0

https://www.facebook.com/fcbarcelona/
Na fb w live burza i gromy na naszego sabotazyste

1

Slavia bedzie musiala jeszcze bardziej sie otworzyc,oni nie maja nic do stracenia i to jest wlasnie najsmieszniejsze bo klepia nas na CN

1

A szkoda... .

0

@dlugi20 rojadirecta

0

Busquets sabotazysta No2 w zespole,co on musi grac zeby pzestac grac?

0

Biorac pod uwage dobro druzyny kibicujmy dzisiaj Slavii,niech ich zmiota 3,4-0 i juz po Ernim

3

Dobrze ze kupilem srodki oczojebne przed spotkaniem,chronia przed krwawieniem

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

@bixmix Kolesiowi jednym wejsciem moga zakonczyc kariere,dlaczego o tym nie mowic?

0

Sytuacja z Gomesem i placzacy Son


0

Wszystkie mecze w top ligach weszly,dzisiaj genialny dzien nawet Barca mnie nie moze wk..ic

1

Kiedys Paco za takie gierki z nami w ataku dostawal 5tke od nas minimum tak samo z Realem (pamietne przegrane jajca :D),dzisiaj szkoda gadac.
A Busquets juz przekroczyl skale mozliwosci,Andre Gomes w porownaniu z nim to Ronaldinho

3

A Griezzman gra? Koziol ofiarny Suarez siedzi jak chcieliscie jakos nie ma roznicy

0

Niech zmieni Busquetsa bo zaraz im kolejnego gola podaruje. Moze gra zeby Erniego wy..ali?

6

Neymar plus Pep w lecie i Griezzman na.szpice na zmiane z Suarezem,ale bylby atak

0

Polecam dzis 7 I ostatni mecz MLB Astors-Nationals po wczorajszym meczu juz 3-3,fajne widowisko

1

@BarcaInfo Ostatnie 3 sezony wogole kosmos: Messi-16 Pjanic 6 xD

4

@masq Mozesz wyjasnic o jaki cień chodzi? Twoim zdaniem druzyna bez najlepszego zawodnika swiata zyskuje?:D

0

@BarcaInfo Niektorym nawet pomogl sie podniesc :D

21

Na chwile obecna Vidal >>>>Busi

0

Czy jesli dzisiaj Astors przegra z Nationals to bedzie final do 5 zwyciestw? Bylo do 3 teraz do 4 przy stanie 3-2

1

@_Specjalista Pan po lekach?

2

Czym roznilby sie Cou na tej lewej?

0

W Top5 ligach od sezonu 2016/17 Leo strzelil juz 16 goli z wolnych.
Wymknelo mi kto drugi ale strzelil ich 6 :))

2

Najgorsze w tym wszystkim jest o ze Messi swoja gra ciagnie Erniego za uszy

1

Dawaj jeszcze jednego Leo

0

Ale mine mial 10tka Realu :D

0

Ogladalem tego gola w 1080 :))))))

1

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL LEOOO!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?