3

Sarri niezly gosc,w meczu o nic wychodzi praktycznie 1 skladem :D Ja tam zaryzykowalem i 1X na Bayer za 1,4 znajac szczescie Juve dzis zagra jak o final LM :P

2

Kluivert po tym meczu stwierdzi ze Alena jesli chce si rozwijac powinien jak najszybciej opuscic klub na pare lat.

0

Z 4 metrow pudlo na 2 metra...dlaczego obroncy tak cienko strzelaja?

0

Maja za swoje,pamietacie jak nas wywalili z LM z chinskim murem od 1 sekundy? Dzis przyjechal do nich sensei defensywy i zaraz wywali ich z LM :P

0

Bawo haha :D .

6

@PatrykBarcelona Co by on nie powiedzial w przeciagu calej swojej kariery nazbieral juz tyle minusow, ze nigdy nie przestanie byc przeze mnie jednym z najbardziej nielubianych postaci z realu.

0

Napol 8,5 corners
Lfc 2,5 over
Inter over 2
Benfica over 2
Borussia Win 1
Ajax over 2
Lyon over 1,5
Leeds over 1,5
Kurs 7,1 200$ wlasnie poszlo sie j..ac :D

3

Kibice Hershey Bears po golu na 1-1 :D


0

Joaqin skurczybyk wali hattricka w 20 minut,ja nim jeszcze w fifie 07 gralem :D

0

Hazard+Grzmot 2 asysty
MATS 2 asysty.
Mats>Hazard+Grzmot

5

Joshua niczym Erni strzel i uciekaj do tylu,wpadlby taki Tyson na ring obu by zdmuchnal z ringu

1

11 runda a oboje wygladaja jak na rozgrzewce,kiedys boks to byl sport...

0

Smiesznie wyglada cialo Ruiza kiedy dostaje po lbie, jednak mimo wszystko jestem za nim :D

3

Ma czas,moze jeszcze 4 zmiesci

0

Leo gol!!!!.... .

0

Immobile z golem,dawaj jeszcze 1/2 Leo

0

@Kosiu Zaraz Ruiz go zlapie sierpowym i gora miesni padnie :D

0

A mogl zabic tym strzalem :)

0

Ivan Crackitic Wielki > Alena

4

Jesli juz nic im sie nie chce to dlaczego nie wpuszczac mlodych zamiast gwalcic nasze culeskie oczy?

4

4-2 hehe LaZabawa

0

@Vxb93 Lalalalalala to najlepszy komentarz tego gola

1

Ten gol Suareza chyba na zawsze zostanie mi w pamieci,jak on wogole obliczyl trajektorie pilki cos nieprawdopodobnego

1

Leo juz tylko 5 bramek za Immobile

1

O PANIE SUAREZ!!

1

Meeeeeeeeeeesssssssssiiiiiiiii

0

haha co to bylo

1

Leo ma swietna szanse gonic rywali w ZB Mallorca slabiutka az sie prosi o hattricka

1

Golazo ! :)) .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?