0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL pieknie Vidal.
Podanie Leo stadiony swiata

0

Stoja w 10tke we wlasnym polu karnym a nasi chca sie wepchnac w pole karne,czy oni dlaczego nikt nie moze sprobowac z dystansu???

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nam nawet Dolcan Zabki wladuje gola

0

Kazdy nasz mecz z nominalnym lewym pomocnikiem wyglada znacznie lepiej

0

@tbas Pare dni temu trafilem kurs 78 za 20 groszy wiec wszystko jest mozliwe :D

0

Za 3 gole w naszym meczu 1,36 w sumie niezle,na dzis tasiemiec ze szczesliwa liczba 13 spotkan zobaczymy czy dzis jade przedswiateczny urlop czy do roboty o 5 tej :DD

0

@barcelonaLM Oczywiscie ze jest: Zwyciestwo 6,5 nie wygra 1.085
Liderem City z kursem 4 dalej LFC,Barca 6,5 PSG 8 Bayern 8,5.

0

@Vxb93 Dalej w kadrze Coutinho :D

0

@Zip 7 psychopatow

0

Nie ma to jak zlapac kurs 78 za 20 groszy,przegrywajac wczesniej 40zl z kursem 5 :))))

0

@Pitera27 Wniosek?

0

@czosnekfcb On z Waldkiem sa jak dwie krople wódki z roznica w procentach.
Od jednego boli glowa,od drugiego masz wymioty

3

Arsenal to pomylka futbolu. Jeszcze nie zaczeli a juz w dupe gol

0

Zawiazalem sobie nerwy sznurkiem i obejrzalem skrot wczorajszego spotkania,zeby tak na chlodno ocenic co oni wyprawiali.
Moje spostrzezenia (mysle ze tez wiekszosci ktorzy cierpia razem ze mna 3 sezon :D) :
-Co wyprawia Busquets od jakiegos roku to po prostu kryminal (jak mozna grac wysoko jesli defensywny pomocnik biega z zacmieniem slonca? Gdzie on wogole sie znajduje kiedy nas kontruja albo atakuja srodkiem? Ciezej przejsc teraz pacholek niz rozklepac Busiego.
- Pressing? Nawet w najgorszym sezonie Rijkaarda,kiedy nam nie szlo przeciwnikom bylo cholernie ciezko odebrac nam pilke,u nas byl problem w wymysleniu co robic dalej
a teraz wystarczy ze zaczynaja nas naciskac,druzyna od razu ustawia sie do bronienia wyniku i kontrowania,ktore i tak wcale nam nie wychodzi.
-Cisna nas od 20 minuty w miedzyczasie tracimy gola a Waldek czeka na cuda. Gdzie zmiany przy takiej grze,na co on z ta karteczka czekal?
Zmiana Antoine : zamiast zmienic Luisa i wpuscic skrzydlowych ktorzy troche rozbujali by te oblezenie naszej ekipy on wprowadza defensywnego pomocnika za LP.
Brakowalo jeszcze Todibo za Messiego.
I co najgorsze widza to wszyscy kibice,media,rywale oprocz naszego geniusza na lawce i zawsze usmiechnietego prezesa,ktory powie ze mamy duzo pucharow i wszystko idzie w najbardziej zajebista strone w historii klubu.

0

Tak szczerze to mnie glowa rozbolala od tego meczu,lepiej by bylo wogole go nie ogladac,koszmar po prostu zeby nas 60 minut cisnela ostatnia druzyna w tabeli,geniusze po prostu

0

Bramkarz Lyonu wyrzuca pilke prosto pod nogi pilkarza Benfici i 2-1 haha

0

Inter 2-0 .

0

Dawaj Inter !!!!!!!!!!!!!!!!
Nie trafiaja............

0

Spokojnie zaraz walnie z przewrotki

0

Nawet nie wiedzialem ze Slavia jest w tak swietnej formie u siebie na podworku.
11 zw. 2 remisy 0 porazek. Gramy z potega :D

2

Valverde czeka na 89 minute zeby robic zmiany na czas,dla niego wszystko wyglada zajebiscie :)

2

Zadzwonilem po karetke,zaraz zabiora Busquetsa bo sam chyba nie wyjdzie z murawy

1

Przynajmniej own goal jak zawsze w formie,genialny zawodnik, jak Pedro swego czasu,niby go nie ma ale zawsze strzela

0

Co najlepsze wcisnal z 0ego kata,co za dziwny pilkarz :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

gooooooooooooooooool

1

Erni zmien ty tego Busquetsa slepa kuro bo nam zaraz na 2-1 wcisna

0

Nie tak sie modlilem o total over 2,5 ale no coz niech strzelaja,przynajmniej pieniazki wejda.
Co robi Busquets na boisku to ja nie wiem,wszystko przez srodek to akcja Pragi

0

Nasi juz sobie w glowach zapisali zwyciestwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?