Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Psg 0-2. .
0
@KamQiX Ooo dzieki widze ze nie pojawil sie po drugiej polowie:D
0
Kto postawil po 100 na Valencie,Spal i Genoe?:D
Wyobrazam sobie co teraz czujesz do tych pierwszych:DD
0
@tbas Puchar Katalonii 2014/15 najgorszy pilkarski mecz jaki w zyciu dane bylo mi obejrzec :D
0
No to teraz modlic sie o Ajax i Napoli....
0
Chelsea 2:0 na 10 minucie
0
Komus juz Roma spie..ila dzien?:D Ja na szczescie nie zdazylem z przelewem
0
@Kapitan hawk Czuje ze to bedzie Real,na ktorego sklady nie patrzylem i zamienilem rozne na zwyciestwo
1
Tasiemiec z 14 spotkan czas zaczac :)))
4
Getafe oszczedza sily na spotkanie ze sredniakami tabeli :p
0
Jak moze czlowiek na takim stanowisku takie rzeczy wygadywac?
Ciekaw jestem reakcji Loewa i niemieckiej federacji,gdyby u nas Bartek albo Perez wyskoczyli z takim szantazem,rozniesli by ich no ale to Niemcy,tam Bayernowi sie klaniaja :)
1
@robert12181 Lucho mial niesamowity sposob motywowania w przerwach,abracadabra i niejednokrotnie odwracalismy wyniki spotkan.
1
Macie jakis kupon noc?
Przez te buki nawet baseball rozumiem juz od deski do deski :D
2
@grizzy10 Jego ojciec za to juz wcielil sie w role ojca Neya :D
0
Co to za Marta ktora podaje ze Leo nie zagra z Interem?
Wszyscy czekaja do jutra a ona juz ma diagnoze
0
@PrinceDamon My mamy podstawowy sklad?:DD
2
Arthur w nagrode za super mecz z Getafe zagra na srodkowym rezerwowym (ewentualnie prawa trybuna)
0
@Mati90fcb zamiast gadac glupoty moglbys isc spac
32
Ten mecz nam wygral Arthur,wstrzymam sie od reszty komentarzy,zostawie sobie energie na Getafe
0
Nasi kibice zadowoleni,dla nich licza sie zupelnie inne rzeczy
0
No I grajcie na czas poki wam 2 gola nie wpier..la
0
Valverde rozdal zawodnikom po worku z cementem zeby w drugiej polowie skutecznie sie zamurowali
1
@Chwytliwy Pomyslec ze mogl zostac bez nogi,niesamowity pilkarz
0
Ja rozumiem ze mielismy tylko 3 dni odpoczynku ale cement beton od 20 minuty no ludzie w co oni graja?
Dlaczego Messi ciagle idzie na pozycje Suareza rzucajac go na skrzydlo,czy u nas w druzynie jest ktos kto moze go przygwozdzic na te prawe skrzydlo?
5
Niech lepiej przegraja ten mecz,nie moge juz na to patrzec,musze zjesc snikersa bo mi cala krew przez oczy wyleciala
1
@kubix05 Az mi sie przypomnialo jak sluchalismy relacje radiowe z meczow Barcy,alez sie czekalo az powie Ronaldinho gol :D
1
Zdrcydowalem sie na Arsenal za 1,45 specjalnie dalem jako ostatni na kuponie zeby na koniec mozna bylo klasycznie sie wk..ic :)
1
@Wittgenstein Jesli nie chcesz sie meczyc moge zdradzic pare szczegolow :)))
1
@Anonymus0608 Messi,Buffon,Totti,
0
@kuz Handi -2 2,16 znalazlem jeszcze ciekawy wariant Messi/Suarez over 1,5 za 2