0

@18wojtek99 Nie znalazlem,ale tam nie trzeba zbytnio sie wysilac,zamykasz reklame i wybierasz rozdzial BCE tam od razu wyskakuje MAT4 (4 lub 5 kanal)

2

Jesli macie problem z polskimi transmisjami meczow sciagnijcie w Play M. aplikacje Lime tv (14mb) u gory jest kanal MAT4 TV oni zawsze pokazuja mecze FCB,Realu I LM

0

Brac 3 gole w naszym meczu? Kurs 1.67
Erni to jedyny trener przy ktorym nawet 2 gole to ryzyko,nawet na CN :p

0

Moze to taki challenge sedziow,kto moze lepiej walkowac,poki co Hiszpania dominuje ale Anglicy w tym sezonie chca ich dogonic.

0

No jak mi kupon wyleci za over 1,5 w meczu Totkow cholera mnie trafi

0

Nie wiem czemu ale mnie to rozwalilo :D Russia 2019


0

Dalej czekacie na Neymara?:D Spokojnie jeszcze 7 dni i telenowela sie skonczzy,podziwiam wasze nerwy :D

0

@jedrek7000 Tam lepiej hrac na gole,zbyt czesto padaja remisy w tej norwegii:p

0

@Fawrf A co to zmienia zaplacilismy wszystko czy nie? Fakt faktem ze pilkarza ktory mial nam zamienic Inieste wyj..ismy z zespolu zostawiajac Rakiticia,Rafinhe,Vidala.
I jeszcze oddajemy z promocja.
Idac tokiem rozumowania naszego zarzadu oni dadza nam wiecej niz Brazylijczyk.
#Geniusze

1

Czyli wychodzi na to ze zaplacilismy za Coutinho 150M,wypozyczylismy za 8,5 I jestesmy gotowi sprzedac go za 120 czyli 30 milionow w minus.
Szczerze nawet nie chce sie czlowiekowi kolejny raz pisac o tym pomylonym zarzadzie z pseudo trenerem na lawce,jedyna nadzieja to liczyc na indywidualnosci w zespole. U nas nikt praktycznie nie zostaje na 4 sezon wiec cieszmy sie przynajmniej tym ze po sezonie nasz treneiro pojdzie sobie betonowac inne druzyny

0

Super ze Miocic wzial tytul,mam nadzieje ze bedzie 3 walka Cormier vs Jones

0

Trzeba bylo wystawic jeszcze cala linie obrony barcy b.
Co to za eksperymenty w 1 meczu sezonu? Erni czeka na Messiego on wszystko zalatwi

0

Zaraz zaczynamy sezon,a wy dalej czekajcie na Neymara

0

Wrzucilbym pare linkow,ale redakcja mnie banuje za to ze pomagamy sobie ogladac mecz tak wiec radzcie sobie sami :)

0

@Konradomoreno Jutro bedzie jasne,ze wszystko wkrotce bedzie jasne :)

0

@4drian0 Mimo wszystko mialem na mysli tylko kibel....

0

@4drian0 W kiblu sie nie golę:D

2

Przed wami lider Brazylijskiej bandy,ktory probowal wyjsc z wiezienia w ubraniach corki :))


9

Po tym Neymarowym tournee ktore trwa w nieskonczonosc czlowiek wchodzi do sklepu a tam Gilette z...Neymarem :D On jest wszedzie,moze w kiblu go nie ma?

0

Kurs na Neya do FCB spadl z 1,5 na 1,28. Jest jeszcze Real z 2,8 na 2,4. Dalej PSG 2,5.

Coutinho: PSG 1,52 Bayern 6
Na pozostanie w klubie kursu nie daja

0

A tu BĘC i Messi w biurach Barcelony wykupuje sie i przechodzi do PSG.
Co by sie tu dzialo :D

0

ciekawe co jest wieksza glupota na moim kuponie : Az Alkmar 2
total over 1 za 1.025 ktory wpadl mi przypadkiem (tam 0:0 do przerwy) czy Bayern total over 3 za 1.14 dla podbicia :D
Reszta oczywiscie z wiekszymi kursami juz wpadly :D

0

@Barcaa12 Tu chodzi o 200M ktore trzeba bedzie zaplacic. Przeciez oni mu sypneli 300 za podpis,dlaczego szejk mialby robic znizki? On ma forsy jak lodu,posadzi go na lawie,potem Neymar sam bedzie blagal o gre. Rok przerwy.to bardzo duzo dla pilkarza,mozna nawet rzec ze jego kariera jest w rekach szejka a nie jego samego

0

@Hushovt Ja mam wrazenie ze ten sezon dogra w PSG potem odejdzie I nawet zastanawiam sie na jakies 300$ zahaczyc te 4,5

17

Kursy na Brazylijczyka:
FCB 1,44
Real 2,8
PSG 4,5
Juve 7

1

Czlowiekowi chce sie po prostu SRAĆ tym imieniem Neymar.
Neymar wstal,Neymar usiadl,Neymar przyjdzie,Near blizej,Neymar dalej,Neymar chce,Barca nie chce,Real chce,Barca tez chce....
Zasadnicze pytanie: Jesli w planach byl Ney to po cholere nam byl Antoine?
I drugie najwazniejsze : No gdzie on niby grac?

2

Wejscie Leo i reakcja kibicow,chcialbym choc na chwile byc na jego miejscu:D

0

City gol. .

0


Wycieczka Malcoma po klubie.
Na 3:47 juz mowi ze tam lepiej niz w Barcelonie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?