Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poki co miazga w kazdym aspekcie :)
Niech tak graja do konca i Julek moze sie pakowac
0
Jakie pustki na trybunach
1
Znajdz Matvh Tv w google,maja mnostwo darmowych streamow w HD cos znajdziesz na szybko
0
Licze na 4-5 bramek naszej ekipy,Leo i Luis niech sie nastrzelaja,Sevilla lubi od nas dosawac duzo bramek
4
Czyli plan Erniego to 3pkt jutro swoim zeleznym skladem i rezerwy w nastepnej kolejce. Tak jak ja w Fifie - wyciskam max z tego co mi sie podoba i od czasu do czasu wstawiam kilku graczy naraz :D
Ten czlowiek ma swoja koncepcje i swoj styl i jestem pewien ze jesli nie jakies kontuzje albo kartki to bedzie gral tymi 13-14 zawodnikami do usranej smierci
3
Mbappe za 2-3 lata to bedzie kopia (o ile nie lepsze wersja) Henryego za najlepszych lat i to do niego mozna go porownywac, umowmy sie ze porownywanie kogokolwiek do Leo jest niezbyt rozsadne :)
0
Bardziej przydalby im sie trener z taktyka i charyzma,bo oni nawet bez Leo nie wiedza w co graja
0
Dobrze ze wcisneli gola Irakowi bo juz sie balem o zwyciestwo na kuponie :D
0
Kolegowales sie z nim?
2
Wy chyba nie wiecie kim byl i co zrobil Judasz jesli wiazecie ten wpis z Ernim.
No co zrobil,zdradzil go nie wprowadzajac na boisko?:D
Nie zmienia to oczywiscie faktu ze nasz treneiro zupelnie odlatuje z meczu na mecz
1
Goooooooooool Messiiiiiii
0
Messi umoe strzelac Valencii,spokojnie mozemy ich jeszcze pojechac za otwarta gre
1
Pique to powinien do Swiat nie wachac trawy,ile on juz bramek spieprzyl w tym sezonie,co to ma byc
0
Mimo wzzystko takie polowanie na nogi i walka z lezacym zawsze mnie irytowala. Nie chodzi tylko o walke Konora,choc mam nadzieje ze uda mu sie cos wymyslic na zapasnika Khabiba i zrobia z tego trylogie. Jestem pewien ze rewanz bedzie bardziej hardkcorowy od 1szej walki
0
Przypomniales mi ze mamy nowego zawodnika Malcoma,moze Erni tez poczyta gdzies w raporcie jego nazwisko :D
3
Messi z Totkami
4
A mozna bylo brac 4 gole w PSG za 1.65...
0
Na niedzwiedziu.
1
Juniorzy na 1:1 mam nadzieje ze seniorzy 1-3...
Zawsze slynelismy z tego ze rozwalamy druzyny grajace z nami otwarta pilke szczegolnie w Anglii.
Suarez i Leo z pewnoscia naladowani pozostaje tylko liczyc ze Erni dzisiaj nie zabierze ze soba worka cementu na mecz :)
Moje typy z kursem 7.7 za 100$ :D
Psg total over 2.5
Locomotiv corners 7.5
Borussia corners 7.5
Tottenham total over 2.5
Napoli total over 2
Porto corners 7.5
Atletico total over 1.5
Psv total over 1.5
4
Az mi sie przypomnialy komentarze tych geniuszy ktorzy sezon temu plakali za Munirem mowiac ze bije Paco na glowe :D
0
Ten sport jest dla nas,kibicow i mam prawo narzekac ile mi sie zechce. Nie wiem jakiej satysfakcji dostajesz ogladajac bezbarwna Barcr Valverde
2
Nasz styl gry tak bardzo wk..wia ze juz 2 mecz z rzedu nawet czlowiekowi sie nie chce ogladac tej kopaniny.
Zamieniamy sie w Atletico Madryt i z meczu na mecz coraz bardziej krwawia oczy.
CMCo to wogole za taktyka,przypomnijcie mi ktory trener Barcy w taki sposob zmienil styl druzyny?
Nawet monotonne klepanie w 3im sezonie Rijkaarda bylo ciekawsze od tego minimalizmu Valverde.
Wychodzimy na mecz, 1 polowa to gra w kotka i myszke,w 2 jesli nie prowadzimy 1- 0 zaczyna sie nerwowka i albo ledwo dowozimy wynik albo przeciwnik nas kontruje i padamy mentalnie.
Jesli czlowiek cale zycie uczyl defensywnego futbolu to nie wiem jak moze w 2 lata zmienic swoja wizje.
Zmiany ktore robi nasz trener to juz wogole komedia,tam nie ma czego komentowac, Ernesto chyba dalej mysli ze jest w Bilbao
0
Nowe kaski.
0
Lazio gol i 7 z 12 spotkan jest. Zostal
Arsenal over 2.5
Kopenhagen rozne over 7.5
Red Bull over 2
Celtik over 1.5
Laczny kurs 15.7 myslicie ze dam rade ?:D
0
Ale mi kupon uratowal ziomeczek brawo,czasem trzeba kibicowac wrogom :D
0
No i zostal jeden gol u smietankowych na kuponie...
0
Pobil sie z kibicami w trakcie meczu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wszystkie mecze dobrze ida oprocz Valencii,gdzie ja tam 9 roznych widzialem..
1
I Jaap Staam (chyba dobrze napisalem) na stoperze z Ramosem :D