Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I ostatni na kuponie total over 218.5 w meczu Boston. 219sty na 0.02 sek. przed koncem :D
0
Brawo Erni,niech Aleña wchodzi na srodek on jest w swietnej formie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie nazwac tego pana z gwizdkiem gnojkiem jest po prostu niemozliwe
0
Wypadlo mi.z glowy,niech bedzie Miranda byle prawa strona ruszyla a tam potrzeba Semedo i Leo
0
Alba za Roberto i Aleña ktory swietnie dubluje Leo w srodku i powinnismy ich oklepac w 2 polowie.
Poki co jeden Messi i Semedo musza sami wymyslac ataki
0
Leo dawaj hattricka z pozdrowieniami dla kapitana Grzmota ktory za pol h wychodzi ratowac swiat
0
Bedzie 4-2.
1
Gooooooooool.
0
O jaki fuks :D.
0
Ten mecz wyglada jak 5:4 w hokeja od 1 minuty,niech tak dalej stoja na 30 metrze,szybciej wpadnie
0
Jest Alba ,mam nadzieje ze Erni dobrze zamontowal pokretlo w jego nodze
0
Messi dawno nie strzelal hattricka,moglby jeszcze dorzucic 2 golazo
0
Meeessiii 2 gol juz blisko
0
Komentarz usunięty
0
Jestem 100% pewny ze to wygramy szkoda ze nie mialem wiecej,z checia wrzucilbym 500$
3
Sedzia kozak zabral juz nam gola i dal 2 Valencii ale i tak ich rozjedziemy
0
Goooool 1-2 !!!
0
Karny!!!!!!*!!!!!!!!!!!!
1
Zaryzykowalem i 200$ po kursie 4,dawaj Barca nie niszcz naszej milosci
0
Zobaczycie ze ich pojedziemy
0
Jestesmy w dupie panowie :D Pora postawic na zwycirstwo Barcy 200$
1
A ja wam zycze zebyscie nigdy wiecej nie wygrali LM:D
36
Przed sezonem myslalem ze tylko Pogba/Eriksen beda w stanie w koncu przywrocic u nas taka pozyzycje jak rozgrywajacy ale Arthur tak sie wpasowal w nasza gre ze koles w talim tempie bedzie kopia Xaviego:D Przypominam ze General wcale nie mial tak latwej drogi do 1 skladu, Bartek przebil Laporte transferami jakies 10:1
0
Aleña>Leo>Vidal>Suarez>Pique>Suarez>Alba>Leo!
Ostatnie 4 to juz taniec,wszystko z pierwszej pilki.
No panowie majstersztyk,poklony panie Erni :D
0
Ja tam mam over 224 za 1.5
1
Smiesznie wyglada The Bus ktory musi gonic wynik,to tak jak zamontowac turbo na tira:D
1
Chodzi mi wlasnie o to ze smietankowi chca zastapic Grzmota 18letnim graczem i od razu rzucili go na gleboka wode,my tez tak zrobilismy z Bojanem, i jak dla mnie ten drugi w wieku Viniciusa robil o niebo lepsze rzeczy:p
4
A mnie przypomina ogromny napompowany balon,i zobaczycie jak p..lnie kiedy w LM wyjda na mocna ekipe ew. do Gran Derbi :P
2
Napoli niezle polecialo:D W sumie dobrze tak temu Ali Babie, i tak dla niego to kieszonkowe na bufet dla syna