0

Patrze a tam Arka z czerwona,stawiam na Lech i Arka 1-0 ...

1

@Kondziubarca 17 lat temu

7

Kiedy zaczyna sie mecz?

3

Widzieliscie gol Grzmota? On sie przynajmniej nie nudzil jak my :P


6

Bartra jeszcze by biegl :)

0

85 minuta,kibice sie najedli i doping na trybunach wow!

0

Fati zaraz pokaze jak sie strzela dziadkom

0

Valverde Out,zostal ten drugi

1

Zwroccie uwage na to jak Alba sie pruje w dole ekranu

7

Ramos bez zoltej to jak Karol bez Norka

2

Suarez zaraz walnie z przewrotki,bo juz pare pilek zepsul

0

Jesli ich teraz pressingowac to moga czerwona dostac,dalej Erni zrob to powiedz im zeby atakowali

1

Szkoda ze nie ma Grzmota,ciekawiej sie ogladalo te mecze

0

Ciekawe gdzie moje 3 gole na kuponie...

5

Bale chce sie szybko wykartkowac bo ma partyjke za 2 godziny

0

W koncu sie obudzili zara im walniemy gola

6

Ale my mamy porywajacy doping zaraz mi uszy urwie

0

Wpusc juz tego Fatiego za Griezmanna

0

Arturo powalcz cos w srodku bo mnie juz mi oczy krwawia

1

Nie mozemy wyjsc z wlasnej 16tki a wy narzekacie na to ze Suarez stracil pilke 30 metrow od bramki przeciwnika

3

Valverde to rak Barcelony .

2

Myslalem ze gorzej od Busiego nie da sie grac ale Rakitic go przebija na tym DP. Plus to ze pilkarze nie wiedza po ci wyszli na murawe,dzisiaj chyba znowu Mats+Messi vs reszta

11

Wygladamy jak worek gowna

0

Z 4 metrow..............

0

Mysle ze jesli Erni przykucnie to strzelimy

1

@JohnA Ja natomiast chyba przeznacze po 1000 na Barcelone i LFC. Real juz zlamal klatwe obrony LM,oni sa w najlepszej formie 16!! zw. i 1 remis w lidze bez przegranych,nie wiem kto ostatnio mial na polmetku takie statystyki. Wg mnie LFC w formie jest w stanie tylko rozp..olic Barca z Lio tez z wiatrem,mam nadzieje ze wylosujemy ich w nast rundzie

2

Swieze kursy na zw LM
Manchester City - 4.32
Liverpool - 5
Barcelona - 6
Paris Saint-Germain - 7.5
Bayern Munich - 8
Juventus -12
Real Madrid -19
Tottenham Hotspur 21.

0

@ViscaBarca123 Co najlepsze my tez ich gonimy i mozemy jeszcze zostawic naszego przyszlego prezesa w 3 lidze :D

0

Jak najszybciej zwolnic Kloppa za ten blamaz i zatrudnic go do FCB.
W LFC sie spalil,nie ma tam juz nic do robienia

4

Patrze na komentarze w kierunku Arthura i jego profesjonalizmu i az mnie krew zalewa od tych hipokrytow. Koles przyszedl i z buta gra po prostu genialnie. Biega,walczy,mocno trenuje i Rakitic moze mu czyscic buty swoim betonowym stylem.
Teraz nie za bardzo wiadomo co za uraz go dreczy i od razu fala krytyki,drugi Neymar,snowboard,zly Brazylijczyk,sprzedac,pobic,wyp..lic.
Idzcie sie leczyc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?