Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
@Krzychuuuu14 Trzeba bylo tu wejsc w trakcie meczu,targi na LR niczym na Wall Street
0
Przejechalibyscie sie ?:))
0
@BarcaFan1998 Zawsze przypomina mi tego psa z Tom i Jerry :D
0
@Kapitan hawk Ja tu widze wiecej narzekajacych na tych co narzekaja :p
0
@FanBarcy22
przewin na 90'
2
@KamQiX Nie wyjdziemy nawet z grupy w LM
2
Co wy tak sie rzucacie do kazdego kto cos powie nt meczu? Sparingi sa po to zeby wlasnie ponarzekac na to co nam sie nie podoba,a tutaj kazdy 2 jakby wscieklizny dostal,za zle slowo w strone druzyny.
Mnie np. nie podoba sie ustawienie De Jonga na DP,a Ivana przed nim,co Erni eksperymentuje tylko on wie
0
Rozklepali nas jedna droga,ale Neto tez nie za bardzo sie popisal,Marc by to spokojnie wyjal
6
@Lewando 13 posterunek i Miodowe lata. Za naszych czasow Polsat robil prawdziwa furore :)
0
@Bartunek Po 1 kolejce wszystkie kursy wroca na miejsce,jesli faworyci zagraja dobrze to juz nie bedzie po 5 a za 2,3
0
Oglada ktos plywanie,? Za 4 godziny sa mistrzostwa swiata I za faworyta daja 1,33 (Kristof Milak) reszta zaczyna od 5.
Dobry ten wegier?
0
Jeszcze kilka ciekawszych kursow. Mozna wrzucic po 200 na pierwsza 5;)
Zwyciezca LM 19/20
City 5
Barca 6,5
LFC 8
Real 8,5
Juve 9
PSG 10
Bayern 13
0
@snoopdegie 1xbet
1
Kursy na Neymara:
PSG 1,37
Barca 2,2
Juve 10
Real 12
0
Polecicie filmy typu Green Book? Genialny,polecam tym ktorzy go jeszcze nie widzieli.
6
Widzialem juz jak wyglada przyjazn z niedzwiedziem albo lwem,ale z krokodylem to chyba jedyny przypadek w historii
0
Czy gdyby Mohammed Ali żyl,to miałby jakies szanse pokonac Szpilke?
0
Szykuje sie niezly Algier-party w Paryżu :))
0
@czosnekfcb Z podeszwą
0
Ile PSG obeszlo sie zakonktraktowanie Neymara nie wliczajac 300 milionow ktore dostal od szejka?
0
Zobaczcie jaki arsenal znalezli u pewnego fanata Juve
5
"musimy sie trzymac naszego stylu"
1
@didzejos Przeciez to jest jego 3 sezon dopiero :D
W 1szym byl najlepszy,w drugim przeszkodzila mu kontuzja. Pique wiecznie nie bedzie gral a my mamy tylko Lengleta,sprzedanie Sama jest niemozliwe ;)
1
Jak Barca moze proponowac Umtitiego,ktory z buta wszedl w 1 sklad I stal jednym jesli nie najlepszym stoperem w Europie?
Co za glupoty. Jutro napisza ze oddajemy jeszcze Lenglet+Albe I w to tez uwierzycie :P
W odejscie Coutinho tez ciezko uwierzyc,sprowadzilismy nastepce Iniesty,zeby po 1,5 roku pokazywac mu drzwi?
Jesli mieli w planach Neymara, to po cholere Griezmann?
2
@xArabx Na wyspie bawi sie w FarCry
0
@Jacu327 Real ma dobre kontakty z PSG? Rok przed saga z Verattim,Perez tez chcial wykupic wlocha,szejk pogrozil ze uderzy w jego biznes a ten sie wycowal.
Byl nawet artykul na fioletowej,nie wiem skad ty wziales ze oni sa w lepszych kontaktach niz my :)
Co do Mbappe,kto powiedzial ze jest fanem krolewskich?Przypominam ze przed przejsciem do PSG,proponowali sie Barcelonie :D
2
U pilkarza przerwa na miesiac/dwa to juz powazny problem. Kompletnie wypadasz z rytmu,futbol jest bardzo ciezkim sportem kto choc troche gral dobrze wie ze jesli nie masz talentu i nie rozumiesz pilki,to mozesz koksowac sie jak chcesz nie pomoze ci to ominac gracza lepszego od siebie
8
Erni chce wezsza kadre i wiecej cementu,najwazniejsze zeby dobrze sie murowac,dobrze ze Bartek ma firme budowlana
0
@Piotr777 Griezmann tez do swietych nie nalezy. Rok temu zaczal szopke,potem dostal podwyzke,przelizal sie z herbem ATM,zeby po pol roku juz planowac gdzie uciec;)
3
@fenix1983 Nie wiem jaki trzeba miec hamulec w glowie zeby tu pisac o oddaniu Umtitiego,no czym wy mysliscie ? :D