0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I co najsmutniejsze pisze to 21 letni dorosly mezczyzna :)

1

Koles postawil wlasnie 2000$ na zwyciestwo Szwedow,ciekawe jak bedzie wygladal jesli nie wpadnie :D

0

Kopia Brazylijczykow po nogach w kazdej akcji a teraz zaczyna sie lezakowanie :)

0

A potem narzekacie na gre Argentyny :p

6

Lekarstwo na autobusy Coutinhoooooooo

4

Pierwszy raz w zyciu zglodnialem po widoku faceta,az sie prosi o to zeby zalac mu glowe ketchupem :D

0

Co by Bartek nie robil dla klubu i tak zawsze bedzie marionetka tego bandyty

0

Nwymar nie oddawal opaski?

0

W takiej sytuacji mozna stawiac wszystkie pieniadze na remis Szwedow z Meksykiem :p

24

Niemcy i tak nigdy tej Moskwy nie zdobyli :D

2

Ale Meksyk co oni z nimi robia :DDD

0

Przede wszystkim nie zabijali gry,czuli ze sa slabsi ale grali w pilke nozna a nie oczojebne turlanie sie co minute

0

Mam nadzieje ze Meksyk otworzy wynik,chociaz mam przeczucie ze ich rozwala 4,5-0

0

Tam gdzie Niemcy tam total over 2.5 100%

0

On naprawde ma jakies szamanskie moce,a ile punktow smietankowym uratowal

0

Lepiej powiedziec patrz mecz Maroko-Iran :D

0

Na poprzednim Mundialu Kosta Ryka zatrzymala Anglie wiec ja tam dalem po prostu 2 gole.

0

Na Androidzie wyrzuca mnie za kazdym razem gdy probuje wejsc w aplikacje facebook. Usuwalem juz dane,aplikacje itd. ale nic nie pomaga a na drugie konta loguje sie bez problemu. Ktos wie o co tutaj kaman?

0

Wciskalem juz zw Chotwatow + 2 gole w Italii a tu gol...

0

Niech zaczna juz strzelac bo 2 gole leza na kuponie

0

Nie moge zrozumiec jak Sampaoli moze powtarzac te same bledy co czasami Erni stawiajac Leo na falszywej 9tce. Widzieliscie moment we ktorym Messi stal przed linia pola karnego a wokol niego stalo 6-7 Islandczykow?

Messi z prawego skrzydla lepiej widzi boisko i to co sie dzieje,nigdy nie bede takim trenerem jak ww panowie ale wystarczy wlaczyc mecze w ktorych Leo nie schodzi ze skrzydla i zobaczcie ile setek daje kolegom i jak wogole wyglada gra druzyny i te w ktorych zamykaja jego i caly srodek pola i tam juz loteria bedzie mial dobry dzien czy nie

0

Zaraz dla odmiany moze strzelic jakas piekna brame

0

Pizdjec.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

W Islandczykach podoba mi sie to ze nie turlaja sie 34 razy po kazdym faulu,byle zdobyc jakies sekundy z wicemistrzem swiata. Mozna grac defensywny futbol ale bez krwawienia oczu

0

Maradona nawet nie musi grac on z pewnoscia teraz czuje siebie na murawie :D

0

Zamiast ustawic Leo na prawym skrzydle,(tam gdzie jedt jego pozycja) zeby odciagnal kilku rywali ze srodka ten rzuca go na szpice gdzie Islandia robi tlok

0

Mlodsza wersja Henryego blisko

0

Dembuz niech szaleje na tej lewej,zeby Erni w koncu zalatal ta dziure po Neyu na lewej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?