Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bogatym nie zabronisz ;))
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/67309026_469107680548532_301299961633439744_n.jpg?_nc_cat=109&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQnyhD77tGsyYqWzHmhja6rEfnojgdW6aqpw0HjuCga-Z53HghYOZIVTxFQ3sDKxVjc&_nc_ht=scontent-arn2-1.xx&oh=fcf25b15549f8b33625834fc50f3a7de&oe=5DAEE491
2
W nadchodzacym sezonie postanowilem nie przepuscic zadnego meczu naszej ekipy.
Pomijajac ten glod LM nam kibicom zostaly ostatnie 2-3 (moze 4) lata Leo na najwiekszych obrotach.
Mam nadzieje ze przejdzie Grzmota w bramkach w CL i o ile sie nie myle nasza gwiazda jest juz bardzo blisko do czolowki najlepszych strzelcow w historii,ciekawe do ilu bramek dojdzie ;)
0
Wczoraj transfer Balea 1,74 dzis juz 1,12 niezle,szkoda ze zwatpilem w jego odejscie
5
@kejdzi Niestety nie bylo jak,rece mial zajete liczeniem goli.
0
@Akobz Za rok bedziemy spać.
Czy to jest romantyczne?
0
@AmigoBlancos Ubaw to ja bede mial jak Floro zostawi to tak jak jest i nie wzmocni wam defensywy :P
0
@jeyx77x Dostal zakaz gry u nas (bodajze na 3 lata),teraz jesli sie nie przeniosl to powinien byc w Hellas Verona.
Tu mala probka technicznych umiejetnosci jeszcze jak gral u nas
0
Kubo to bedzie rewelacja wsrod mlodziezy smietankowych. My mielismy jeszcze Lee,ktorego tak swietnie wyszkolilismy zeby Fifa zabronila mu u nas grac. Wg mnie bil na glowe talentem Halilovicia
1
Simeone zawsze mial genialna pake do gry w ofensywna pilke,szkoda ze jest wielbicielem duzych transportow
1
Niby sparing ale zobaczyc siódemeczke strzelona realowi to czysta przyjemnosc,niech ich glowa troche poboli w weekend :D
0
@Kamilos84 3 lata z rzedu tak mowiono :D
0
@bartoszekkk Ja bym powiedzial ze Modričia
0
NY City takze gol, MLS zyla zlota dla grajacych na bramki :)
0
Mam nadzieje ze wlasnie taki real zobaczymy w tym sezonie. Tracacy mnostwo goli,Perez nie sp..ol tego i zostaw defensywe tak jak jest
0
@PanRol Mbappe to zywa kopia Henryego, Ronaldo stylem bardziej przypomina Suareza,z troszke lepsza technika
0
@BarcaInfo Przewaznie po takich wypowiedziach mamy problemy ;)
2
@ViscaBarca123 W 2016 tez byl artykul o wielkich nastepcach Grzmota i Leo. Nie edytowalem obecne kluby. Czolowka :
Kingsley Coman (1996, Francja, Bayern Monachium)
2. Leroy Sane (1996, Niemcy, Schalke 04 Gelsenkirchen)
3. Youri Tielemans (1997, Belgia, Anderlecht)
4. Gianluigi Donnarumma (1999, Włochy, AC Milan)
5. Breel Embolo (1997, Szwajcaria, FC Basel)
6. Alen Halilović (1996, Chorwacja, Sporting Gijon, wypożyczony z FC Barcelony)
7. Ruben Neves (1997, Portugalia, FC Porto)
8. Dele Alli (1996, Anglia, Tottenham)
9. Gerson (1996, Brazylia, Roma)
10. Kenedy (1996, Brazylia, Chelsea)
0
@jedrek7000 Podatek wiekszy niz dochod,mozesz smialo powiedziec ze zagrales dla spoleczenstwa :D
A tak powaznie,dlaczego nie gracie na zagranicznych bukach? Nie dosc ze oni na nas zarabiaja,to jeszcze panstwu trzeba placic za to ze jest sie geniuszem:)
Niech zyje VPN.
0
@KamQiX A mnie bardziej zastanawia po jaka cholere w wieku 68 lat robic sobie prawo jazdy,no nie badzmy smieszni. Myslala ze w niebie bedzie z tym prawkiem latac?
0
Co z transferem Bale'a?
Ciekawy kursik znalazlem:
Odejdzie do Chin- 1,64
Zostanie 2,34
Z ciekawszych jest jeszcze Rakitic
Psg-2,25
MU-3,5
Inter-3,74
_____Neymar
PSG 1,37
Barca 2,25
Juve 7
0
@Suzu Wszystkie powyzej 2,5 :D
0
40 spotkan Ligi Europy dzisiaj do wyboru. I wez tu czlowieku zrozum ktore wrzucac na kupon :D
2
@Douglasinho Frenkiego Valverde sprobowal wczoraj,ustawiajac go za Ivanem co mnie wlasnie zdenerwowalo,u nas Busi nigdy nie uczestniczy w ataku,jesli on go tam przygwozdzi,to my nic od niego nie zobaczymy.
1
Kogo widzicie na DP w podst. jedenastce? I kto przed nimi na rozgrywajacym i OP?
Wg mnie idealnie by bylo postawic na Ivana,kosztem Busiego.
Hiszpan w formie nie ma sobie rownych,ale wyraznie wygasa z roku na rok,moze juz pora rotowac zeby nie czul sie nietykalny? Tak byloby chyba ok
Ivan/Busi/Vidal
De Jong/Arthur---Cou/Aleňa
0
@Odesseiron Zrobili z tego jakis jeb.. melodramat, te cale NTV wrzucalo przerobione trailery Czarnobyla,tak zeby obrzucic gownem i ukraincow I HBO.A teraz nakrecili swoja historyjke :DD
35
A co powiecie jesli Zizu znowu wlaczy sie w tryb LM i wygra go ?:D Ja bym chyba wzial emeryture od pilki
10
Real to naprawde fajna druzyna.
Zawsze jak myslimy ze zagralismy do dupy,solidarizuja sie I graja jeszcze gorzej,zeby poprawic nam humory :)
0
@ksobi Nie,mowie serio. Zaczelo sie to kiedy bylem w armii,sluzylem w miejscu gdzie byly straszne upaly i wieczorem,koledzy uciekali od nich jak szaleni do mnie nie podchodzily wcale. Tez bys byl w lekkim zdziwieniu,gdybys to odczuwal na sobie:D
2
@insp1re
LOST
Narcos
Brygada (tego pewnie nikt nie ogladal,a mozecie zalowac,jedyny ruski film/serial jaki obejrzalem genialny scenariusz o 4ce przyjaciol,ktorzy przez przypadek zostali gangsterami)
0
Znacie jakichs ludzi ktorych nigdy nie ukasil komar? Kiedys myslalem ze to normalne,a teraz wydaje mi sie to troche dziwne ze moge sobie spokojnie lezec pod otwartym oknem w samych majtach i nigdy nawet na mnie nie usiada. Moze nie mam krwi?:D