Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I co najsmutniejsze pisze to 21 letni dorosly mezczyzna :)
1
Koles postawil wlasnie 2000$ na zwyciestwo Szwedow,ciekawe jak bedzie wygladal jesli nie wpadnie :D
0
Kopia Brazylijczykow po nogach w kazdej akcji a teraz zaczyna sie lezakowanie :)
0
A potem narzekacie na gre Argentyny :p
6
Lekarstwo na autobusy Coutinhoooooooo
4
Pierwszy raz w zyciu zglodnialem po widoku faceta,az sie prosi o to zeby zalac mu glowe ketchupem :D
0
Co by Bartek nie robil dla klubu i tak zawsze bedzie marionetka tego bandyty
0
Nwymar nie oddawal opaski?
0
W takiej sytuacji mozna stawiac wszystkie pieniadze na remis Szwedow z Meksykiem :p
24
Niemcy i tak nigdy tej Moskwy nie zdobyli :D
2
Ale Meksyk co oni z nimi robia :DDD
0
Przede wszystkim nie zabijali gry,czuli ze sa slabsi ale grali w pilke nozna a nie oczojebne turlanie sie co minute
0
Mam nadzieje ze Meksyk otworzy wynik,chociaz mam przeczucie ze ich rozwala 4,5-0
0
Tam gdzie Niemcy tam total over 2.5 100%
0
On naprawde ma jakies szamanskie moce,a ile punktow smietankowym uratowal
0
Lepiej powiedziec patrz mecz Maroko-Iran :D
0
Na poprzednim Mundialu Kosta Ryka zatrzymala Anglie wiec ja tam dalem po prostu 2 gole.
0
Na Androidzie wyrzuca mnie za kazdym razem gdy probuje wejsc w aplikacje facebook. Usuwalem juz dane,aplikacje itd. ale nic nie pomaga a na drugie konta loguje sie bez problemu. Ktos wie o co tutaj kaman?
0
Wciskalem juz zw Chotwatow + 2 gole w Italii a tu gol...
0
Niech zaczna juz strzelac bo 2 gole leza na kuponie
0
Nie moge zrozumiec jak Sampaoli moze powtarzac te same bledy co czasami Erni stawiajac Leo na falszywej 9tce. Widzieliscie moment we ktorym Messi stal przed linia pola karnego a wokol niego stalo 6-7 Islandczykow?
Messi z prawego skrzydla lepiej widzi boisko i to co sie dzieje,nigdy nie bede takim trenerem jak ww panowie ale wystarczy wlaczyc mecze w ktorych Leo nie schodzi ze skrzydla i zobaczcie ile setek daje kolegom i jak wogole wyglada gra druzyny i te w ktorych zamykaja jego i caly srodek pola i tam juz loteria bedzie mial dobry dzien czy nie
0
Zaraz dla odmiany moze strzelic jakas piekna brame
0
Pizdjec.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
W Islandczykach podoba mi sie to ze nie turlaja sie 34 razy po kazdym faulu,byle zdobyc jakies sekundy z wicemistrzem swiata. Mozna grac defensywny futbol ale bez krwawienia oczu
0
Maradona nawet nie musi grac on z pewnoscia teraz czuje siebie na murawie :D
0
Zamiast ustawic Leo na prawym skrzydle,(tam gdzie jedt jego pozycja) zeby odciagnal kilku rywali ze srodka ten rzuca go na szpice gdzie Islandia robi tlok
0
Mlodsza wersja Henryego blisko
0
Dembuz niech szaleje na tej lewej,zeby Erni w koncu zalatal ta dziure po Neyu na lewej