Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Litwa golazo :p.
0
Wybraliscie forse i nie pasowalo wam ze to Messi jest N°1 to teraz mozecie sobie czyscic tylek tymi banknotami.
0
Dajcie juz Fergusona,mysle ze tylko on go polozy
0
Khabib jak zwykle oprocz ataku w nogi nic nowego
3
Szkoda ze Miki nie podawal,czyste wyjscie 1 na 1
0
Dalej Armenia jeszcze :D
1
Najwazniejsze dazyc do celu :D
0
Ogladalem wczoraj filmik o tragedii w Beslanie 15 lat temu kiedy wzieli w zakladnikow 1200 osob i trzeba przyznac niezla "spec-operacja". Wnioski po 3 godzinnym filmiku :
-O uzbrojonych po zeby czeczencach wiadomo bylo jeszcze dzien do ataku.
-Straz pozarna przyjechala bez! wody a kiedy wybuchl pozar podczas szturmu gasili go 2h pozniej.
-Z dachu naprzeciwko ktos walil rakietami w sale gimn. gdzie wszyscy byli I do dzis nikt nie wie kto i po co.
-Byla lista 4 osob z ktorymi chcieli rozmawiac albo zamienic na dzieci,nikt nie pojechal (jeden wogole zniknal na miesiac).
W rezultacie po 3 dniach 350 osob zginelo...
4
Ci co maja koszulke Neya z FCB mozecie juz ja schowac do szafy na jakis czas :D
2
@EldoradoHaze Ja mam 50$ za 4,9 nawet namawialem tutaj zeby brali,to mnie zjedli w komentarzach :D
0
Ktory transfer wg was byl najbardziej niespodziewanym?
Suarez
Ibra
Fabs
Douglas
0
@Gacu95 Koszulke Barcy Ney poki co moze zalozyc tylko w Fifie :)
2
Nowa bomba to Peter Crouch na zmiennika zmiennikow Suareza
1
@kuz On juz raz sie zblaznil piszac ze Ney zostaje u nas na 100%. Od 2 lat nie pisze on nic nowego tylko kopiuje nowosci
3
@MesQueUnClub96
Wszystkie lacznie z Gerardem Romero to juz nie Tiery a zwykle pismaki.
Jedyny madry Balague ktory dementuje wszystko :)
0
@barcelonaLM A gdzie lotnisko?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Dzis 2 powody do swietowania :
1 Kolejny sezon telenoweli z Neyem dobiegl konca i na szczescie nie przyszedl.
2 Dzieciaki w koncu poszli do szkol i nikt nie drze gardla pod oknem od 7 rano 7 dni w tyg
1
W Italii to chyba jakis rekord bramek zaliczyli w tej kolejce,co mecz 5,6 goli :D
0
Trzymac to! .
0
Dobrze real solidaryzujcie sie z nami za to was lubimy.
Stary dobry Zizou mnostwo rzutow roznych powrocili :)
0
@ViscaBarca123 Jakby mnie tak w wieku tego goscia postawili przeciwko R10 to ja bym jeszcze padl na kolana :D
0
Valdek ja cie bardzo prosze zapomnij o Bilbao i przestaw sie na taki futbol. No niech graja na full 60-70 minut a potem wpuszczac takich Ansu (1 raz go widzialem,co malolat ma glod do gry,nie mozna go zmarnowac).
Tesknilem za taka Barca,a na zapleczu Leo na pelnej ku..wie i Luis.
Dobry mecz,mamy jeszcze problem z Busim dostajacym zacmienia slonca,moglby Erni zamienic go Rakiticiem o ile ten nie leci do Wloch
1
Valverde IN. .
2
Juz lepiej tego Ivana na DP ustawic,co ten Busi odpi..ala jemu zupelnie odcielo prad od 2 lat
0
@18wojtek99 No przykro mi mam w zapasie jeszcze strone gooool.org znajdz herb Barcy bedzie mnostwo transmisji
0
@barcelonaLM Lepiej brac MLS i Brazole w nocy graja, Boliwia to loteria z golami
0
@Ricc Z ktorego jeden nawet bramki nie strzelil w lidze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@18wojtek99 Niemozliwe. Klodka jest na innym,wybierz ten ktorego litery sa zamalowane na czerwono