Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chcial jak Messi z Boatengiem ale nie wyszlo :p
1
Julien czerwony sie zrobil,mam nadzieje ze zatrudnili Beniteza vol 2
1
Bedzie 3-1 zobaczycie
0
Ale balet robi koles na stadionie hahaha
3
No rzeczywiscie mamy obunoznego 20 letniego genialnego gracza w druzynie ktory wedlug mnie bedzie szykowany na przejecie paleczki po Leo za 3-4 sezony i narzekajmy na niego.
Kolego poczekaj az on sie rozwinie i potem zobaczysz jak bedzie wymiatal,trzeba byc slepym i troszeczke nienormalnym zeby juz teraz zadac od niego gry na najwyzszym poziomie.
Wymieniony Xavi to wogole druga pozycja,on byl mozgiem zespolu i kreatorem gry.
PS: Xavi tez mial ciezkie poczatki,nawet byl bliski wylotu na poczatku kariery w 1 druzynie:)
0
Od odejscia Xaviego kupujemy wszystko oprocz tego co nam brakuje czyli rozgrywajacego,do tego jeszcze przeslismy na defensywny futbol i to nie ma nic wspolnego z odejsciem Neymara.
Valverde nie robi zmian,i az w oczy j.bie zjazd pressingu zaraz po wychodzeniu na prowadzenie.
Mamy Leo Messiego w druzynie ktory majac dobry srodek wymiata na prawej stronie i odciaga 2-3 zawodnikow a nasz trener preferuje rzucac go na srodek gdzie robi sie tlok i w doslownie kazdym meczu trzeba liczyc ze Leo sie przez nich przebije i otworzy wynik.
Nie jestem lepszym trenerem od Ernesto i nigdy nie bede ale nie jestem jedyny ktory to wszystko widzi
1
Z murawa byloby wszystko ok gdyby polozono ja 10-12 dni temu a nie 2 dni przed samym meczem
3
Jesli nie odpowiadal to dlaczego na nim grali?
0
Tu chodzi o to ze nawet na tej murawie cisnelismy ich do momentu strzelenia gola a potem zobacxylismy to co mamy juz 2 sezon czyli gol i autobus.
Oczy bola od tego ich stania i ciaglych podan do tyu,was to naprawde nie wk..wia?
0
Szczerze gdyby nie asysta,to jakos wybitnie nie zagral,kazde podanie do tylu + mogl nam zawalic gola gdyby Mats nie wyszedl
0
Jesli to ma byc taktyka Valverde na ten sezon to trzeba szykowac mnostwo lekow uspokajajacych.
Czlowiek k..cy moze dostac od tego defensywnego futbolu. Barcelona NIGDY tak nie grala,co to ma byc gol w 60 i jazda do tylu calym skladem,Leo na szpice ,Suarez wogole niewiadomo gdzie i liczenie na kontrataki. O zmianach nawet nie trzeba wspominac on nam zajedzie kadre do stycznia jesli sie nie otrzasnie
0
Szkoda ze nie wpadla,co to ma k.. byc 2 sezon z rzedu gramy na strzelaj-utrzymaj
0
Niech jeszcze troche im dadza swobody i wbija nam na 1-1
4
MVP za ten mecz mozna dac pilce za to ze wpadla do bramki
0
Nasi jak Atletico jeden gol i wszystko do tylu
0
Wbic wbili,ale to jak wyglada u nas srodek pola t9 tragedia,kto u nas dzisiaj wogole rozgrywa?
0
Gooool Dembelinho.
1
I tak ich klepniemy,zobaczymy co zrobia po 1 bramce
0
Mowili o swojej zajebistej murawie a sami sie potykaja,przeciez tam ktos moze lekko zlapac uraz
1
Uwielbiam nowosci z Rosji :D Pewnej rodzinie zadzwonili z policji i powiedzieli ze ich brat splonal w pozarze. Po jakims czasie w domu pojawia sie sam Siergiej i okazuje sie ze koles po prostu zniknal na 2 dni a ten co umarl to jakis inny pijak Siergiej,po prostu policji nie chcialo sie wyjasniac :DD
00:30 Siergiej odwiedza swoj grob :D
0
W sumie ma racje,tez biegalem kiedys na swiezej murawie i o malo nie skrecilem kostki :P
0
Rzuty rozne +8.5 najlepsza stawka na ten mecz
0
No i niech se mowia,a i tak w pucharach odpadaja z jakimkolwoem hiszpanskim zespolem
1
Iniesta super gol :))
0
Dawac mi tu Barce,jak ja sie za nimi stesknilem !
Po mundialu zrobilem sobie przerwe od meczow i nie mam nawet pojecia jak graja nowe nabytki
0
Cale szczescie ze wrocily niemieckie ligi,tam zawsze sa gole i mozna pool odzyskiwac pieniadze z mundialu :D
1
Dodaj mu jeszcze w CV to ze swietnie rozgrywa w ofensywnie grajacej druzynie czego o dziwo u nas nie ma od 3 lat
2
Niezly numer wykrecil prezes Bordeaux:D
Namowil Monchiego dzien przed podpisaniem kontraktu zeby inne druzyny mialy czas przebic oferte (ostatecznie i tak zostalby sprzedany) i zlapali na tym Bartka :p
41 M to i tak chore pieniadze ale biorac pod uwage dzisiejszy nienormalny rynek to mozna sienawet cieszyc ze za perspektywicznego gracza zaplacilismy "tylko" tyle ;)
0
On zawsze jedt rozstawiony jako PS i to ze schodzi do srodka 3 sezon z rzedu jest wynikiem tego ze nie mamy rozgrywajacego.
A teraz przypomnij sobie jak wygladaja mecze Leo kiedy on nie rusza dupy ze skrzydla z terazniejszoscia
0
Wiem ze Dembele moze grac na obu pozycjach,chodzi mi o to ze chca wepchnac Leo na falszywa 9tke,co jest wg mnie naglupszym pomyslem jaki moze byc