1

@mekston Ceni czyli bramkarz ktory strzelil 132 gole :D

0

@marcin000019 Bardziej chodzi mi o jego wpisy na tym koncie ktore jeszcze zostaly z 2011 i glowna fotka :))

0

0

https://x.com/mateulahoz
To jego oficjalne konto?

0


Spojrzcie na morde tego hipokryty kiedy spray mu wypadl,reakcja w stylu "HA mam was,jak smiales".
A tak wogole to on juz siegal lewa reka po ta czerwona kartke za samo machniecie rekami,zrobcie wolniejszy slajd na 0:14

0

Kim my wyjdziemy w obronie na nastepny mecz?

0

Dembuz chcial skorzystac z okazji i zap..lic spraya Lahozowi poki ten sie wyjasnial

0

Jeszcze Lyon na 90 lyka bramke,ale ch.wy weekend po prostu tragedia..............

0

Dawaj na 5-0 Barca

1

Lahoz madrycka swinia

0

Co ten kretyn odwala?????

3

Profil Volk
2 godziny temu
Mozna stawiac ze Leo strzeli z wolnego,on chyba zawsze strzela Sevilli :D

0

Higuain tymczasem na 1-2

1

Brakuje jeszcze dublletu Leo,ale cos mi sie wydaje ze poki nie straca gola bedzie cement beton

0

Luisito ty kozaku!!!!!

0

Nawet jesli wstawisz tam 5 Ronaldinho + 5 Messi to i tak nie beda wiedzieli co robic

2

10 minuta i Roberto juz zdazyl zrobic sobie ole w polu karnym i zgubic krycie na 5 metrze.
Koles wybiega do strzalu a ten go zostawia i wbiega do bramki

1

Dobrze ze szybki gol a ja sie balem o 10 roznych

0

Mozna stawiac ze Leo strzeli z wolnego,on chyba zawsze strzela Sevilli :D

0

@PanZagadka Chyba nie tej druzynie zaliczyli gola ze taki wkurw na twarzy :D

2

Bardzo dobrze ze bez Busiego,on juz tak sie przyzwyczail do 1 skladu,ze tylko z ostatnich 10 meczy mozna zrobic pelnometrazowy film z gubieniem krycia i zacmieniami slonca

2

@kkbarca 25 to nawet moj Range nie pil,na czym ty jezdzisz ?:D
Najgorsze wspomnienia mam po X5 ktory wchlanial 22-23 l.

1


Koles polecial z dziewczyna do Tanzanii,wynajal super pokoj pod woda,oswiadczyl sie i umarl po 2 minutach.
Kiedy mowie rodzinie ze malzenstwo jest smiertelnie niebezpieczne nie wierza.

3

Kiedy ty odejdziesz w koncu z tego klubu hipokryto

0

Mialem kiedys swietna tapete na kompie : 5,6 zombie stojacych tak ze mialo sie wrazenie ze zaraz wejda przez ekran do ciebie. Niestety nie moge znalezc,kojarzy ktos?

2

@Bykunn Moge to jeszcze 20 razy powtorzyc,PiS i PO dla mnie to jedno i to samo,moze mi jeszcze zakazesz tak myslec? Ja mam gdzies kogo ty tam lubisz,moze mi jeszcze zabronisz myslec tak jak ja chce?:D

6

@Socjopata Dla mnie wogole nie ma roznicy PO czy PiS. Ci sami zlodzieje tyle ze po przeciwnej stronie :)

2

@nitey Ostatnie 5 przezylem w Rosji,uwierz ze nie mozesz mnie zniechecic xD

0

Jeszcze 2 miesiace i po 11 latach wracam Polski.
Takie troche dziwne uczucie,bo mam wrazenie ze w tym czasie tam absolutnie nic sie nie zmienilo,mam nadzieje ze nie pozaluje :DD

0

@KapiFCB Kurs na GGG 1,2 w sumie mozna podbic kupon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?