Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wczoraj na treningu Antoine pokazuje cos palcem do Suareza,ten po prostu cwiczy dalej a dzisiaj gdzie nie wejde "Konflikt Suareza" "Antoine zignorowany" itd. i ta sama scena 150 razy na replayu.
Wydaje mi sie ze pismaki lykaja jakies specjalne tabletki,moze LSD, bo odlot maja niesamowity :D
0
@Chwytliwy Co ciekawe jest fanem Neymara i po odejsciu pisal jak bardzo chcial w przyszlosci zagrac z nim w FCB.
Teraz obaj w Psg a jego idol nie wie jak uciec xD
1
W Stuttgarcie pewien przemily obywatel Syrii chodzil sobie ze swoim mieczem po miescie i postanowil kogos pokroic.
Po wydarzeniu ukradl rower i uciekl.
0
@tadzik447 Jako ciekawostka dodam ze u Japoncow za 150$ mozesz sobie wynajac zone I dziecko jesli jestes samotnym mezczyzna. Z buta przedstawiaja sie jako twoja rodzina,razem jezdzicie na zakupy itd,a kiedy ci sie juz znudzi otwierasz dzrwi I do widzenia :D
0
Chcielibyscie takie swieto w Polsce?:))
0
@swiergol2 Zabili nie tego lysego a Christiana Povede,on żyl na 18 ulicy i nagral ciekawsze filmy ale po polsku tylko ten znalazlem,reszta po rusku
3
W koncu znalazlem po polsku!
Życie gangu osiemnastej ulicy,tylko dodam ze czlowiek ktory poswiecil najlepsze lata zycia,bedac wsrod nich i pokazujac ich swiat takze nie zyje. 2 gangi morduja sie nawzajem kazdy dzien,a politycy swietnie to wykorzystuja. Szkoda dzieciakow ktore sami nie wiedza za co gina...
2
@Colon Kebab z serem u Mahmuda
0
Moga nas cmoknąć :)
0
@zmiter912576 Green book
2
Widzieliscie ten numer z arbuzem ?:D
0
@kenneth99 Mieszkam :)
0
Wideo z napadu na Ozila i Kolasinaca. Mesut niezly typ,kumpel ich ratuje a ten tylko uciec :P
1
Malcom bedzie niezle zdziwiony jesli przejdzie do Zenitu z cieplutkiej Barcelony,tutaj juz niedlugo obiecuja śnieg :D
2
@Coutinho007 W tym sezonie rece beda sluzyc Zizou tylko do liczenia bramek :D
3
Navas to taki szaman Realu. Przyszedl w momencie gdy my kupilismy Bravo i od tamtej pory puscil chyba 1,2 babole a ile razy ratowal dupe bialym.
Co ciekawe Kurtuła z buta zaczal mowic ze on jest number 1,puscil 5 goli w 45 minut i zlapal kontuzje a teraz kibice znowu musza liczyc na Keylora :p Taka karma po Casillase ktoremu otworzyli tylne drzwi i pozegnali
0
@Janiama U buka pokazali karny dla Arki i 3,66 za to ze nie trafi,byl nie byl nie ma roznicy,dla mnie liczyly sie 2 gole :D
1
Karny dla Arki na 95.... i nie trafiaja,ciekawe co z ziomkiem u ktorego kupon na 70000 xDd
Strzela za to Pogon I moj kupon przezyl :)))
0
@Commando U Neymara 1,14 na pozostanie, 2,1 na Juve 2,9 Barca. Real 15 :))
1
Bale odmawia gry na Lamborghini Cup a kurs na jego odejscie do Chin 4,5. Blizej Tottenham 3,5. Pozostanie w Realu 1,2
0
@Momalsino Ja tam tylko patrze na wynik,zawsze podziwialem ludzi ogladajacych takie hity :D
0
Pogon 1-0 dawaj jeszcze jeden!
1
@xVENUMx Ale sie ustawil skubaniec,jesli przed meczem postawil 12 to polowe juz ma gwarantowana
0
@marcin000019 Zawsze biore rożne na takie niewiadome pojedynki nawet nie wiem po co zamienilem na bramki
0
Co ja myslalem dajac 2 gole w meczu Pogoni na kupon.....
3
Berlin 45' w kolorach. Fajnie to zrobili a drogi nawet po wojnie mieli swietne :p
1
@Jaro1279 Akurat w tym roku Suarez wyglada swietnie
1
Nie wiedzialem ze w hiszpanii jest taki klub jak FC Andorra,ciekawe czy Pique zostawi taka nazwe klubu :) My 35 zawodnikow w Barca B moga w sumie oddac kilku graczy do Gerarda
0
@NeroTFP Kiedys to my kupilismy Ronaldinho za 25M za ktorego dzisiaj zaplacilibysmy 150-200 :) W sumie nie ma w tym nic zlego,chyba lepiej ze gwiazdy takie jak Xavi czy Iniesta zamiast grac ogony,moga sobie niezle zarobic I jeszcze byc waznymi graczami w slabszych ligach?
0
@clyde Co najciekawsze,zawsze te wepchniecia pod pociag maja miejsce w Niemczech.