4

Po tym co wyprawial w MU dziwie sie ze sa tu ludzie ktorzy chcieliby go tutaj :)

2

Przypadkowo wpadlem na serial mojego dziecinstwa. Pamieta ktos jeszcze? Po tym filmie gadalem ze wszystkimi kotami w okolicy :D



0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Za 300 to kupic go moze tylko Floro i mam bardzo dziwne przeczucia ze brazylijczyk predzej czy pozniej tam pojdzie. Jesli oczywiscie nie wyjdzie z nami

0

@Coutinho007 Dam jeszcze Urusow za 1,4 I ze 2-3 mecze z USA mozna w sumie sprobowac wieksza kwote

0

Brac zwyciestwo Argentyny za 1.5 ? No dzisiaj to musza juz dac z siebie wszystko,mysle ze 3-0 3-1 spokojnie wejdzie

1

@Fake69 troche wyzej myslalem ze nie przeczytam dzisiaj wiecej glupot ale ty go przebiles brawo:D

4

@wachaFCB Niech dziekuje tatusiowi i brazylijskiej gwardii ktora myslala ze razem zniszcza Europe:P Jemu tam gra sie o wiele ciezej,widzieliscie jak go kopia przeciwnicy? Niech prosi cules o wybaczenie i wraca do nas,cokolwiek odpierdolil na meczach dawal z siebie wszystko.

7



Jako ze dzis glosno o tej k...e ktory zabil dziecko wrzucam ciekawy filmik o najciezszym wiezieniu w Rosji "Czarny Delfin".
Siedza tam tylko ci ktorzy maja dozywocie za same straszne przestepstwa(kanibale,gwalciciele,terrorysci itd. Jeden nawet zabil kolege,pokroil,zrobil pierogi z miesem i czestowal sasiadow). Jesli kogos interesuje poprzewijajcie i popatrzcie jak te mendy sie modla kazdy dzien zeby im dali kare smierci,jeden z nich wrecz blaga zeby dali mu mozliwosc wykitowac.
Z jednej strony to dobrze ze panstwo nie daje kary smierci,
dlaczego tak latwo maja skonczyc? Tacy ludzie powinni kazdy dzien otwierac oczy i modlic sie zeby nie dozyc nastepnego,i tak wiele wieeele lat

0

@czosnekfcb Dodam headhunters pewnie sporo ludzi nie widzialo,super film

0

zawsze zastanawia mnie fakt dlaczego neymar jest w tak swietnych relacjach z leo I reszta. Moze postawil sie tatusiowi i ma jakies warianty w umowie? Nigdy sie nie dowiemy jak oni do konca sie dogaduja,presja wtedy na niego byla ogromna i sam wygladal tak jakby byl zakochany w tym klubie. Neymar doskonale wie ze Messi bedzie musial komus przekazac paleczke,pewnie sama mysl ze Argentynczyk juz byl gotowy grac pod niego nie daje mu spac :D
Neymar Dembele Mbappe wg mnie tylko oni beda mogli dac czadu za pare sezonow. W porownaniu z Mbappe zdecydowanie Franzuc,przypomina mi on Henryego I.moje szczesliwe dziecinstwo:D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobrze ze wzialem Urusow za 1.85 :)

4

A nastepny mecz bedzie wygladal tak ze Leo pojdzie na rozgrywajacego,dostanie 4osobowe krycie i znowu walenie glowa w mur.
W tej druzynie nie ma ani jednego gracza ktory wezmie pilke,ominie 2-3 graczy i odciagnie choc na pare sekund uwage przeciwnika.
Taktyka to juz inna sprawa, Erni w tym przypadku jest mistrzem tiki taki I ofensywnego futbolu.

2

Srodek Argentyny ktorego wogole dzisiaj nie bylo (caly mecz mam wrazenie ze wyszli
5-0-5) i taktyka odbierz i wybijaj na skrzydla. Genialny poczatek turnieju,fachowca sobie znalezli :D

0

Srodkowi czekali az pilka sama zawroci :D
PS: Brazylia ich zmiecie jesli na siebie wpadna

0

kolumbia gol hahaaha zenada

0

Niech powolaja Maradone,moze pojawi sie ktos kto odciagnie choc 2 graczy I zrobi miejsce

4

Kolumbia juz 5-4-1, jesli Leo sie przebije przez ta gore koksu to poklony

0

Bierzcie wynik 1-1 kurs 4,5

0

Moze zaczna w koncu do siebie podawac po stracie bramki? Szczerze to nalezalo im sie,co to mialo byc 70 minut odbierania i wybijania do Aguero/Leo

0

@Suzu jestem w tej samej sytuacji,dobrze ze Kolumbia wrzucila :D

0

Brawo geniusze,wybijajcie tak na pale dalej.

0

Co to za lagi do przodu? To ma byc nowa taktyka ?

0

ajjj bylo blisko.

0

Ciekawe czy w Argentynie kiedykolwiek pojawi sie rozgrywajacy. Zobaczcie sobie na srodek pola kiedy wychodza z akcja

0

Leo zaladuj juz gola tym rzeznikom

0

Obie druzyny boja sie ryzykowac,mam nadzieje ze wpadna jednak 2 gole,kupon plonie :D Obecnie kurs 3 za 1,5 over

0

@BarcaInfo Polecam jego filmy,kapitalny humor :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?