Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Patrze a tam Arka z czerwona,stawiam na Lech i Arka 1-0 ...
1
@Kondziubarca 17 lat temu
7
Kiedy zaczyna sie mecz?
3
Widzieliscie gol Grzmota? On sie przynajmniej nie nudzil jak my :P
6
Bartra jeszcze by biegl :)
0
85 minuta,kibice sie najedli i doping na trybunach wow!
0
Fati zaraz pokaze jak sie strzela dziadkom
0
Valverde Out,zostal ten drugi
1
Zwroccie uwage na to jak Alba sie pruje w dole ekranu
7
Ramos bez zoltej to jak Karol bez Norka
2
Suarez zaraz walnie z przewrotki,bo juz pare pilek zepsul
0
Jesli ich teraz pressingowac to moga czerwona dostac,dalej Erni zrob to powiedz im zeby atakowali
1
Szkoda ze nie ma Grzmota,ciekawiej sie ogladalo te mecze
0
Ciekawe gdzie moje 3 gole na kuponie...
5
Bale chce sie szybko wykartkowac bo ma partyjke za 2 godziny
0
W koncu sie obudzili zara im walniemy gola
6
Ale my mamy porywajacy doping zaraz mi uszy urwie
0
Wpusc juz tego Fatiego za Griezmanna
0
Arturo powalcz cos w srodku bo mnie juz mi oczy krwawia
1
Nie mozemy wyjsc z wlasnej 16tki a wy narzekacie na to ze Suarez stracil pilke 30 metrow od bramki przeciwnika
3
Valverde to rak Barcelony .
2
Myslalem ze gorzej od Busiego nie da sie grac ale Rakitic go przebija na tym DP. Plus to ze pilkarze nie wiedza po ci wyszli na murawe,dzisiaj chyba znowu Mats+Messi vs reszta
11
Wygladamy jak worek gowna
0
Z 4 metrow..............
0
Mysle ze jesli Erni przykucnie to strzelimy
1
@JohnA Ja natomiast chyba przeznacze po 1000 na Barcelone i LFC. Real juz zlamal klatwe obrony LM,oni sa w najlepszej formie 16!! zw. i 1 remis w lidze bez przegranych,nie wiem kto ostatnio mial na polmetku takie statystyki. Wg mnie LFC w formie jest w stanie tylko rozp..olic Barca z Lio tez z wiatrem,mam nadzieje ze wylosujemy ich w nast rundzie
2
Swieze kursy na zw LM
Manchester City - 4.32
Liverpool - 5
Barcelona - 6
Paris Saint-Germain - 7.5
Bayern Munich - 8
Juventus -12
Real Madrid -19
Tottenham Hotspur 21.
0
@ViscaBarca123 Co najlepsze my tez ich gonimy i mozemy jeszcze zostawic naszego przyszlego prezesa w 3 lidze :D
0
Jak najszybciej zwolnic Kloppa za ten blamaz i zatrudnic go do FCB.
W LFC sie spalil,nie ma tam juz nic do robienia
4
Patrze na komentarze w kierunku Arthura i jego profesjonalizmu i az mnie krew zalewa od tych hipokrytow. Koles przyszedl i z buta gra po prostu genialnie. Biega,walczy,mocno trenuje i Rakitic moze mu czyscic buty swoim betonowym stylem.
Teraz nie za bardzo wiadomo co za uraz go dreczy i od razu fala krytyki,drugi Neymar,snowboard,zly Brazylijczyk,sprzedac,pobic,wyp..lic.
Idzcie sie leczyc.