Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sarri niezly gosc,w meczu o nic wychodzi praktycznie 1 skladem :D Ja tam zaryzykowalem i 1X na Bayer za 1,4 znajac szczescie Juve dzis zagra jak o final LM :P
2
Kluivert po tym meczu stwierdzi ze Alena jesli chce si rozwijac powinien jak najszybciej opuscic klub na pare lat.
0
Z 4 metrow pudlo na 2 metra...dlaczego obroncy tak cienko strzelaja?
0
Maja za swoje,pamietacie jak nas wywalili z LM z chinskim murem od 1 sekundy? Dzis przyjechal do nich sensei defensywy i zaraz wywali ich z LM :P
0
Bawo haha :D .
6
@PatrykBarcelona Co by on nie powiedzial w przeciagu calej swojej kariery nazbieral juz tyle minusow, ze nigdy nie przestanie byc przeze mnie jednym z najbardziej nielubianych postaci z realu.
0
Napol 8,5 corners
Lfc 2,5 over
Inter over 2
Benfica over 2
Borussia Win 1
Ajax over 2
Lyon over 1,5
Leeds over 1,5
Kurs 7,1 200$ wlasnie poszlo sie j..ac :D
3
Kibice Hershey Bears po golu na 1-1 :D
0
Joaqin skurczybyk wali hattricka w 20 minut,ja nim jeszcze w fifie 07 gralem :D
0
Hazard+Grzmot 2 asysty
MATS 2 asysty.
Mats>Hazard+Grzmot
5
Joshua niczym Erni strzel i uciekaj do tylu,wpadlby taki Tyson na ring obu by zdmuchnal z ringu
1
11 runda a oboje wygladaja jak na rozgrzewce,kiedys boks to byl sport...
0
Smiesznie wyglada cialo Ruiza kiedy dostaje po lbie, jednak mimo wszystko jestem za nim :D
3
Ma czas,moze jeszcze 4 zmiesci
0
Leo gol!!!!.... .
0
Immobile z golem,dawaj jeszcze 1/2 Leo
0
@Kosiu Zaraz Ruiz go zlapie sierpowym i gora miesni padnie :D
0
A mogl zabic tym strzalem :)
0
Ivan Crackitic Wielki > Alena
4
Jesli juz nic im sie nie chce to dlaczego nie wpuszczac mlodych zamiast gwalcic nasze culeskie oczy?
4
4-2 hehe LaZabawa
0
@Vxb93 Lalalalalala to najlepszy komentarz tego gola
1
Ten gol Suareza chyba na zawsze zostanie mi w pamieci,jak on wogole obliczyl trajektorie pilki cos nieprawdopodobnego
1
Leo juz tylko 5 bramek za Immobile
1
O PANIE SUAREZ!!
1
Meeeeeeeeeeesssssssssiiiiiiiii
0
haha co to bylo
1
Leo ma swietna szanse gonic rywali w ZB Mallorca slabiutka az sie prosi o hattricka
1
Golazo ! :)) .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika