0

Kurs na Szwedow juz 8

0

Dawac im golazo z kontry i od razu zgasna!

0

Ciekawe co zrobia dziennikarze z Niemiec,bo ci z Argentyny po 2 meczu juz minute ciszy robili
Edit:a jednak wracaja do gry :D

1

Na 1000%

0

Potem powiedza ze Putin winny :D

0

Ale im scielo prad :D Na miejscu Szwedow probowalbym pressingu bo oni juz chca do szatni

7

Jeszcze Iran z Portugalia i Messi hattrick i mamy scenariusz na film roku

0

Niemcy do domu :DDDDD

0

Goo[ooooooooooooooooool

1

2 mecz Niemcow i kopia Realu Madryt czyli na skrzydlo i wrzutka. Taktycznie jakos nie wyglafaja rewelacyjnie

0

Szwedzi poczuli krew Rudego i poszli do przodu

0

Wyobrazcie sobie co teraz czuja w Niemczech;D Jeszcze 67 minut i sa w dupie

0

Od tylu prosto w nogi :D

0

Marciniak chcial przykozaczyc ze niby bez VARa wszystko widzial,pytanie tylko dlaczego asystent nie podpowiedzial?

0

A gdzie karny?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kurs na czerwo 4.68

0

Meksyk pokazal jak z nimi grac a ci stoja w polu karnym od 1 minuty...

4

Szwecja strolluj ich z kontry

2

Proba podboju Rosji- odcinek trzeci

0

2 gole za 1.25 do kuponu i nic wiecej :D W nocy MLS tam dopiero mozna probowac wieksze pieniadze

2

Meksykancy beda balowac dzis w Rostowie :D
Chcialem sie wstrzymac z ocena do 2 kolejki i teraz smialo moge powiedziec ze to moj faworyt do polfinalu bo sa w genialnej formie

0

Jeszcze remis Szwedow i jest genialnie

7

Ciekawostka: Syn Rafy nazywa sie Rafael a corka...Rafaella :D

0

Nasz wychowanek na boisku a za nim Rafa Marquez :)))

2

7 goli na poczatek a przed nami jeszcze szalony Meksyk i Niemcy

0

Hahahahaha nie trafil :D

0

Lukakuuuu 2-0.

0

Handicap -1 na Belgie 1.62 mam nadzieje ze nie zawioda

1

Zupelnie zapomnialem ze wieczorem Niemcy graja pod cisnieniem ze Szwedami. Ale beda jaja jak wyciagna remis a Meksyk pojedzie Koree ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?