Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MensculinVeB No zabijcie mnie jeszcze k..a. Jestes z redakcji? Pytalem cie o zdanie?
Ile ty masz lat ze nazywasz mnie nowym pokoleniem?
1
Bayern gol i 6 roznych w 20 minut,Zidane lubi taki challenge
0
Czy redakcja planuje wogole zrobic aplikacje fcbarca.com? Meczy to ciagle wchodzenie z browsera
0
@Kamilos84 Wifi u nich jeszcze w epoce kamienia łupanego no i dyrektor jakis mutny,lepiej tam sie nie pojawiac samemu.
0
Niemcy to chyba jedyny kraj gdzie niezaleznie od rozgrywek 2/3 gole meczu to obowiazek:)
No i jeszcze w MLS nie graja w szachy,tam nawet ostatnie druzyny w tabeli rzucaja sie do ataku.
Najbardziej nienawidze oczywiscie Serie A z Interem i Milanem na czele i cala lige Portugalii gdzie 1.001 to ogromne ryzyko
0
Ciekawe czy w tym sezonie kiedy juz srodek pola jest swietnie obstawiony Erni choc raz przygwozdzi Leo na PP.
Od odejscia Alvesa praktycznie kazdy mecz bez prawego skrzydla (pozycji gdzie Messi gra zajebiscie). Z trudnymi przeciwnikami zawsze ta sama historia : podwojne krycie,tlok w srodku i giniemy w ataku. Inna sprawa ze na prawej nie ma za soba Alvesa a Semedo z ktorym praktycznie wcale nie ma wspolpracy
2
Jak dla mnie obrzydliwe,szczegolnie te tluste zolte paski.
0
@Transu96 Dziwi cie to ?
3
Dawno nie bylem u rywali na stronce i dopiero zobaczylem nowa wersje. 10 lat krecimy beke z fioletowych za ich epicka strone a ci geniusze zrobili kopie naszej :D Bialy smietankowy kolor i jakas kawiarnia zamiast LR. Madridista zostaje madridista,oni zawsze powtarzaja to co my :))) Pora im juz zmieniac nazwe na Papuasy Madryt :D
0
@jeyx77x Nie wiem jak to obecnie wyglada w PL ale w Rosji wg "prawa" jesli cos znalazles na swojej terytorii nalezy do ciebie,co oczywiscie nie znaczy ze tak jest:D
Ostatnio ogladalem typa ktoremu babcia zostawila 50 zlotych monet z jakiegos tam wieku (wartosc kazdego 3000$). Koles wyslal poczta (!?) do Moskwy zeby tam jeszcze raz ocenili wartosc.
Do miejsca pod konwojem dojechala paczka gwozdzi xDD
3
39-letni mieszkaniec Magadana znalazl pod ziemia 10kg czystego zlota. Kiedy probowal je sprzedac policja wlepila mu 100 tys. rubli (1500$) grzywny i zabrali zloto :D
0
@Suzu piętką. .
0
Chodza sluchy ze Ansu strzeli w 2 sek. z polowy boiska
0
Mija 3 godzina od kiedy nagle wylaczyl mi sie.telefon po zakonczeniu pracy.
W domu nagle zachorowalem.Warto bylo pracowac kiedy lal deszcz.
A teraz cieple lozeczko do samego wieczora kiedy to cudownie wyzdrowieje.
Czego sie nie robi dla druzyny.
1
Wczoraj Inter i Juve dzisiaj Eibar i Arsenal do kolekcji. Trzeba bylo czekac na LM z tymi super kuponami
2
@TheNekro94 Bugatti. Bardzo oszczedna maszyna
0
@Katalończyk 99 Zyje w Rosji,wiec nastepnym razem slonce zobacze w czerwcu :D
0
@mkord Moze żarówki do wymiany? Sprawdz jeszcze bezpieczniki
1
No i zaczely sie ulewy i mróz.
A jutro poniedzialek....
Kiedy w koncu lato przyjdzie?
0
@skubi99 Szczerze chcialbym zeby rusek wygral,no ale nie ma szans,przeciez ten swir go zniszczy tym bardziej ze jest w kwiecie wieku.
Mysle ze tylko GGG moze go polozyc (I mam nadzieje ze tak zrobi po tym jak zabralI mu zw. w punktach)
0
@gorgota A ja z danielo w ciezkiej wadze
0
2.11.19 Boks
Canelo vs Kovalev
Ciekawe czy Kovalev przezyje ta walke :D
0
Ja wam powiem ze nawet Bojan ktorego juz nazywano mlodszym bratem Leo nie mial takiego wejscia jak Fati :)
Niech go Leo wezmie pod swoje skrzydla i szlifuje swojego nastepce
3
@BarcaInfo Wszystko fajnie ale duzy wplyw na lige?
Moze jest z mafii?:D
30
3 mecz bez Leo a ja mam wrazenie ze juz jakies pol roku nie gra...
0
@BarcaInfo Ile bramek ma sam Leo w LL?
0
No i zostal glupi Inter i jedna bramka...
1
Jasper narzekal na brak gry to niech teraz nadaza :D
1
Koniecznie trzeba im wcisnac 3 gol,bo znajac naszych geniuszy z defensywy cos im podaruja
1
Antek tym shootem okreslil swoj wystep w 1 polowie