Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@barpol11 Ja nie widze sobie konkurencji,wszystkich bym podziurawil
0
@Barcelismo oby zdementowali (:
0
@Rewolucja123 W takim razie to Ivan musialby grac na DP.
Bo chyba nie myslisz ze my mozemy grac bez defensywnego?:)
8
@grizzy10 Ronaldo moze sie dwoic i troic ale I tak nigdy nie moze przeskoczyc poziomem Leo.
Argentynczyk praktycznie w kazdym meczu dostaje MOTM, dziwne nawet ze do dzisiaj nikt jeszcze nie zrobil artykulu nt temat,wtedy zobaczymy ktory z nich jest lepszy.
0
@Kamiloza91 ja wzialem 207 za 1,47
1
@pax Dani tez zostawial autostrade z tylu i Pique z Puyolem jakos dawali rade w asekuracji. Busi tez kapitalnie sobie dawal rade przy kontrach.
Ten defensywny I oczojebny styl zaczal sie od Rossela i rok w rok jest coraz gorzej wg mnie. Messi skonczy kariere I mamy prz..bane bo 3/4 meczow w sezonie on wyciaga.
1
@pax Brawo,mialem wtedy 7 lat,nie pamietam tylu szczegolow. Mozna zrobic porzadny artykul na glownej,zeby geniusze taktyki I transferow przed tym jak p..rza tu kocopoly,poczytali sobie troszke historii.
Odnosnie dzisiejszego zarzadu moge jeszcze przypomnic jak probowali sprzedac Leo do Chelsea po jednym "slabszym" sezonie :)
0
@LeoMessi1994 Wlasnie o to mi chodzi,ze wielka masa ludzi mysli ze to jest fifa,i jesli zawodnik jest swietny to zawsze musi grac idealnie a jesli mu nie idzie to spezedac!:) Powtarzam Xavi bardzo ciezko wszedl w zespol,w dzisiejszych czasach dostawalby wiecej gwizdow od Cou
8
Tak swoja droga ciekawe czy Xavi i Iniesta utrzymaliby sie u nas w klubie w dzisiejszych czasach.
General przez moment byl bardzo blisko wylotu,poszczescilo nam sie cholernie,ze zarzad mu zaufal.
W podobnej sytuacji jest teraz Coutinho. 5 lat szukamy kogos kto moze ogarnac ten srodek pola I zamiast poczekac az jakis normalny trener zostawi go w srodku na pozycji Iniesty, eunuchy i pseudotrenerzy juz go sprzedaja. Pomijajam fakt ze odeszlismy od naszego stylu I filozofii futbolu (Athletic Bilbao vol2) i zamieniamy sie w autobus po 1-0,czlowieka cholera trafia kiedy czyta wielkich mistrzow fify I pes'a. Gdybysmy byli teraz w latach 95-2003 to polowy uzytkownikow by pewnie nie bylo tutaj.
O Semedo nawet zal pisac,koles wchodzi I kopie sam ze soba. Przypomnijcie sobie co wyprawial Leo z Danim,kiedy nie trzeba bylo biegac wszerz boiska zeby dostac pilke
2
Jak juz wogole nie macie co robic to wlaczcie sobie urywek z remontady Leo kiedy mial jeszcze 12 lat. Ja naprawde nie wiem jak mozna tyle lat byc liderem,on chyba byl razem z Obelixem kiedy ten wpadl do wanny
7
Konto tej laski z finalu zablokowali,hehe dobrze tak sucz..e,mam nadzieje ze jeszcze dostanie pozadna grzywne,miejsce dla klientow sobie wybrala.
1
@Encore Taka juz nasza terazniejszosc. Spoleczenstwo przypomina mi teraz jeden wielki strip-club. Kobiety kreca dupa I cyckami,panowie portfelami. Bardzo rzadko sie teraz trafia na ludzi w ubraniach,przechodzimy powoli na afro-style 8D
1
@Encore smiac sie? przed finalem miala 300k a teraz dobija do miliona,tutaj trzeba plakac :D
5
https://www.facebook.com/460927940698666/posts/1362907197167398/?app=fbl
Lewy ze swoja nowa dziewczyna widziany na Wanda Metropolitano
0
Ludzie,jak nazywa sie strona na ktorej mozna bylo sledzic lot samolotow?
1
Fajnie ze Klopp wygral w koncu LM moze w koncu odejedzie z LFC I jakims cudem przyjdzie do nas. Wiem,wiem niemozliwe zeby go teraz puscili :)
0
Niech wpadaja na Zenit Arena, polecam Wam przyjechac do Sankt-Petersburga jesli sie dogadaja,fenomenalne miasto I biale noce juz sie zaczely,zobaczycie jak to jest,chodzic po miescie o 3 w nocy kiedy swieci slonce :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Gol Leo z trybuny
23
Sprzedac poki jest cos wart.
0
o rany :D Prosze o wybaczenie,ostatni raz kiedy ich ogladalem juz go nie bylo,dzieki niezle mnie zamknales ????
0
To co sie dzieje w Madrycie przewidywalismy wszyscy,oni nie mogli przeciez wiecznie ratowac tylki miliardem wrzutek czy nurem w ostatnich minutach kiedy nie idzie. Przypominaja teraz ten moment "Galacticos" w ktorym byli tak mierni ze kazdy chcial zagrac z nimI zagrac :)
Przyszedl Var,balonik pekl, Grzmot na emeryturze I "najlepsi z najlepszych" zamienili sie w sredniaka LL :D
Szczerze nie moge sie doczekac kiedy Perez otworzy skarbonke I pojdzie na zakupy.
Niech laduje teraz setki milionow w transfery,zeby w nastepnym sezonie mozna bylo skopac dupe mocnemu realowi.
Marzeniem jest zeby Ney tam poszedl I pare sezonow porywalizowal z najlepszym w historii :):) Jestem pewien ze Leo dostalby jeszcze wiekszego powera. Grzmot zostal daleko w tyle. W pilce rzadzi Messi,Messi,Messi potem przepasc I dopiero nastepni pilkarze:)
1
Szkoda ze Paco Jemes nie jest teraz trenerem Rayo,koles wychodzil 1-1-8 na Real,kiedys nawet stawial swoje jajca na to ze pokona smietankowych :D
36
I pomyslec ze nasz Leo zaczynal grac pod Neymara I przekazywac mu paleczke lidera,tylko po to zeby ten nie uciekal z klubu.
Trzeba mu dziekowac ze odszedl, nikt kto przyszedl do Barcy od momentu pojawienia sie naszego geniusza nie byl w stanie go przycmic w zadnym aspekcie.
Jakie to zajebiste uczucie,zyc w czasach R10 I Leo :)
0
lfc gooool :Dd.
3
Kapitan Grzmot jaki naladowany,jeszcze go piorun pierdolnie gdzies w polu karnym AM
0
MC total over 3,5 + Juve corners 10,5 over
4
Lapcie caly link z Beckhamem i fake pomnikiem. Wyraz twarzy po odkryciu mistrzostwo :D
6:30 "Chris what u think?"
"I think its amazing" xD
0
Lajonel!!!!!!!!!!!!!!!