2

Moze szejk go wyslal zeby nam sabotowal sytuacje w klubie?
Swietna motywacja dla mlodych : Jesli pierwszy sklad jest bez kontuzji to wyp.. na wypozyczenie,jesli sobie poradzisz to wracaj do nas.

3

Czy nie uwazasz,ze Valverde zabija styl i ideologie Barcy?
Kogo widzialbys w jego roli?

Mam nadzieje ze temat naszego pseudo trenera nie ominiecie,bo hiszpanskie pismaki wrecz uciekaja od takich pytan.

0

Mozna gdzies znalezc ten film w normalnej jakosci? Ogladalem za malolata i przypadkiem mi sie przypomnialo

0

@pinasmeister Jeden z takich spotkan gdzie maly Leo juz dzieli i rzadzi :)

0

@Avada Kedavra Ja np nie mam polskich kanalow :O

0

Lapcie Brazylie na youtubie

1

@MesQueUnClub_87 Dzieki bukmacherce wiem ze powyzej to over a ponizej under :D

0

Czechy 0-1 Kosowo ...................................

1

nooo niezle graty

0

@Hudson Z Belgia 0-1,Kolumbia zw. po karnych,od Chorwacji w dupe 2-1
Z Tunezja ledwo 2-1,Panamy nawet nie wliczam, jedyny przekonujacy mecz to Szwedy 2-0 :P

1

Zobaczymy co Anglia bedzie grala z druzynami ktore nie sa poza 20tka w rankingu :P

0

Francja gol cos nieprawdopodobnego

4

Ja myslalem ze juz od ponad roku nikt tak nie reaguje na gole Grzmota,ale jak widac nie.Ludzie a niech nawet 10 strzeli,on juz dawno jest daleko za Messim

1

Francja geniusze juz 0-1

3

"Filozofia Cruyffa i wartości klubu powinny być szanowane i jesteśmy tu po to, żeby to wszystko bronić "
Dlatego zwolnie kazdego kto mi sie nie spodoba.
I obecny styl gry + Valverde sa bardzo bliskie temu czego uczyl Cruyff.

4

@Barca_Big_Moment Gdyby grali razem to Leo by podbil 2000 goli,lezac na plecach

0

@Chwytliwy Nie wierze ze Vidal odejdzie zima,on marzy o LM i obecnie jest lepszy od Busiego i Ivana,zaczal dostawac minuty i bardzo nam sie przyda w decydujacej fazie sezonu.

0

Co ja czytam "Bayern marzy o Guardioli -Bild"
A ile hejtu dostal kiedy odchodzil za to ze nie wygral LM.

4

Jakby sie Puig nie pokazywal,nie ma szans zeby Valverde posadzil w koncu beznadziejnego Busiego kosztem De Jonga na DP i z przodu rotowal Vidala,Arthura,Alenie i Puiga.
Nie wiem do jakiego poziomu musi jeszcze zejsc zeby tak sie stalo. Oceny najnizsze w zespole,ciagle straty,gubienie krycia i odciety prad od ponad roku a on dalej w wyjsciowej 11.

4

Drugi raz w przeciagu tygodnia placz i lament,szczerze zaczyna mnie juz wk..iac zachowanie Ivana.
Od momentu przyjscia do klubu caly czas dostawal mnostwo minut,mimo ze absolutnie nic nie dawal nam w ofensywie,a teraz kiedy sa lepsi,mlodsi i odwazniejsi ten mysli ze jest Messim,od ktorego zaczyna sie sklad.
Wolny,bez techniki,kazde podanie do tylu,bez polotu,pilkarz ktorego powinno sie wystawiac na bronienie wyniku nic wiecej.
Niech go zima sprzedadza i moze Alena i Puig choc troszke powachaja murawe.


0

To jeszcze gl od Leo i 3 od Celty i jestem zadowolony

0

On jest nienormalny :D

0

Goooooooooool brawo jeszcze 2 Celta!

6

Przyszedl Cou,Dembuz,Antoine,Frenkie za okolo 500 melonow i wszyscy po krotkim okresie od razu jak dzieci we mgle. Gdybysmy dzisiaj kupili R10 w wieku 25 lat to tez by zapomnial jak sie gra z ta paskuda na lawce

4

Poki co wszyscy jechali po Suarezie ale ten chociaz sie odnajduje z pilka,Antoine za to duzo biega i bez zadnego efektu

0

Valverde IN .

0

Vamos Celta ja dzis wyjatkowo zycze naszym 0-5

4

Jeden czlowiek w 2 lata zrobil tak ze zamiast czekac i czerpac radosc choc raz w tygdniu z gry swojej druzyny,teraz coraz rzadziej wlaczam nasze mecze zeby znowu nie dostac migreny.
Nie wiem co to za druzyna ale napewno nie taka Barce pokochalem nawet 3ci sezon Rijkaarda nie byl tak okropny jak to co dzisiaj ogladamy

0

Dzis pewnie ich zdemolujemy i Erni znowu bedzie wielki na pare dni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?