0

Poki co miazga w kazdym aspekcie :)
Niech tak graja do konca i Julek moze sie pakowac

0

Jakie pustki na trybunach

1

Znajdz Matvh Tv w google,maja mnostwo darmowych streamow w HD cos znajdziesz na szybko

0

Licze na 4-5 bramek naszej ekipy,Leo i Luis niech sie nastrzelaja,Sevilla lubi od nas dosawac duzo bramek

4

Czyli plan Erniego to 3pkt jutro swoim zeleznym skladem i rezerwy w nastepnej kolejce. Tak jak ja w Fifie - wyciskam max z tego co mi sie podoba i od czasu do czasu wstawiam kilku graczy naraz :D
Ten czlowiek ma swoja koncepcje i swoj styl i jestem pewien ze jesli nie jakies kontuzje albo kartki to bedzie gral tymi 13-14 zawodnikami do usranej smierci

3

Mbappe za 2-3 lata to bedzie kopia (o ile nie lepsze wersja) Henryego za najlepszych lat i to do niego mozna go porownywac, umowmy sie ze porownywanie kogokolwiek do Leo jest niezbyt rozsadne :)

0

Bardziej przydalby im sie trener z taktyka i charyzma,bo oni nawet bez Leo nie wiedza w co graja

0

Dobrze ze wcisneli gola Irakowi bo juz sie balem o zwyciestwo na kuponie :D

0

Kolegowales sie z nim?

2

Wy chyba nie wiecie kim byl i co zrobil Judasz jesli wiazecie ten wpis z Ernim.
No co zrobil,zdradzil go nie wprowadzajac na boisko?:D

Nie zmienia to oczywiscie faktu ze nasz treneiro zupelnie odlatuje z meczu na mecz

1

Goooooooooool Messiiiiiii

0

Messi umoe strzelac Valencii,spokojnie mozemy ich jeszcze pojechac za otwarta gre

1

Pique to powinien do Swiat nie wachac trawy,ile on juz bramek spieprzyl w tym sezonie,co to ma byc

0

Mimo wzzystko takie polowanie na nogi i walka z lezacym zawsze mnie irytowala. Nie chodzi tylko o walke Konora,choc mam nadzieje ze uda mu sie cos wymyslic na zapasnika Khabiba i zrobia z tego trylogie. Jestem pewien ze rewanz bedzie bardziej hardkcorowy od 1szej walki

0

Przypomniales mi ze mamy nowego zawodnika Malcoma,moze Erni tez poczyta gdzies w raporcie jego nazwisko :D

3

Messi z Totkami

4

A mozna bylo brac 4 gole w PSG za 1.65...

0

Na niedzwiedziu.

1

Juniorzy na 1:1 mam nadzieje ze seniorzy 1-3...
Zawsze slynelismy z tego ze rozwalamy druzyny grajace z nami otwarta pilke szczegolnie w Anglii.
Suarez i Leo z pewnoscia naladowani pozostaje tylko liczyc ze Erni dzisiaj nie zabierze ze soba worka cementu na mecz :)

Moje typy z kursem 7.7 za 100$ :D
Psg total over 2.5
Locomotiv corners 7.5
Borussia corners 7.5
Tottenham total over 2.5
Napoli total over 2
Porto corners 7.5
Atletico total over 1.5
Psv total over 1.5

4

Az mi sie przypomnialy komentarze tych geniuszy ktorzy sezon temu plakali za Munirem mowiac ze bije Paco na glowe :D

0

Ten sport jest dla nas,kibicow i mam prawo narzekac ile mi sie zechce. Nie wiem jakiej satysfakcji dostajesz ogladajac bezbarwna Barcr Valverde

2

Nasz styl gry tak bardzo wk..wia ze juz 2 mecz z rzedu nawet czlowiekowi sie nie chce ogladac tej kopaniny.

Zamieniamy sie w Atletico Madryt i z meczu na mecz coraz bardziej krwawia oczy.
CMCo to wogole za taktyka,przypomnijcie mi ktory trener Barcy w taki sposob zmienil styl druzyny?
Nawet monotonne klepanie w 3im sezonie Rijkaarda bylo ciekawsze od tego minimalizmu Valverde.
Wychodzimy na mecz, 1 polowa to gra w kotka i myszke,w 2 jesli nie prowadzimy 1- 0 zaczyna sie nerwowka i albo ledwo dowozimy wynik albo przeciwnik nas kontruje i padamy mentalnie.
Jesli czlowiek cale zycie uczyl defensywnego futbolu to nie wiem jak moze w 2 lata zmienic swoja wizje.
Zmiany ktore robi nasz trener to juz wogole komedia,tam nie ma czego komentowac, Ernesto chyba dalej mysli ze jest w Bilbao

0

Nowe kaski.

0

Lazio gol i 7 z 12 spotkan jest. Zostal
Arsenal over 2.5
Kopenhagen rozne over 7.5
Red Bull over 2
Celtik over 1.5

Laczny kurs 15.7 myslicie ze dam rade ?:D

0

Ale mi kupon uratowal ziomeczek brawo,czasem trzeba kibicowac wrogom :D

0

No i zostal jeden gol u smietankowych na kuponie...

0

Pobil sie z kibicami w trakcie meczu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wszystkie mecze dobrze ida oprocz Valencii,gdzie ja tam 9 roznych widzialem..

1

I Jaap Staam (chyba dobrze napisalem) na stoperze z Ramosem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?