Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Ceni czyli bramkarz ktory strzelil 132 gole :D
0
@marcin000019 Bardziej chodzi mi o jego wpisy na tym koncie ktore jeszcze zostaly z 2011 i glowna fotka :))
0
@Akobz
0
https://x.com/mateulahoz
To jego oficjalne konto?
0
Spojrzcie na morde tego hipokryty kiedy spray mu wypadl,reakcja w stylu "HA mam was,jak smiales".
A tak wogole to on juz siegal lewa reka po ta czerwona kartke za samo machniecie rekami,zrobcie wolniejszy slajd na 0:14
0
Kim my wyjdziemy w obronie na nastepny mecz?
0
Dembuz chcial skorzystac z okazji i zap..lic spraya Lahozowi poki ten sie wyjasnial
0
Jeszcze Lyon na 90 lyka bramke,ale ch.wy weekend po prostu tragedia..............
0
Dawaj na 5-0 Barca
1
Lahoz madrycka swinia
0
Co ten kretyn odwala?????
3
Profil Volk
2 godziny temu
Mozna stawiac ze Leo strzeli z wolnego,on chyba zawsze strzela Sevilli :D
0
Higuain tymczasem na 1-2
1
Brakuje jeszcze dublletu Leo,ale cos mi sie wydaje ze poki nie straca gola bedzie cement beton
0
Luisito ty kozaku!!!!!
0
Nawet jesli wstawisz tam 5 Ronaldinho + 5 Messi to i tak nie beda wiedzieli co robic
2
10 minuta i Roberto juz zdazyl zrobic sobie ole w polu karnym i zgubic krycie na 5 metrze.
Koles wybiega do strzalu a ten go zostawia i wbiega do bramki
1
Dobrze ze szybki gol a ja sie balem o 10 roznych
0
Mozna stawiac ze Leo strzeli z wolnego,on chyba zawsze strzela Sevilli :D
0
@PanZagadka Chyba nie tej druzynie zaliczyli gola ze taki wkurw na twarzy :D
2
Bardzo dobrze ze bez Busiego,on juz tak sie przyzwyczail do 1 skladu,ze tylko z ostatnich 10 meczy mozna zrobic pelnometrazowy film z gubieniem krycia i zacmieniami slonca
2
@kkbarca 25 to nawet moj Range nie pil,na czym ty jezdzisz ?:D
Najgorsze wspomnienia mam po X5 ktory wchlanial 22-23 l.
1
Koles polecial z dziewczyna do Tanzanii,wynajal super pokoj pod woda,oswiadczyl sie i umarl po 2 minutach.
Kiedy mowie rodzinie ze malzenstwo jest smiertelnie niebezpieczne nie wierza.
3
Kiedy ty odejdziesz w koncu z tego klubu hipokryto
0
Mialem kiedys swietna tapete na kompie : 5,6 zombie stojacych tak ze mialo sie wrazenie ze zaraz wejda przez ekran do ciebie. Niestety nie moge znalezc,kojarzy ktos?
2
@Bykunn Moge to jeszcze 20 razy powtorzyc,PiS i PO dla mnie to jedno i to samo,moze mi jeszcze zakazesz tak myslec? Ja mam gdzies kogo ty tam lubisz,moze mi jeszcze zabronisz myslec tak jak ja chce?:D
6
@Socjopata Dla mnie wogole nie ma roznicy PO czy PiS. Ci sami zlodzieje tyle ze po przeciwnej stronie :)
2
@nitey Ostatnie 5 przezylem w Rosji,uwierz ze nie mozesz mnie zniechecic xD
0
Jeszcze 2 miesiace i po 11 latach wracam Polski.
Takie troche dziwne uczucie,bo mam wrazenie ze w tym czasie tam absolutnie nic sie nie zmienilo,mam nadzieje ze nie pozaluje :DD
0
@KapiFCB Kurs na GGG 1,2 w sumie mozna podbic kupon