Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Totki 2-1 !
0
Dalem jeszcze Lyon po brce na 0-1 z kursem 1.5 i Chelsea TO 3.
Stawka 112 $ kurs 3.5 :)
0
Latwiejszego total over 2.5 nie mogli dzisiaj dac,zdazylemznawet za 1.6 :D
0
Kluby z Katalonii zawsze swietnie sobie radza na Santiago BernaLeo:)
11
No nie lubi ich ten Puchar Krola :D
0
Ale mamy pake na tryplet. Z kluczowych pawed nikow zostalo zeby jeszcze Cou zlapal wiatr w zagle + Umtiti i wchodzimy w decydujaca faze sezonu w swietnej dyspozycji, Erni nie sp..ol tego :)
2
Dembuz ma jeszcze 3-4 sezony obok Leo,niech sie rozwija w takim tempie i bedzie mogl przejac paleczke lidera.
Wydaje mi sie ze niedlugo bedziemy ogladali Dembele vs Neymar w realu, bo ten drugi jesli nie zmieni klubu to ZP
moze wygrac max w fifie :p
1
Lampard niezle sobie radzi jak na poczatek kariery, Derby gra piekny futbol
0
No to teraz drugi gol wejdzie lekko,juz zaczynalem panikowac :D
0
Siiiiiiiiiii.
0
Bartomeu byl jest i zawsze bedzie ziomkiem Rossella,moze i lubie spiski ale i tak caly swiat wariuje wiec wcale sie nie zdziwie jesli kiedys sie okaze ze ten dziad wplywa na klub. Nie choozi mi tyle o Munira a o styl gry Barcelony ktory dziwnie sie zmienia,robimy dziwne,glupie transfery. Paulinho np. wypalil ale nikt sie nie zdziwil ze kupilismy go od druzyny ktorej wlascielem byl koles ktory dal Bartkowi kontrakt na 3mlrd na jakas tam budowe w Chinach. Co najlepsze przetarg wygral z Perezem ;D
12
Akcja przy 1szej bramce cos ala Barca 2007-2009
dawno nie widzialem zebysmy 5oma szybkimi podaniami rozwiazali wszystkich 10 zawodnikow pola :)))
4
Najlepsze jest to ze Leo moze spokojnie jeszcze nastrzelac przez najblizsze 3-4 lata. Niech ustawi okragle 500 i zobaczymy czy dozyjemy kogos kto zblizy sie do niego:))
0
W tym roku zapowiada sie u nich jeszcze chllodniej,ponoc przenosza stadion do Sybiru
0
Ronaldo vs Bologna
1 skill niczym Ronaldinho 2005
1
realu zyczmy powodzenia z ta defensywa,ogladam Laliga od 2001go i tak gownianej formy bialych nie widzialem :)
0
Cisneli ich prawie caly mecz a ten byly bramkarz espanyolu wszystko s..lil :)
0
Skubaniec wiedzialem ze te gwizdy mu pomoga
0
Jak ja bialym kibicom wspolczuje, real wyglada tak mizernie ze az sie szkoda ich robi :D
0
Nie ma to jak trafic kurs 18 za 1.5$...
0
Pismaki juz nie maja co pieprzyc na Dembuza to teraz sie wzieli za Cou.
Jak ja tych jeb.. prowokatorow nienawidze.
0
Mowilem ze kurs na real soczysty:) A total over 2.5 w PSG kosmos uratoali mi kupon za 60$:D
0
Juz postawilem,kupon zbyt cenny zeby takie 7.9 do tego dodawac
0
Niezly kurs na real - 1.38 Dzis mozna zaprosic do serca biale smietankowe barwy
0
Jestem niemal pewien ze Kluivert/Arnaiz choc marzeniem jest Mbappe.
1
Trzeba bylo zostawic Paco,koles zawsze robil swoje kiedy wchodzil a tak musimy sie modlic zeby Luis nam nie wypadl w trakcie sezonu
0
"Messi" "Messi" :D.
0
Rabiot naprawde nam sie przyda,nie ma Busiego i juz szwajcarski ser
0
Jaki dzban dobrze ze pudlo xD
0
Nasi juz weszli w spiwory