4

Co to za tytul? Po tekscie o Leo odechcialo sie nawet czytac ale dalej jeszcze lepiej:D
Messi zly,Dembele Fu,blablabla...
Najglupszy artykul jaki tu w zyciu przeczytalem brawo autor :D

1

Czyli jednak cos bylo na rzeczy,bukmacherzy nie sa tacy glupi zeby za przejscie neymara do nas od niedzieli trzymaja kurs 1,21 a za pozostanie 1,75

0

@Phatro Nie.

2

@Deraxium do tej pory sa ludzie myslacy ze Cou jest nominalnym skrzydlowym

5

Podziwiam nerwy tych ktorzy ogladaja kobiecy futbol :D

0

@an_di Poogladaj wideo z jego kanalu,to ogromny park z lwami,one sa niesamowite,ja po prostu musze tam wejsc :D
Moj ulubieniec Filya


0

W koncu urlop i moge sie pochwalic ze za 2 tygodnie bede w Krymie u tego pana,mam nadzieje ze nie przyjade caly :D Safari "TAJGAN" od 2 lat planowalem ta podroz ;)
https://www.youtube.com/channel/UCOf9kh3dTPcL1bnB2gdKIEQ

17

No I bardzo dobrze ze tak sie wypowiedzial,czlowiek cale zycie pragnie cos wygrac,odpada z 3 najwazniejszych finalow w rep. karierze,a kiedy druzyna robi swoje,to w najwazniejszym momencie sedziowie robia co sobie chca.
Leo powiedzial to co widza wszyscy, CONMEBOL`em powinna sie zajac prokuratura,a sedziowie z tegorocznego turnieju powinni stracic licenzje.
21 wiek,miliard technologii,kibice w przeciagu sekundy widza powtorki wydarzen a 3 idiotow za komputerami VAR nie robi tego za co im placa.

1

Droga redakcjo kurs na przyjscie Neymara 1,21 nie 2,1 :p

1

hahaha sedzia myslal ze podaja mu reke a ten polecial dalej xD

1

Czekamy na konferencje Leo :)

4

Nudno jakos,niech juz sedzia cos wydrukuje,chcialbym tutaj zobaczyc karne :D

1

@Wilczeq 1/8 z RPA :D.

6

Egipt 0-1 :)))))))))

17

Wiecie kogo dzis brakowalo? Szefuncia! On by tam poustawial czilijczykow :)

3

Di Maria zaraz koncertowo cos sp..li :)
Edit: Prosze bardzo 8 minut :D

0

No to zmiane zrobil,moze to jest jakis idiots challenge ?

0

Ciekawe co czuja Argentynczycy przed tv ogladajac ten hit :D

0

karny??? Przeciez scial go przed linia

2

@fcbarca12zer jakim zachowaniem?

12

Mateo juz w zoltym stroju czeka na tate,moze udawac i Brazylie i sedziow jednoczesnie :D

1

Moze w sumie dobrze ze zszedl wczesniej,Chile bardzo sie nie podobalo ze zaraz moga manite dostac.
Ostatnie dwa mecze Argentyny to jest pokaz tego ze jesli sedzia chce to moze wszystko,dawajcie go do Laliga,genialnie sie odnajdzie wsrod swoich

2

Mam nadzieje ze wrzuca im 5-0 a to co wyprawiaja te mendy w zoltych strojach to przechodzi ludzkie pojecie,Mallenco w porownaniu z sedziami w CONMEBOL to profesor

8

No za co czerwo dla Leo,kto moze to wyjasnic?
Czyli za rok nie bedzie gral 1 meczu?

0

Co tam sie dzieje o panie

0

Argentyna potrzebuje teraz trenera i trzon zespolu,oni maja jeszcze rok zeby nauczyc sie miedzy soba grac I z meczu na mecz juz jakos to wyglada

2

Kiedy wrzucalem video z ruskiego wiezienia czarny delfin,kilka osob prosilo o polska wersje,dzis sie na nia natknalem,jesli kogos zaciekawi prosze bardzo (na 10 minucie kanibal o ktorym mowilem,ze zlepil pierogi z ofiary I czestowal sasiadow):

1

Nigdzie w internecie nie moge znalezc przetlumaczonej wersji kolacji mistrzow boksu,jesli mozecie pomoc bede bardzo wdzieczny :

0

@Dzejkobwow No wlasnie juz niepotrzebny :p

0

Arthur/Busi/Ivan
De Jong-Cou
Messi-Suarez-Neymar/Dembuz
Tak wg mnie powinien wygladac trzon druzyny w nast. sezonie ewentualnie Messi w srodku i De Jong na DP z Neyem I Dembele na skrzydlach. Jest jeszcze Aleňa i jesli kupic napandziora takiego jak Lacazette to gdzie wy chcecie upchnac tego Griezmanna?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?