2

I ostatni na kuponie total over 218.5 w meczu Boston. 219sty na 0.02 sek. przed koncem :D

0

Brawo Erni,niech Aleña wchodzi na srodek on jest w swietnej formie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie nazwac tego pana z gwizdkiem gnojkiem jest po prostu niemozliwe

0

Wypadlo mi.z glowy,niech bedzie Miranda byle prawa strona ruszyla a tam potrzeba Semedo i Leo

0

Alba za Roberto i Aleña ktory swietnie dubluje Leo w srodku i powinnismy ich oklepac w 2 polowie.
Poki co jeden Messi i Semedo musza sami wymyslac ataki

0

Leo dawaj hattricka z pozdrowieniami dla kapitana Grzmota ktory za pol h wychodzi ratowac swiat

0

Bedzie 4-2.

1

Gooooooooool.

0

O jaki fuks :D.

0

Ten mecz wyglada jak 5:4 w hokeja od 1 minuty,niech tak dalej stoja na 30 metrze,szybciej wpadnie

0

Jest Alba ,mam nadzieje ze Erni dobrze zamontowal pokretlo w jego nodze

0

Messi dawno nie strzelal hattricka,moglby jeszcze dorzucic 2 golazo

0

Meeessiii 2 gol juz blisko

0

Komentarz usunięty

0

Jestem 100% pewny ze to wygramy szkoda ze nie mialem wiecej,z checia wrzucilbym 500$

3

Sedzia kozak zabral juz nam gola i dal 2 Valencii ale i tak ich rozjedziemy

0

Goooool 1-2 !!!

0

Karny!!!!!!*!!!!!!!!!!!!

1

Zaryzykowalem i 200$ po kursie 4,dawaj Barca nie niszcz naszej milosci

0

Zobaczycie ze ich pojedziemy

0

Jestesmy w dupie panowie :D Pora postawic na zwycirstwo Barcy 200$

1

A ja wam zycze zebyscie nigdy wiecej nie wygrali LM:D

36

Przed sezonem myslalem ze tylko Pogba/Eriksen beda w stanie w koncu przywrocic u nas taka pozyzycje jak rozgrywajacy ale Arthur tak sie wpasowal w nasza gre ze koles w talim tempie bedzie kopia Xaviego:D Przypominam ze General wcale nie mial tak latwej drogi do 1 skladu, Bartek przebil Laporte transferami jakies 10:1

0

Aleña>Leo>Vidal>Suarez>Pique>Suarez>Alba>Leo!
Ostatnie 4 to juz taniec,wszystko z pierwszej pilki.
No panowie majstersztyk,poklony panie Erni :D

0

Ja tam mam over 224 za 1.5

1

Smiesznie wyglada The Bus ktory musi gonic wynik,to tak jak zamontowac turbo na tira:D

1

Chodzi mi wlasnie o to ze smietankowi chca zastapic Grzmota 18letnim graczem i od razu rzucili go na gleboka wode,my tez tak zrobilismy z Bojanem, i jak dla mnie ten drugi w wieku Viniciusa robil o niebo lepsze rzeczy:p

4

A mnie przypomina ogromny napompowany balon,i zobaczycie jak p..lnie kiedy w LM wyjda na mocna ekipe ew. do Gran Derbi :P

2

Napoli niezle polecialo:D W sumie dobrze tak temu Ali Babie, i tak dla niego to kieszonkowe na bufet dla syna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?