0

Litwa golazo :p.

0

Wybraliscie forse i nie pasowalo wam ze to Messi jest N°1 to teraz mozecie sobie czyscic tylek tymi banknotami.

0

Dajcie juz Fergusona,mysle ze tylko on go polozy

0

Khabib jak zwykle oprocz ataku w nogi nic nowego

3

Szkoda ze Miki nie podawal,czyste wyjscie 1 na 1

0

Dalej Armenia jeszcze :D

1


Najwazniejsze dazyc do celu :D

0

Ogladalem wczoraj filmik o tragedii w Beslanie 15 lat temu kiedy wzieli w zakladnikow 1200 osob i trzeba przyznac niezla "spec-operacja". Wnioski po 3 godzinnym filmiku :
-O uzbrojonych po zeby czeczencach wiadomo bylo jeszcze dzien do ataku.
-Straz pozarna przyjechala bez! wody a kiedy wybuchl pozar podczas szturmu gasili go 2h pozniej.
-Z dachu naprzeciwko ktos walil rakietami w sale gimn. gdzie wszyscy byli I do dzis nikt nie wie kto i po co.
-Byla lista 4 osob z ktorymi chcieli rozmawiac albo zamienic na dzieci,nikt nie pojechal (jeden wogole zniknal na miesiac).
W rezultacie po 3 dniach 350 osob zginelo...

4

Ci co maja koszulke Neya z FCB mozecie juz ja schowac do szafy na jakis czas :D

2

@EldoradoHaze Ja mam 50$ za 4,9 nawet namawialem tutaj zeby brali,to mnie zjedli w komentarzach :D

0

Ktory transfer wg was byl najbardziej niespodziewanym?
Suarez
Ibra
Fabs
Douglas

0

@Gacu95 Koszulke Barcy Ney poki co moze zalozyc tylko w Fifie :)

2

Nowa bomba to Peter Crouch na zmiennika zmiennikow Suareza

1

@kuz On juz raz sie zblaznil piszac ze Ney zostaje u nas na 100%. Od 2 lat nie pisze on nic nowego tylko kopiuje nowosci

3

@MesQueUnClub96
Wszystkie lacznie z Gerardem Romero to juz nie Tiery a zwykle pismaki.
Jedyny madry Balague ktory dementuje wszystko :)

0

@barcelonaLM A gdzie lotnisko?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Dzis 2 powody do swietowania :
1 Kolejny sezon telenoweli z Neyem dobiegl konca i na szczescie nie przyszedl.
2 Dzieciaki w koncu poszli do szkol i nikt nie drze gardla pod oknem od 7 rano 7 dni w tyg

1

W Italii to chyba jakis rekord bramek zaliczyli w tej kolejce,co mecz 5,6 goli :D

0

Trzymac to! .

0

Dobrze real solidaryzujcie sie z nami za to was lubimy.
Stary dobry Zizou mnostwo rzutow roznych powrocili :)

0

@ViscaBarca123 Jakby mnie tak w wieku tego goscia postawili przeciwko R10 to ja bym jeszcze padl na kolana :D

0

Valdek ja cie bardzo prosze zapomnij o Bilbao i przestaw sie na taki futbol. No niech graja na full 60-70 minut a potem wpuszczac takich Ansu (1 raz go widzialem,co malolat ma glod do gry,nie mozna go zmarnowac).
Tesknilem za taka Barca,a na zapleczu Leo na pelnej ku..wie i Luis.
Dobry mecz,mamy jeszcze problem z Busim dostajacym zacmienia slonca,moglby Erni zamienic go Rakiticiem o ile ten nie leci do Wloch

1

Valverde IN. .

2

Juz lepiej tego Ivana na DP ustawic,co ten Busi odpi..ala jemu zupelnie odcielo prad od 2 lat

0

@18wojtek99 No przykro mi mam w zapasie jeszcze strone gooool.org znajdz herb Barcy bedzie mnostwo transmisji

0

@barcelonaLM Lepiej brac MLS i Brazole w nocy graja, Boliwia to loteria z golami

0

@Ricc Z ktorego jeden nawet bramki nie strzelil w lidze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@18wojtek99 Niemozliwe. Klodka jest na innym,wybierz ten ktorego litery sa zamalowane na czerwono

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?