Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.facebook.com/fcbarcelona/
Na fb w live burza i gromy na naszego sabotazyste
1
Slavia bedzie musiala jeszcze bardziej sie otworzyc,oni nie maja nic do stracenia i to jest wlasnie najsmieszniejsze bo klepia nas na CN
1
A szkoda... .
0
@dlugi20 rojadirecta
0
Busquets sabotazysta No2 w zespole,co on musi grac zeby pzestac grac?
0
Biorac pod uwage dobro druzyny kibicujmy dzisiaj Slavii,niech ich zmiota 3,4-0 i juz po Ernim
3
Dobrze ze kupilem srodki oczojebne przed spotkaniem,chronia przed krwawieniem
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
@bixmix Kolesiowi jednym wejsciem moga zakonczyc kariere,dlaczego o tym nie mowic?
0
Sytuacja z Gomesem i placzacy Son
0
Wszystkie mecze w top ligach weszly,dzisiaj genialny dzien nawet Barca mnie nie moze wk..ic
1
Kiedys Paco za takie gierki z nami w ataku dostawal 5tke od nas minimum tak samo z Realem (pamietne przegrane jajca :D),dzisiaj szkoda gadac.
A Busquets juz przekroczyl skale mozliwosci,Andre Gomes w porownaniu z nim to Ronaldinho
3
A Griezzman gra? Koziol ofiarny Suarez siedzi jak chcieliscie jakos nie ma roznicy
0
Niech zmieni Busquetsa bo zaraz im kolejnego gola podaruje. Moze gra zeby Erniego wy..ali?
6
Neymar plus Pep w lecie i Griezzman na.szpice na zmiane z Suarezem,ale bylby atak
0
Polecam dzis 7 I ostatni mecz MLB Astors-Nationals po wczorajszym meczu juz 3-3,fajne widowisko
1
@BarcaInfo Ostatnie 3 sezony wogole kosmos: Messi-16 Pjanic 6 xD
4
@masq Mozesz wyjasnic o jaki cień chodzi? Twoim zdaniem druzyna bez najlepszego zawodnika swiata zyskuje?:D
0
@BarcaInfo Niektorym nawet pomogl sie podniesc :D
21
Na chwile obecna Vidal >>>>Busi
0
Czy jesli dzisiaj Astors przegra z Nationals to bedzie final do 5 zwyciestw? Bylo do 3 teraz do 4 przy stanie 3-2
1
@_Specjalista Pan po lekach?
2
Czym roznilby sie Cou na tej lewej?
0
W Top5 ligach od sezonu 2016/17 Leo strzelil juz 16 goli z wolnych.
Wymknelo mi kto drugi ale strzelil ich 6 :))
0
Leo vs Valladolid
https://vignette.wikia.nocookie.net/rambo/images/5/5a/600px-Rambo3-DSHK_02a.jpg/revision/latest/scale-to-width-down/326?cb=20130127213215
2
Najgorsze w tym wszystkim jest o ze Messi swoja gra ciagnie Erniego za uszy
1
Dawaj jeszcze jednego Leo
0
Ale mine mial 10tka Realu :D
0
Ogladalem tego gola w 1080 :))))))
1
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL LEOOO!!!