Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pan SUAREZ !!!
0
No jak??
0
Otworzyli sie,licze teraz ze jeszcze 2-3 im wcisniemy :)
0
Nawet ole zalozyl :D.
0
W pustaka tfu, moglo byc 0-3
0
No to teraz czekamy na Gutiego, oby dotrwal do Gran Derbi :D
2
Jest i 2-0 :D.
0
Jaki smieszny ten Real :D
1
Moze uda nam sie sciagnac Mbappe,przeciez to jest idealny nastepca Luisa. Koles ma przed soba 10-15 lat gry na najwyzszych obrotach i zobaczcie co teraz wyprawia.
0
A ja zamienilem rzuty rozne w Chelsea na zwyciestwo, dadza rade?
0
Ciekawe ze dzis wyjatkowo cicho nt Ukraincow:) Jesli ktos nie widzial przewincie troche i zobaczcie jak czcza pamiec swojego bohatera Bandery.
1
Busi czesto ma wahania formy,niech Rabiot troche potrenuje z mistrzem i zobaczycie da nam sporo pozytku,to nie jest byle jaki grajek
1
Jeszcze Cou i Arthur/Ivan i tak powinna wygladac nasza once de gala, w koncu klei im sie pilka,dzis wrzyscy zauwazylismy w koncu jakis efekt
2
Ale mordy :DDDDDDDDDDF
0
Goooooooooooooooooooooool
0
Poki gramy tak jak zawsze nam wychodzilo zauwazcie jaka jest roznica miedzy Messim na prawej pomocy z Leo na OP,,gdzie nie ma tloku w srodku pola przez podwojne albo potrojne krycie
0
Leo juz 2 gole i 3 asysty mogl spokojnie zalozyc :p
Pewnie wrzuci jeszcze gola do przerwy
0
Coooo tam sie wyrabia
0
Messiego trzeba czesciej wkur..ac,jak ja uwielbiam tego gracza,co my po R10 i Messim bedziemy robic ?:D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To ze mamy Valverde nie znaczy ze nastepni trenerzy tez beda defensywnie grajacymi.
Erni to chyba 1szy taki przypadek,i mam nadzieje ze ostatni.
0
Jesli bedzie sie tak rozwijal to uwierz bedzie jeszcze lepszy od Henryego,bardzo chcialbym go widziec na 9tce za Suareza.
0
Brawo Pittsburg z 3-0 na 3-3 i ostatni overek na kuponie +.
0
Dzis Dembuz swietny mecz,wiec pewnie tradycyjnie zaraz MD albo Sport jakis artykul,jaki to on zly.
Pamietacie jak Neymar ktoremu Lucho w swoim 1szym sezonie przed pamietna kleska na Anoeta kazal wyjsc na rozgrzewke zeby wejsc,poszedl do kibicow i zaczal rozdawac autografy?
Poszla mala afera,opamietal sie i dalej ze sportowej strony wszyscy wiemy ile dawal z siebie na murawie.
Teraz mamy Dembuza,kibica Barcy u ktorego jest jeszcze psychika nastolatka,ale chlopak ma mega talent,i co bardzo rzadko sie zdarza jest obunozny.
Za sezon dwa kiedy zlapie wieksza pewnosc siebie i rozwinie technike,wtedy moze nam dac o wiele wiele wiecej radosci niz Ney.
Messiemu zostaly 3-4 sezony na pelnych obrotach,moze zdazy do tego czasu przekazac paleczke Francuzowi. (Dembele i Mbappe to wg mnie jedyni kandydaci do zastapienia Leo w przyszlosci. Obserwuje jeszcze kariere Maxi Lopeza i nawet dziwne ze Pep albo Klopp jeszcze go nie wyciagneli,koles jest jak mieszanka Xaviego z Iniesta)
0
Co ta BvB zrobila z moim kochanym kuponem,no jak tam nie weszla choc 1 bramka,to jest k...a niepojete
0
4:10 Pep :DDDDDD
1
Brawo Sewilla 1-1.
1
Wlasnie dlatego trzeba stawiac overki a nie jakies glupie kalkulowanie z wyborem zwyciezcy meczu
21
Real po dekadzie gry na (do) jednego zawodnika wpadl w niezla pulapke.
Odszedl Grzmot,a teraz probuja grac miedzy soba ale wyglada to tak jakby kazdy czekal az nastepny cos wymysli :p
0
Leo w gazie akurat teraz musial zlapac kontuzje...Dzis moglby zagrac z Modriciem i szanse na ZP moglyby znacznie wzrosnac