0

@FC1899Barca Co ty wogole piszesz,ty ogladasz wogole mecze ?

0

Zaliczyl 2-1. .

0

Zaraz zaliczy. .

0

Valencia jeszcze w szatni,moze pykniemy ich 5,6-0 :)

1

Przypominam ze zw Barcy bylo za 1.6 :D

0

Gooooooooooool Fati ty kozaku!!!!!

4

Leo naucz tego dzieciaka wszystko co mozesz

9

Ja w jego wieku tez strzelalem dla FCB :D

0

FATIIIIIIIIIIIII GOOOOOOL

0

Smietankowi maja nowa strone?
Dozylismy tego,widzialem juz wszystko :D

0

@Luqi5 Messi ostatnio dostal mocna owacje,jesli sie nie myle to chyba od Betisu?

0

@amanter Biore gole co ma byc to bedzie....

0

Decydujacy wybor na kuponie pomozcie...
Barca zwyciestwo za 1,6 czy over 2,5 za 1,79?
Mam jeszcze problem z Interem,tam poki co zostawiam over 2

1

Erni czy to ty?

0

Jeszcze 2-3 takie mecze i zacznie sie kolejny,tym razem przedswiateczny sezon z powrotem Neymara

0

@adi7adi8 Nie nie wiem,dzieki ze mi wytlumaczyles profesorze Dumbledore

0

Nie pozwalacie nam wklejac darmowych transmisji,zeby wszysxycy mogli ogladac za to reklame playera za 50zl wieszacie na samej gorze dyskusji.

0

Leipzig karny?
Edit 1-1 swietnie :)))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Socjopata Dalem 5$ na remis za 4

0

Kurs na Norwich byl 12?

0

Co ten Bayern odp..la 32 minuty 0 rzutow roznych..

0

Norwich 1-0 City

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@danielmats


tomono on po raz 1 wogole zaczal dawac reakcje,dopiero teraz mozna mowic o przebudzeniu

23

Po 6 latach spiaczki Schumacher dal w koncu reakcje. Swietna wiadomosc ciekaw jestem czy cos kontaktowal przez ten czas

1

@jedrek7000 Noo niezle gratuluje tych drugich polow :p

0

Kurde ale kursy byly na gole Albanii a ja debil wzialem cornery...

0

Ja rozumiem ze juz Sterling ZP ale to jest mecz z Kosowem ludzie :D

0

@Adek124PL Najwazniejsze zeby ci szklo nie peklo kiedy je zakladasz, swoje LG wymienialem bez problemu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?