 2:00,potem przez okolo godzine zacmienie a od 4 znowu slonce i dzien :D
2
A dzis pewnie pytal czy mumie sa prawdziwe ;D
1
Ogladalem kilka minut i juz mnie oczy bola,mam nadzieje ze sie rozkreca w 2 polowie,bo 2 gole wisza na kuponie :/
1
Niezly troll z tego Lopetegui. 2 dni temu wyj..li go z reprezentacji a na nastepny dzien na prezentacji w realu mowi ze to najpiekniekszy dzien w jego zyciu :D
0
Jesli chodziloby mu tylko o pieniadze to mogl przejsc do druzyny lepszej od Atleti z podobnymi zarobkami.
0
Zobaczcie na czym do Rosji jechal kibic Niemiec :D
3
Na pozycje Xaviego jest jeszcze jeden kandydat o ktorym wogole nikt nie mowi,a dosc sporo czytalem ze nie jest zadowolmy ze swojej roli w zespole : Pogba! Szanse sa bardzo male ale on moglby u nas niezle wymiatac,w porownaniu z Ivanem to niebo i ziemia (z calym szacunkiem do gry Chorwata oczywicie).
0
A wg mnie on go po prostu strollowal bo przeciez wiedzial ze nie przyjdzie :D
0
Polec mi lepiej jakas fajna komedie,z nowszych jesli ogladasz.
0
Alez ciezko teraz znalezc jakis dobry film,mam wrazenie ze od 2013 roku wszystkie produkcje sie powtarzaja:p Raz w rok wyjdzie taki contratiempo i vsjo jak to mowi kolega putin.
http://m.filmweb.pl/film/The+Irishman-2019-513794
Caly czas odkladaja tego Irishmana,mam nadzieje ze warto tyle na niego czekac
2
Najlepsze to byly te "oficjalne" fotki Griezzmana w koszulce Barcy i ta pewnosc ze przejdzie :D Od poczatku uwazalem za glupote kupno na ta pozycje,teraz trzeba sie skupic na najwiekszym problemie naszej ekipy :rozgrywajacym :)
1
Nie tylko on,wszyscy cules na to czekaja
1
Zajebiscie,to oznacza ze kupimy rozgrywajacego.
Z dwojki Alcantara - Eriksen jestem za tym drugim ktory jestem pewien ze bedzie wymiatal,pozostaje tylko kupic :D
9
Nasz uzytkownik,wychwycony w koszulce Brazylii
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1710785315670865&id=573730156043059
0
Ciekawe czy bedzie wrzucal na glowke
0
Jesli Urusy sa w formie to az mi szkoda tych gosci,a szczegolnie tego malutkiego brankarza :D
0
Araby juz maja pograne,najlepsza rakieta Wladka juz na boisku
1
Albo zerwal miesien :)
1
Dawac 1-1 i widoki z lozy,fajne trollowanie tam idzie :D
6
Nawet jesli by padl gol to VAR by go anulowal,co wy tak panikujecie bosh :D
0
Male boisko pewnie bedzie masa rzutow roznych
0
Zaraz 160 milionow ludzi w jednym kraju bedzie spiewac hymn :D