0

Suarez nawet jak wybije pilke z wlasnej 16stki to znajda sie tu tacy ktorzy go shejtuja za to ze nie strzelil gola.
Co to za nowa moda wogole kazdy mecz to samo,nawet jak strzela to cos wam nie pasuje

1

Inter tymczasem na 1-0

0

Ciekawe ile kondycyjnie wytrzymaja nasi przeciwnicy,obstawiam ze na 60 beda juz rekawami lapac oddech

0

De Jong nawet plecami odgrywa celnie

0

Zly Messi to dobry Messi,widac ze chce strzelac:)

0

RB 1-0 Napoli .

0

Brawo Arthurito i Leo !!!!
Jak chcecie linka to wbijajcie ma rojadirecta,jest mnostwo dzialajacych

5

10 roznych w Chelsea weszlo lepiej niz Norek do Karola,mam nadzieje ze z reszta bedzie podobnie

1

Smietankowi niech sie ciesza ze choc troszeczke posiedzieli na 1 miejscu,zupelnie im nie do twarzy szczyt tabeli,niech zyje Zizou przynajmniej oni maja jeszcze gorzej :)

8

@msmsms Ja pamietam jak Grzmot zglaszal spalonego po bramce Benzemy xD

0

Mam total over 2 na spotkaniu smietankowych,ale nie bede mial nic przeciwko jesli dzis nie wejdzie ten jeden :D

1

Scaloni powiedzial ze Leo ma zawieszenie dlatego nie gral. Jesli czerwo dostal na Copa America to jak to sie moze odnosic do meczow towarzyskich?

1

Kupon wrocil do zycia dziekuje Norwegia za 2 gol :DD

16

Z alergia mu wyszlo :D

3

Erni w sumie moglby rotowac go z Busim ktory wg mnie od momentu w ktorym dostal wiekszy kontrakt,gra na od..ol sie.
Z drugiej strony to 1sezon Ivana na lawce i juz zaczyna plakac doskonale zdajac sobie sprawe ze Arthur i De Jong daja to czego on nigdy nie mial >>Przebojowosc w ataku

1

Parasite i Jocker zaliczone a za miesiac Irlandzcyk i El Kamino.
Dawno nie widzialem tyle genialnych produkcji w jeden rok

0

@jedrek7000 Najlepsza wg mnie jest 1 i przedostnia czesc kiedy trenuje syna Apolla.Swietnie nakrecili same walki a co do ostatniej to nie ogladalem,nawet nie wiem czy wyszla :D

2

Trójkacik Grzmot,Bonucci,Dybala :D



W trakcie ostatniego meczu San Paolo Dani Alves zostal zaatakowany przez osy,ktore nie dawaly mu podejsc do choragiewki.

0

Kluiverowi wogole odbilo,co to za dyktatura w klubie?
Poklocil sie z Valdesem? Zwolnienie
Nie spodobal sie drugi trener?
Zwolnienie
No ale co my mozemy sie spodziewac po naszych cules,dla ktorych najwazniejsze sa hamburgery na stadionie i karnety od szefa Bartka

0

NHL Toronto vs St. Louise warto brac jedynke? Statystycznie wygladaja lepiej i kurs niezly 2.2

19

Z serii zlote mysli pilkarzy,jak macie jakies fajne to tez wrzuccie :

Podolski: Futbol jest jak szachy,tyle ze bez kostki.

Ramos: Kiedy bylem dzieckiem moi znajomi grali w koszykowke,inni w kosza.

Altobelli: Chcialbym podziekowac moim rodzicom,w szczegolnosci mamie i tacie.

Marc Draper: Chcialbym zagrac we wloskiej druzynie np. Fc Barcelona.

Lewy: Wolę Cristiano. On do wszystkiego doszedł ciężką pracą i determinacją. A Messi to bardziej talent i genetyka. Nie mówię, że Ronaldo jest lepszym piłkarzem, ale to jego z tego duetu wolę. Zobaczcie, jak on wygląda, jak się zmienił fizycznie, jaką ma rzeźbę. Messiemu dzięki krótkim nóżkom wszystko łatwiej przychodzi.

Michał Zieliński: Jaki mam czas na sto metrów? Nie wiem, jakieś sześć sekund.

0

@Yanek 1 dwa sezony statystycznie Neymar wogole nie odstawal od Leo,no ale coz :)

43

Zapomnieliscie policzyc gole ktore Pele strzelil w myslach

1

@Phatro Roberto

4

@iniesta98 Dzis walnal cieszynke po spalonym :D

0

Trzeba nauczyc Dembuza ruskiego,niech se pashol won mowi do wszystkich moze nie zrozumieja

6

@kenneth99 "Zaraz kogos wyrzuce,to se zagrasz w nast. meczu mordo"

5

Czy jesli powiem ze redakcja fcbarca.com jest very bad to dostane bana?

1

@kewin 1 wypowiedz Erniego za 3 lata pracy ktora mi sie spodobala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?