Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie wiem co Henry robi w sztabie trenerskim Belgii ale fajnie bedzie go ogladac przeciwko Francji w polfinale :D
0
Zaraz Lukaku ich skontruje z De Bruyne i zamkna mecz
2
Coutinho ale pilaaaa
0
A mogl zabic.
3
Neymar w trakcie gry w Barcelonie byl o niebo lepszy od tego po sezonie w PSG
0
Kibice Brazylii ktorzy tak ladnie spiewali "Messi ciao"
moga juz powoli myslec nad wlasna piesnia :D
0
Wg mnie powinni grac o zlotego gola tak jak kiedys
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
O panie co za gol
3
Fazio Karius time.
0
W koncu sie zgrali a na lawie jeszcze maja kim trzymac wybik i kontrowac
0
Jeeeeeeeeeeeeeeeest
1
W sumie maja dzis najwazniejszy mecz turnieju,jesli im sie uda to beda na takiej fazie ze ich szanse znacznie wzrosna a do tego jeszcze pojedynek najlepszych w reprezentacjach to wisienka na torcie
10
Alez mi sie marzy zeby Leo skopal dupe Francuzom i spotkal sie z Grzmotem w nastepnej rundzie,nawet kosztem Suareza:D
0
W tym wszystkim szkoda Aleñi. On juz dawno przerasta drugoligowcow,teraz jeszcze spadli szczebel nizej siec pewnie wypozycza go do jakiegos sportingu gijon i hihon po nim zaginie.
1
Najbardziej szkoda mi Aleñi,zaraz wyrzuca go po jakichs sportingach gijon i chichon po nim zaginie
1
Kolumbia gooool
7
Senegal wylgada tak jakby dopiero zaczal mecz,ale skubance maja kondycje,w zaden sposob nie daja sie przebic
4
Japonia w ligowych rozgrywkach zawsze zaczyna grac w 2 polowach a maja jeszcze 6 podstawowych na lawce wiec ja bym jeszcze poczekal z ocena tego meczu i gra Polakow. Jesli w 3 meczu o nic ludzie sie ciesza z celnych strzalow to cos tu chyba jest nie halo :D
0
Senegal wyglada zdecydowanie lepiej,fizycznie zjadaja przeciwnika,sytuacje tez sobie stwarzaja a Kolumbia klep klep do Miny i pala do przodu cale 45 minut.
4
Na poczatku myslalem ze to kontuzja ale potem bylo widac wk..nie gdy schodzil,a zdjal go pewnie dlatego ze nie dotknal pilki przez 30 minut:p
2
Ale mnie pocieli z tymi roznymi w meczu Kolumbii,na kuponie 9 zostalo tylko. 8 xD
0
Mam nadzieje ze Kolumbia nie przejdzie dalej,graja tak oczojebny futbol ze nawet jak musza grac pressingiem to nie wychodza z wlasnej polowy
0
James jaki wkurw ze go zdjal
7
Oo juz jeden na jeden lecial
0
Troche dziwnie wystawiac 6 rezerwowych na mecz o awans ale moze to jakis tajny super plan
1
Mecz o lepsze miejsca w samolocie od Niemcow,wygrany leci VIP klasa
2
Japonia 1x
Kolumbia corners 8.5 over
Kurs 2.25 za 150 $
5
W przyszlosci chcialbym zobaczyc dzieci Leo i CRa w swoich klubach i Grzmota z Messim na lawkach trenerskich walczacych o najlepszego trenera roku :D
4
Tym bardziej ze teraz mamy juz Cou w srodku i prawdopodobnie bedzie rozgrywajacy i Messi nie musi sie kisic w srodku pola ale co my tam wiemy