4

Nie wiem co Henry robi w sztabie trenerskim Belgii ale fajnie bedzie go ogladac przeciwko Francji w polfinale :D

0

Zaraz Lukaku ich skontruje z De Bruyne i zamkna mecz

2

Coutinho ale pilaaaa

0

A mogl zabic.

3

Neymar w trakcie gry w Barcelonie byl o niebo lepszy od tego po sezonie w PSG

0

Kibice Brazylii ktorzy tak ladnie spiewali "Messi ciao"
moga juz powoli myslec nad wlasna piesnia :D

0

Wg mnie powinni grac o zlotego gola tak jak kiedys

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

O panie co za gol

3

Fazio Karius time.

0

W koncu sie zgrali a na lawie jeszcze maja kim trzymac wybik i kontrowac

0

Jeeeeeeeeeeeeeeeest

1

W sumie maja dzis najwazniejszy mecz turnieju,jesli im sie uda to beda na takiej fazie ze ich szanse znacznie wzrosna a do tego jeszcze pojedynek najlepszych w reprezentacjach to wisienka na torcie

10

Alez mi sie marzy zeby Leo skopal dupe Francuzom i spotkal sie z Grzmotem w nastepnej rundzie,nawet kosztem Suareza:D

0

W tym wszystkim szkoda Aleñi. On juz dawno przerasta drugoligowcow,teraz jeszcze spadli szczebel nizej siec pewnie wypozycza go do jakiegos sportingu gijon i hihon po nim zaginie.

1

Najbardziej szkoda mi Aleñi,zaraz wyrzuca go po jakichs sportingach gijon i chichon po nim zaginie

1

Kolumbia gooool

7

Senegal wylgada tak jakby dopiero zaczal mecz,ale skubance maja kondycje,w zaden sposob nie daja sie przebic

4

Japonia w ligowych rozgrywkach zawsze zaczyna grac w 2 polowach a maja jeszcze 6 podstawowych na lawce wiec ja bym jeszcze poczekal z ocena tego meczu i gra Polakow. Jesli w 3 meczu o nic ludzie sie ciesza z celnych strzalow to cos tu chyba jest nie halo :D

0

Senegal wyglada zdecydowanie lepiej,fizycznie zjadaja przeciwnika,sytuacje tez sobie stwarzaja a Kolumbia klep klep do Miny i pala do przodu cale 45 minut.

4

Na poczatku myslalem ze to kontuzja ale potem bylo widac wk..nie gdy schodzil,a zdjal go pewnie dlatego ze nie dotknal pilki przez 30 minut:p

2

Ale mnie pocieli z tymi roznymi w meczu Kolumbii,na kuponie 9 zostalo tylko. 8 xD

0

Mam nadzieje ze Kolumbia nie przejdzie dalej,graja tak oczojebny futbol ze nawet jak musza grac pressingiem to nie wychodza z wlasnej polowy

0

James jaki wkurw ze go zdjal

7

Oo juz jeden na jeden lecial

0

Troche dziwnie wystawiac 6 rezerwowych na mecz o awans ale moze to jakis tajny super plan

1

Mecz o lepsze miejsca w samolocie od Niemcow,wygrany leci VIP klasa

2

Japonia 1x
Kolumbia corners 8.5 over
Kurs 2.25 za 150 $

5

W przyszlosci chcialbym zobaczyc dzieci Leo i CRa w swoich klubach i Grzmota z Messim na lawkach trenerskich walczacych o najlepszego trenera roku :D

4

Tym bardziej ze teraz mamy juz Cou w srodku i prawdopodobnie bedzie rozgrywajacy i Messi nie musi sie kisic w srodku pola ale co my tam wiemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?